LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Stardust

Što se tiče vaše tvrdnje da vi znate kad sam ja kupovao, a kad nisam, na to se mogu samo nasmijati i reći da govorite neistinu kad to tvrdite .
To zaista ne možete ni pretpostavljati i smiono je ( može se reći i bezobrazno ) tvrditi takve stvari bez "a" od argumenta.

ako vi imate podatke kad sam i što sam kupovao slobodno ih postajte, a ako nemate onda smo s tom temom " moja kupnja/prodaja " završili.

p.s. Hvala što se brinete za moje zdravlje.

Periculum in mora.


dosad je dokazano, da što više tekmana na temi, to dionica jače potegne! [lol]

Stoji. Zato i jesu loši rezultati na JDPL i ATPL jer imaju samo jednog Techmana. [lol]

@ techman

na prošloj stranici piše kad sam i što sam napisao na ovim stranicama u ovoj godini.

kolega, meni na kraju dana, mjeseca, godine moj račun dovoljno govori o tome koliko znam o ovom ozbiljnom poslu i vjerujte mi da nemam nikakvih problema pogledat isti.

Pozdrav,
[wink]

Periculum in mora.


@ techman

na prošloj stranici piše kad sam i što sam napisao na ovim stranicama u ovoj godini.

kolega, meni na kraju dana, mjeseca, godine moj račun dovoljno govori o tome koliko znam o ovom ozbiljnom poslu i vjerujte mi da nemam nikakvih problema pogledat isti.

Pozdrav,
[wink]


A nama čitaćima ostaje da Vam vjerujemo ili ne vjerujemo. Ja osobno nemam nikakav razlog ni za jedno ni za drugo.

Ajde nemojmo se zavaravat

Pa nisu Stranci glupi da ulažu tolike novce u luku

LKPC je strateška dionica koja če bit jedan od glavnih izlaza EU na more

Luka će porasti do impresivnih razmjera.

To što je vezana za Bosnu trenutn i ne daje nekoga rezultata.

Ali kada krene cijeli jedan dio EU trgovati preko nje Bosanski promet će činiti samo

jedan dio prometa.

Pa ne povečavaju toliko svoje kapacitete radi Bosne

te smatram da će za koju godinu vrjediti puno puno više.

[thumbsup]

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Luka Ploče – trn u oku naših susjeda. Evo primjera: Rapalskim ugovorom Italija je naložila Kraljevini JUgoslaviji da zaustavi sve radove na lučkim kapacitetima u Pločama koje je započela Austr-Ugarska.
Kada je 1943. Italija kapitulirala talijanska vojska je minirala kompletnu luku!
Baš se pitam zašto je to tako????

Rapalskim ugovorom Italija je od Rijeke stvorila slobodan teritorij koji je naknadno anektirala.
Također su Italija i Slovenija unutar EU postigli da se ulože ogromna sredstva na luke Trst i Koper, uložilo se nemilice u mreže autoputeva i željeznice, a kada i to nije dalo željeni rezultat onda se nudilo da se te dvije luke i Rijeka ujedine a što na našu radost nije prihvaćeno.
Sada se ulaže u nove kapacitete i nizinsku željeznicu te će se glavnina prometa voditi preko luke Rijeka.

Uglavnom imamo Bogom danu poziciju, more u srcu Europe i što dalje vrijeme odmiče to će probitci biti veći.

Kako je zanimljivo vidjeti bid, kad znamo da nema više skrivenih naloga i ove naloge tipa – 1 dionica , 4 dionice itd, Sada kad se više ne igramo skrivača vidimo pravu dubinu naloga koja kaže koliko nam treba do 800 kuna.

Odgovor – malo

Periculum in mora.

tvoj je ovaj 1 na 904 i 870? [lol]


tvoj je ovaj 1 na 904 i 870? [lol]

Po meni za rast u ovim okolnostima treba neka dobra vijest, recimo dokapitalizacija na primjer.

Ukoliko bude cijelo tržište raslo, rast će i Luka. Strpljenja treba kao i uvijek. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako je zanimljivo vidjeti bid, kad znamo da nema više skrivenih naloga i ove naloge tipa – 1 dionica , 4 dionice itd, Sada kad se više ne igramo skrivača vidimo pravu dubinu naloga koja kaže koliko nam treba do 800 kuna.

Odgovor – malo


Nažalost. Ode Šeik, plače Bosna a i mi zajedno sa njom.

neko se ipak namjerio lagano ukrcavat u luku čini mi se…

Izvještaj će biti odličan po mojim informacijama. [lol] [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close