LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ka da bi trebalo izviješće?


Izvještaj će biti odličan po mojim informacijama. [lol] [thumbsup]

Moguće, ali ionako kupujemo budućnost. Izvješće ako bude bolje, onda su nas servirali krivim/netočnim/lažnim informacijama, ako bude lošije, onda ću razumjeti i pad cijene dionice.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bojim se da bumo ju kupovali u ponedjeljak po 900

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Bojim se da bumo ju kupovali u ponedjeljak po 900

U strahu su velike oči.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A možda i preko 1000. [rolleyes]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ivano i nisam baš uvjeren. Godinu smo završili sa jedva milion kuna profita a po onom što možemo čitati prva tri mjeseca nije bila gužva.

Ja dokupio danas još 50 kom, a kupovao sam i na 650 i 720 i 850.
Izvještaj možda neće biti sjajan ali je u svakom slučaju dobar i kad se uzme budućnost a budućnost je to što kupujemo onda se ne bojim ničega i jako slatko i mirno spavam sa ovom po meni najperspektivnijom dionicom na zse.
Vidjeli smo mnogo puta namjernog navlačenja i rušenja ove dionice pa tko je budala neka nasjeda.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kolega,
vidjeli smo kako i sami kažete ovdje je bilo mnogo navlačenja, najviše u onim trenucima kad je ova dionica bila oko 5000-6000 kuna, a i mnogo puta poslije toga dok je padala na 4000, 3000 itd.
Oni koji su tada "navučeni", a nisu na vrijeme prodali jer im se i tada obećavala svijetla budućnost (op.a. vidimo gdje smo sada ) vjerovatno se i danas pitaju što im je to trebalo.

Pravo je pitanje tko ima više gorčine u ustima, oni radnici koji su imalih svojih 60-ak dionica i nisu tada prodavali ili oni koji nisu zaposleni u LKPC, a kupovali su dionicu na tim razinama očekivajući neka bolja vremena (iako su tada već znali znali da nema ništa od dokapitalizacije ), vjerovatno da dionica skoči na 9.000 kuna.

Ako bih trebao odabrati koga treba više žaliti ( iako ne treba nikog posebno žaliti, jer su svi bili punoljetni i sami su donosili su odluku o prodaji ili kupnji ove dionice ), moj bi odabir bili radnici, od kojih velika većina tada nije imala dovoljno znanja o dionicama i trgovanju istima, a nažalost mnogima je to i danas " TERRA INCOGNITA ".
One druge koje je vodila pohlepa ne treba mnogo žaliti, jer su svjesno riskirali i sada mogu vidjeti rezultate svojih odluka, ukoliko nisu na vrijeme prodali svoje dionice.

Pozdrav,

Periculum in mora.

Teško je uspoređivati staru luku i ovu danas u koju se ulažu miljarde i širi se u ogromnim proporcijama.

Stoga kada luka dođe na svoje vrjedit če barem duplo troduplo više nego kada je vrjedila 6500 kuna

Sada svi mogu pričati što hoće i dionica sporo raste.

No luka če biti samo veča i veča a dionica če pratiti njen rast .

Čim kriza prođe vrjednost luke če skočiti za puuunooo.

Uostalom nemamo mi sto luka i ona je jedan od jedinih izlaza EU na more..

To dobro znaju oni koji je sada kude ali njena sudbina je odavno zapisana a to je uspjeh.

Meni ju je tužno gledati kako se koprca pa sam je dokupio danas

jer vjerujem u nju jako.

Najbolje je malo da pročitate kolike miljarde EU več sada ulaže kroz razne kredite pa će

vam biti jasno da ne bi ulagali u nešto što nevalja i da če luka uskoro postati ogromna

te njeni kapaciteti višestruko povećani a samim time i vrijedniost luke i njene dionice..

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Znači li to kolega da što veća tvornička hala to vrijednija dionica??

Ako se tvrtka bavi skladištenjem onda znači i vrednija tvrtka

Ako ja sad naprimjer ubacim 500 miljardi u firmu očito da firma vrijedi više

nego prije nego sam u nju upucao te novce …

Pa vidite koliko se love ubacuje trenutno u LKPC pa če vam biti jasno kolko vrijedi više…

Za luku su kapaciteti od presudnog značenja kao i mogučnost širenja

To što sada luka ne koristi sve kapacitete zbog krize ili biva malo plačena za to

predstavlja jedini minus u gomili pluseva koji će doči čim kriza prođe

Luka se ne širi za badava nego da mlati sve više love u budučnosti ….

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

dionica lkpc zasad nema razloga za rast dok je sve u bih zatvoreno,i dok je luka pusta..kada se u bih počmu otvarati pogoni,krenit će i dionica gore..rekao sam vam da u prvoj fazi oporavka idu brodari,a tek kasnije luke,a pogotovo lkpc koja je vezana,pa sigurno 70% za poslovanje s bih…a bih u državnoj blagajni ima 517,41 marku..živa ISTINA…sad im je mmf dao milijardu eura,ali oni im to neće moći nikad vratiti..kad proradi lukavac,smederevo,birač zvornik..e tada će proraditi i luka–a do tada..by by…

New Report

Close