LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas je potvrđeno da je malo onih koji daju po ovim cijenama.

čekaj malo panike pa ćeš vidjeti, brzo se popusti. ne drukam, jer je i ja imam u portfelju.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

skovacin je u pravu..moglo bi se to opet slomit..ne miriše na dobro…ako krene stampedo-nitko ga neće moći zaustaviti…nadajmo se da se neće to desiti,ali vragu nije za vjerovati…predviđaju za eu i sad pad tečajeva za 10 ak%….



Ne znam da li je ovaj pad prometa LKPC ( – 72 % !! ) veliki ili mali pad ?

Ne može gore ?

Ubrzo će izvješće i za lipanj pa ćemo vidjeti, a ako je suditi prema trendu i cjelokupnoj situaciji ne treba biti veliki optimist


Toliko sam u minusu s lukom….Čekam i dalje dokap i bolju budućnost pa makar se vratila ispod 1000
[/quote]

To je zaista veliki minus.

Velika je vjerovatnost da nakon današnjeg dana i povećanja vašeg minusa ( cca. još 6 % ) sljedećih (tje)dana zaronite još dublje.

p.s. u siječnju je svibanj bio budućnost. Tada se nekima činilo da promet ne može više padati, iako je taj pad bio više puta najavljivan i posve očekivan.

U vremenima kad se država zadužuje za podmirivanje dospjelih obveza, kad će turistička sezona sigurno podbaciti, kada banke svakodnevno dižu kamate, o situaciji u BiH ne treba mnogo govoriti jer nažalost znamo kakva je itd. očekivati u skoro vrijeme značajnije pomake na bolje je zaista vrlo optimistično.

Periculum in mora.

Kakva je ovo navala na LKPC?? K: 1410, P:590 [thumbsup]

Kupnja – LKPC-R-A
265 1.291,00
10 1.290,00
10 1.289,01
23 1.285,00
3 1.265,01

Prodaja – LKPC-R-A
9 1.339,90
3 1.339,99
25 1.350,00
1 1.360,00
5 1.369,69

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

NEtko nešto očekuje [thumbsup]

Imam fantomske dionice


NEtko nešto očekuje [thumbsup]

Dokap ili…?
Neovisno o tim očekivanjima, ako ameri završe danas u plusu, sutra smo iznad 1400 [smiley]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

jel to stigla artiljerija 🙂

luke, brodovi...

Sigurno ovaj kupac s tristo komada očekuje da će LKPC pasti ispod 1000, daj kolega Ceasar i Alt333 smiješni ste.

Imam fantomske dionice

Slažem se kolega zivko jer kad se spomene prijedlog za docap vidit ćeš onda panike na kupnji, ali onda će biti prekasno.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

http://www.poslovni.hr/118928.aspx

između ostalog piše:

Scampia, 16.06.2009. u 19:59

Osim dionice Jadransko-jonske autoceste područjem jugoistočne Hercegovine prolazila bi i željeznička pruga Čapljina – Nikšić za što su u nekoliko navrata snažno zanimanje iskazali i BiH i Crna Gora, koja tom prugom želi omogućiti da izvoz roba iz BiH ide i preko luke Bar, čime bi pločanska luka dobila ozbiljnu konkurenciju.

jel zna netko više o ovome?
I bilo bi lijepo da mi netko odgovori na pitanje s prethodne strane, u pauzi ove vaše jako interesantne rasprave…

Kad vidite kako je pobjegao danas glavom bez obzira taj koji prema vama "zna što radi" ( to što je vama postavljanje naloga za kupnju 265 dionica dovoljan dokaz da zna što radi je posebna priča ) mnogo će vam stvari biti jasnije.
Još ako ste ga preskakali da kupite po većoj cijeni od one koju je on ponudio napravili ste pravi potez. Sutra ćete se vrlo brzo uvjeriti koliko ste pametnu stvar napravili ako ste ga danas preskakali.

Kad sve zbrojite, vrlo lako ćete doći do zaključka tko ispada smiješan.

Na kraju, ne treba vas brinuti hoće li dionica pasti ispod 1.000,00 kn, već gdje će se zaustaviti ispod 1.000,00.
Da vas podsjetim, ne tako davno dionica je bila na 660,00 kuna. Kad pogledate promet LKPC u mjesecu kad je bila 660,00 kuna i usporedite ga s prometom u svibnju vidjet ćete može li ponovo na te razine.

p.s. Sutra je također dobrodošao na bid svatko tko želi kupiti 265 komada po 1.291,00 kune.Nego što ćemo ako do sutra zaboravi što radi ( danas prema @ zivki zna što radi ) i pobjegne s bida i tim činom razočara @ živku.

@ Živko, mislim da će vas "taj" sutra razočarati i da ga sutra nećete vidjeti, iako je danas bio vaš junak i znao je što radi.

[wink]

Periculum in mora.

Kažem Vam bit će lupanja glavom u zid kad skupština objavi da ide docap, a to što je pao promet to nema veze jer Bosna će proraditi, a već ima naznaka da se proizvodnja pokreće. Baš sam prije neki dan pričao s poznanikom koji radi u Dalmacijacementu koji kaže da je situacija znatno bolja nego početkom godine, a vidi se porast uvoza glinice za BiH što znači da industrija kreće. Moj kolega kad bi situacija u svijetu bila tako loša kako su tvrdile američke poslovne novine mjesecima onda bi 3 svjetski rat bio neizbježan, ali vrlo brzo su okrenuli priču te je vidljivo da je sve bilo namješteno i razlog pada proizvodnje je bio isključivo strah. Toga više nema i sve se vraća u normalu, a Vama sretno čekanje LKPC na 600, postavite se pa možda prođe ali mislim da nećete doživjeti da je ponovo vidite na tim razinama.
pozdrav

Imam fantomske dionice

New Report

Close