LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

alt333
11:37
10.06.09.
evo od jutros sam vam i ja kolega..pa da proslavimo to jednim rastom od cca 7%…

zašto samo 7%? 🙂

luke, brodovi...



danas u večernjem čitajte ……………luka ploče najisplativija za ulaganje od svih luka
imate i pokazatelje koji to dokumentiraju
dokaz a ne obećanja

Da procito sam upravo sada uz kavicu,a i prije se to znalo,mnogi ce se sjecat ovih ljepi cjena.
[/quote]
Može li link na taj tekst, nisam uspio naći u online izdanju?




danas u večernjem čitajte ……………luka ploče najisplativija za ulaganje od svih luka
imate i pokazatelje koji to dokumentiraju
dokaz a ne obećanja

Da procito sam upravo sada uz kavicu,a i prije se to znalo,mnogi ce se sjecat ovih ljepi cjena.
[/quote]
Može li link na taj tekst, nisam uspio naći u online izdanju?
[/quote]
Taj članak je u prilogu Manager.hr , ali to je modificirana inačica teksta iz bankamagazina.hr koju je zivko postao prije neki dan

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Komentariianalize/tabid/138/View/Details/ItemID/51293/ttl/Jadranske-luke-Ploce-imaju-najvisi-povrat-na-ulozeni-kapital/Default.aspx

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA





danas u večernjem čitajte ……………luka ploče najisplativija za ulaganje od svih luka
imate i pokazatelje koji to dokumentiraju
dokaz a ne obećanja

Da procito sam upravo sada uz kavicu,a i prije se to znalo,mnogi ce se sjecat ovih ljepi cjena.
[/quote]
Može li link na taj tekst, nisam uspio naći u online izdanju?
[/quote]
Taj članak je u prilogu Manager.hr , ali to je modificirana inačica teksta iz bankamagazina.hr koju je zivko postao prije neki dan

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Komentariianalize/tabid/138/View/Details/ItemID/51293/ttl/Jadranske-luke-Ploce-imaju-najvisi-povrat-na-ulozeni-kapital/Default.aspx

[/quote]
Zahvaljujem..

Gledajući u zadnje vrijeme promet, znakovito je da se rast odvija na velikim prometima, a pad na malim. Tako su iznimno male količine prodavane ispod 800 kn,a čim je dionica skočila preko 1000 i promet se naglo povećao tako da je na razinama većim od 1100 kn prošlo oko 13500 dionica što je zavidno s obzirom na free float LKPC. Mislim da je onih koji daju dionice po nevjerovatnom diskontu sve manje jer su ljudi željni rasta i dobrih vijesti, a ne samo crnih prognoza.

Imam fantomske dionice

Isto tako,treba uzeti u obzir i trenutno stanje u luci,nerješene koridore i ovlasti za BiH,neuspjelu dokapitalizaciju…na vrhu u kutu je trebalo pisati " plaćeni oglas " !

Čestitke strpljivim prodavačima .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Isto tako,treba uzeti u obzir i trenutno stanje u luci,nerješene koridore i ovlasti za BiH,neuspjelu dokapitalizaciju…na vrhu u kutu je trebalo pisati " plaćeni oglas " !

Čestitke strpljivim prodavačima .


– Kažeš plačen oglas…daj ti bolju analizu jadranskih luka pa se možemo razgovarati!
– Trenutno stanje u luci,nije problem pratiti na Vaš link
– Nerješeni koridori su u riješavanju ali to ne ide tako brzo, več će se riješiti
– ovlasti za BiH su predmet politike i svakako ne mogu štetiti LKPC
– neuspjelu dokapitalizaciju…. to je prošlost koju smo progutali i sada smo u očekivanju još bolje dokapitalizacije jer tek danas država nema novaca a banke ne daju kredite, dakle…

ps.
najlakše je samo bubnuti i odlogirati se

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

neki će plakati zbog prodaje lkpc po ovakvim cijenama,mene nebi začudilo da do kraja godine uhvati 2500,a vjerovatno je i onda neću prodavat,trenutno sam na 25 kom,nadam se uskoro na 50-60,niti drukam niti želim na nekoga utjecat već samo iznosim svoje mišljenje temeljeno na razgovorima sa prijateljima koje žive dolje

ja sam sam sebi rekao-kad vidim da se stanje sa prometom popravlja,ulazim,ali na razumnim razinama,pa sam uzeo po 12xx,ali da je bilo preko 14xx,ne bih sigurno..zdrav rast je lagani rast,od 1-3% recimo tjedno..nije mi drago kad dionica naraste 10-ak% u jednom danu..to odvraća normalne investitore od uloga..kad naraste na osnovi prometa-to je o.k.ali kad jako raste na osnovu špekulacije,to nije dobro…nemojte zaboraviti da kad u banci oročite novac na godinu dana,dobijete 5%,a mi smo nezadovoljni kada nam dionica raste 5% mjesečno?ubijte strah,suzbijte pohlepu,i ograničite optimizam,kao i pesimizam,i to je to…

Ma da, normalno je da nešto padne 80%, a kad naraste 50% onda je to loše i prebrzo, međutim matematika je neumoljiva jer kad nešto padne 80% treba nekoliko stotina postotaka gore za nulu. Ako je recimo LKPC pala s 5000 na 1000 kn onda je to pad od 80%, a da bi s 1000 došla na 5000 mora rasti 400%. Želim reći da je rast tek počeo i da moramo još puno puno nadoknaditi.

Imam fantomske dionice



Isto tako,treba uzeti u obzir i trenutno stanje u luci,nerješene koridore i ovlasti za BiH,neuspjelu dokapitalizaciju…na vrhu u kutu je trebalo pisati " plaćeni oglas " !

Čestitke strpljivim prodavačima .


– Kažeš plačen oglas…daj ti bolju analizu jadranskih luka pa se možemo razgovarati!
– Trenutno stanje u luci,nije problem pratiti na Vaš link
– Nerješeni koridori su u riješavanju ali to ne ide tako brzo, več će se riješiti
– ovlasti za BiH su predmet politike i svakako ne mogu štetiti LKPC
– neuspjelu dokapitalizaciju…. to je prošlost koju smo progutali i sada smo u očekivanju još bolje dokapitalizacije jer tek danas država nema novaca a banke ne daju kredite, dakle…[/b]

ps.
najlakše je samo bubnuti i odlogirati se

[/quote]

na koji način ti zamišljaš dokapitalizaciju ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

na koji način ti zamišljaš dokapitalizaciju ?


nema se tu što zamišljati, odobrenje od HANFA-e postoji u već poznatom obliku, eventualno su moguče manje modifikacije

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close