LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Podebljao sam vam pravi razlog interesa Katarskog emira, njega interesira isključivo lokacija u Pločama zbog BiH !
Također dodao bih i peti čimbenik u realizaciji tog projekta a to je ulazak RH u EU, gdije je utjecaj "određenih" skupina itekako bitan!

Ma slazem se u potpunosti ali mi trebamo biti pametni sta na zalost naj cesce nismo. Evropski investitori gledaju svoj interes i gule nam kozu na zivo gdje stignu. Katarski interes je interes BiH i tu mi imamo priliku njima skidati kozu jer smo u boljoj poziciji.

Da se nadovezem na Vekija od Evrope se i meni bljuje. Prve novce su nam dali za rjesavanje katastra. Na nasu VELIKU srecu katastar je u komi i nisu sigurni sta kupuju. Zato se Evropi zuri sa katastrom. Da ja odlucujem te bi novce ulozio u bolnice jer mislim da nam je Evropski nivo ljecenja veci prioritet od Evropski sredjenog katastra.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Štern: LNG terminal u Pločama nije ekonomski opravdan

3.3.2009 19:45:00 | Powered by http://www.seebiz.eu
Vijest je prenesena s portala SEEbiz.eu koji vijesti objavljuje na izvornom jeziku
ZAGREB – Davor Štern, stručnjak za naftno gospodarstvo i bivši predsjednik Uprave Ine, za SEEbiz je komentirao kako ideju o gradnji LNG terminala u Pločama drži ekonomski neopravdanom. – ‘Svaki posao treba biti baziran na ekonomskoj isplativosti, a ne na prijateljskim vezama’, kaže Štern dodajući kako Bosna i Hercegovina nema potencijala za LNG terminal. Komentar je to na navode po kojima je katarski emir Al-Thani zainteresiran za gradnju LNG terminala u Pločama u što je ova zemlja, navodno, spremna uložiti čak dvije milijarde eura. Katarski emir trebao bi posjetiti Hrvatsku sredinom travnja, a domaćin će mu biti Stjepan Mesić, s kojim je emir u prijateljskim odnosima. Štern napominje kako se Bosna i Hercegovina može opskrbljivati plinom preko Splita i da je Omišalj najlogičnije rješenje za lokaciju plinskog terminala.
više

Štern, kao bivši predsjednik Uprave Ine, bolje nek svima još jednom objasni kako su bile ekonomski opravdane "Bijele noći" u Rusiji. [angry]

možda sutra opet postanemo kolege,ali na kratko,pa ne znam bi li išta i komentirao,nekako kao da je usahnula lkpc,nema onih odbijanaca kao prije…ko mrtva mačka…nadam se da će se već sutra situacija popraviti…

Nažalost, LNG Ploče nije realan
http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2009,3,4,lng_ploce,154460.jl

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Kakva je dinamika posla u luci? Jel realno da se ostvari najava od kap.Pavlovića za ovu godinu?

Novac je kisik burze!

Analizirajući trgovinu ovom dionicom zadnjih dana, može se doći do zaključka da smo vrlo blizu dna. Sve je manje onih koji su je spremni prodavati na ovim razinama, pa je moguće da ova dionica krene prema gore. Što će biti za koji mjesec i kakvo će tada biti "raspoloženje" prodavatelja / kupaca to nitko ne može predvidjeti, ali sada je ova dionica blizu dna i čeka se "potvrda" trenda rasta nakon koje će ova dionica krenuti prema gore.

Periculum in mora.

dragi prijatelji…
blizu smo dna ali jos ne znamo kada ce biti.

Pogledajte dionicu luke kopar. Sad vrijedi 20 EUR, a bila je 120 EUR.
Samo da znate.

Luka Rijeka bila je u najboljim vremenima 950, a sad 90 KN.

pozdrav


dragi prijatelji…
blizu smo dna ali jos ne znamo kada ce biti.

Pogledajte dionicu luke kopar. Sad vrijedi 20 EUR, a bila je 120 EUR.
Samo da znate.

Luka Rijeka bila je u najboljim vremenima 950, a sad 90 KN.

pozdrav


Dragi moj prijatelju pogledaj p/e Luke Rijeka i p/e Luke Kopar pa usporedi, pogledaj ulaganja u LKPC a pogledaj u te dvi pa usporedi.

Ako si iz Ploča onda možeš viditi šta se i koliko ulaže u LKPC.

pozdrav i ja se slažem da ovo možda nije dno ali ne zbog vrjednosti firme već zbog ludila koje je zahvatilo TK

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Neki su se ovdje kleli "ako ode ispod 1000, prodajem kuću i auto"

Hell is Empty and all the Devils are Here


Neki su se ovdje kleli "ako ode ispod 1000, prodajem kuću i auto"

To su bili oni što nemaju ni kuću ni auto [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Analizirajući trgovinu ovom dionicom zadnjih dana, može se doći do zaključka da smo vrlo blizu dna. Sve je manje onih koji su je spremni prodavati na ovim razinama, pa je moguće da ova dionica krene prema gore. Što će biti za koji mjesec i kakvo će tada biti "raspoloženje" prodavatelja / kupaca to nitko ne može predvidjeti, ali sada je ova dionica blizu dna i čeka se "potvrda" trenda rasta nakon koje će ova dionica krenuti prema gore.

Ovo što si napisao su tvoja nadanja,prijatelju moj!Kakva analiza?Pa ne ovisicijena dionice o nikakvoj analizi!!!
Ja sam počeo pratiti jel dionica ide više u minus kad je južina ili kad je bura?
[rolleyes]

Novac je kisik burze!

New Report

Close