LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

target ove korekcije je oko 1050

Kad dođe odluka o docapu onda će biti kao danas s dioničarima LRH kojima čestitam te će većini biti kasno, ali ja ću to sigurno dečekati.

Imam fantomske dionice


Kad dođe odluka o docapu onda će biti kao danas s dioničarima LRH kojima čestitam te će većini biti kasno, ali ja ću to sigurno dečekati.

Pa zbog cega si tako uporan sa pisanjem,ja sam ovo kupijo sebi i sinu,svoje trejdam a njegovo sam ostavijo 50 komada kupljeno i nemam pristupa njima,neka on raspolaze sa njima,kroz koju godinu.



Kad dođe odluka o docapu onda će biti kao danas s dioničarima LRH kojima čestitam te će većini biti kasno, ali ja ću to sigurno dečekati.

Pa zbog cega si tako uporan sa pisanjem,ja sam ovo kupijo sebi i sinu,svoje trejdam a njegovo sam ostavijo 50 komada kupljeno i nemam pristupa njima,neka on raspolaze sa njima,kroz koju godinu.
[/quote]
Pa što ti onda smeta zivkovo pisanje?
Meni je sasvim Ok!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Kad dođe odluka o docapu onda će biti kao danas s dioničarima LRH kojima čestitam te će većini biti kasno, ali ja ću to sigurno dečekati.

Pa zbog cega si tako uporan sa pisanjem,ja sam ovo kupijo sebi i sinu,svoje trejdam a njegovo sam ostavijo 50 komada kupljeno i nemam pristupa njima,neka on raspolaze sa njima,kroz koju godinu.
[/quote]
Pa što ti onda smeta zivkovo pisanje?
Meni je sasvim Ok!

[/quote]
Ma ne smeta mi pisanje,cjenim svakog dionicara,ali ako gosp zivko to zeli,nek izvoli nek pise,ja samo kazem da treba bit malo srpljen,dao sam target danas ove dionice da ide pad na 1050,oprostite ali pogresno sam upisao mislijo sam na 1250,target je odradjen i mislim da je sad uzlazni trend do cc 1700–1800,e poslje toga dolazi ljetna latrgija,jedino bi je pogurala dalje dokapitalizacija.Toliko od mene i molijo bi gosp zivka da se ne ljuti,nemislim nista lose.

evo da ne pišem uvijek negativne stvari o lkpc,primjetio sam zadnjih dana da se promet povećava,tj. da ima brodova u luci,za razliku od 4-og i 5-og mjeseca..čisto toliko,da ne misle ljudi da sam neki zloćko,pa me krivo percipiraju..ako padne na 1100,00..uzet ću je i ja,ako ne,uzet ćemo nešto drugo..otprilike je svejedno šđta uzmeš,kad tržište raste..a ja mislim da nas čeka ljetna letargija…dakle lkpc će se vrzmat između 1100-1500 kn……..1100 bi u ovome trenutku bilo prihvatljivo,a 1500 zasad ne…

Vidim da si formirao cijenu koja ti odgovara, ali mogao bi se razočarati.

Imam fantomske dionice



Kad dođe odluka o docapu onda će biti kao danas s dioničarima LRH kojima čestitam te će većini biti kasno, ali ja ću to sigurno dečekati.

Pa zbog cega si tako uporan sa pisanjem,ja sam ovo kupijo sebi i sinu,svoje trejdam a njegovo sam ostavijo 50 komada kupljeno i nemam pristupa njima,neka on raspolaze sa njima,kroz koju godinu.
[/quote]
SVATKO BI POZELIO TAKVOG OCA….sto meni tako nije netko poklonio…. [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mislim da će ljetna letargija trajati kraće nego se misli,dosta kraće…

Meni je zanimljivo razmišljanje ljudi koji bi prodali ovu ili neku drugu dionicu makar bila i recimo 100 kn, a kad bi je napumpali na 10000kn onda bi navaljivali na kupnji.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ S400
Kolega,
isti je put od 100 do 50 kn, kao što je i sada s 1200 do 600.

Sada netko kupuje ovu dionicu i očekuje da će doći na npr.1700, a netko prodaje jer prema raznim ( npr. veliki pad prometa ) pokazateljima očekuje pad ove dionice na razine oko 700 kn.
Na kraju će nam tržište kao i uvijek pokazati tko je bio u pravu.

p.s. vidim da su neki ovdje spominjali odnos kupnje i prodaje kao neki važan podatak, pa ako ih to veseli možemo bez problema podići taj omjer k/p na 5000 / 800, ako će ih to veseliti.
[wink]

Periculum in mora.

Malo sam ubro pred kraj trgovanja [cool]

New Report

Close