LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ jeff

svoje mišljenje o vašem postu koji ste napisali kad većina ljudi spava (mislim da je bilo oko 0:54) rekli su moderatori kad su ga sklonili. Zašto su to napravili piše vam tu http://www.poslovni.hr/g270.aspx

Što se tiče objede da imam više nickova, vrijedi isti odgovor koji sam dao kolegi Samprasu na tu temu.

pozdrav

Periculum in mora.


@ jeff

svoje mišljenje o vašem postu koji ste napisali kad većina ljudi spava (mislim da je bilo oko 0:54) rekli su moderatori kad su ga sklonili. Zašto su to napravili piše vam tu http://www.poslovni.hr/g270.aspx

Što se tiče objede da imam više nickova, vrijedi isti odgovor koji sam dao kolegi Samprasu na tu temu.

pozdrav


Mogu ti reći da se strašno dobro služiš sa svim cakama na poslovnome a tu si tek mjesec dana [lol]

Pametnom dosta [bye]

Čovjek je napisao samo istinu a to ponekad zna jako zaboljeti kao u vašem slučaju [angry]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


napravio bi jednu usporedbu atpl i lkpc trenutno..atpl je eskort djevojka koja će ti donijeti instant zadovoljstvo,a lkpc ti je žena,koja će ti dugoročno donijeti više nego ona prva..pa onda se postavlja pitanje–zašto ne obadvoje?

što znači dugoročno? koliko bi trebao bit ljudski vijek da dočekamo to dugoročno?
Mislim da još ima onih koji su ulazili preko 6000+ kn, pa onih koji su ulazili na 5000+ kuna, pa na 4000+, pa 3000+, pa 2000+, pa na 1000+,… sve u nadi da će to dugoročno doći, al’ kolega vrijeme je novac.
Ja uvijek polazim od pretpostavke da mi banka daje 5 % na moj kapital godišnje, i onda ako ću uložit u nešto, očekujem više. Može to bit 5 godina 0 %, ali onda očekujem šeste godine 30+ %.
LKPC je super dionica, ali pitanje je koliko realno vrijedi, a dok se to ne utvrdi, bolje mlada eskort djevojka. [thumbsup]

sutra je novi dan.

kolega Sampras vrlo ste brzo "regovali" ( "reguješ" – vaša riječ s teme komentari trgovanja str. 8050 ) u obranu dotičnog kolege, pa bi netko neupućen mogao pretpostaviti da se radi o istoj osobi koja se skriva iza ova dva nicka.

Pozdrav

Periculum in mora.

kolega magnic vidim da te vi sinoć u 0:44 pisali svoj osvrt u pomirljivom tonu, za razliku od jednog je koji je samo vrijeđao u 0:45, ( zanimljivo je to da ste baš oba bili budni u isto vrijeme i pisali gotovo simultano ) na razgovor između mene i Samprasa.

zanima me budući da ste novi na forumu, a znate ponešto o ovoj tematici, dapače imate slična razmišljanja ( o Luci, znate neke podatke iz prošlosti, krivite državu) kao i Sampras da kažete vaše razmišljanje o kretanju cijene ove dionice u bližoj budućnosti. ( mjesec dana, nešto kao igra pogodi crobex)

Periculum in mora.

LKPC jos ide dole….
Ako ne LKPC, onda sigurno ide KUNA dole prema EUR. Oko 20% .

Videcete….

na rok od mjesec dana – 800 kn. mislim da je u situaciji kada cijelo tržište klizi prema dolje i kad na tržištu ima (uvjetno rečeno) sigurnijih dionica za kupovinu za potencijalne ulagače poput ADRS i HT teško očekivat neki veći pritisak na kupnju, a ljudi na prodaji iz ovih ili onih razloga će uvijek biti. u takvoj situaciji teško je očekivati oporavak dionice u kratkom roku (izuzev da se dogodi neka izvanredna situacija; npr. ulazak strateškog partnera koji bi kupio jedan dio državnog portfelja)!


nije lijepo čitati, no radi info:
lkpc-r-a je neodrživa iznad 840 (BVPS).
živi bili pa vidjeli.

evo, mini odbijanac je na žalost neće podić.
ma sve, ali baš sve dionice će ispod knjigovodstvene.
ne zna se dno, ali se zna ispod čega jest sigurno.
pliva i ht su jedino li-la, i to iz nekih drugih razloga.



nije lijepo čitati, no radi info:
lkpc-r-a je neodrživa iznad 840 (BVPS).
živi bili pa vidjeli.

evo, mini odbijanac je na žalost neće podić.
ma sve, ali baš sve dionice će ispod knjigovodstvene.
ne zna se dno, ali se zna ispod čega jest sigurno.
pliva i ht su jedino li-la, i to iz nekih drugih razloga.

[/quote]

objasni zašto misliš da će se baš sve dionice spustiti ispod knjigovodstvene vrijednosti i zašto ti je knjigovodstvena vrijednost toliko bitna???


o dokapu lkpc-r-a znao sam ja da je lkbe-s-r-a….i sa mi je ža…lkpc-r-a sa 6600 na 1000, a lkbe-s-r-a sa 1000 na 6600..ha,ha znao sam ja da je lkbe-s-r-a…..

Mnogi imaju razlicita ocekivanja, spekulanti posebno, a o svemu ce naravno drzava odluciti.

ne bi me čudilo da se država otrese jednog dijela lkpc,a da možebitnom kupcu,kao garanciju ponudi sigurni dokap u ovoj ili idućoj godini..ali postavlja se pitanje-da li država može prodavati dionice lkpc na burzi?i naravno-kad bi se to i obestinilo,mislim da bi se to sve odigralo na nekih cca 7xx po dionici….


ne bi me čudilo da se država otrese jednog dijela lkpc,a da možebitnom kupcu,kao garanciju ponudi sigurni dokap u ovoj ili idućoj godini..ali postavlja se pitanje-da li država može prodavati dionice lkpc na burzi?i naravno-kad bi se to i obestinilo,mislim da bi se to sve odigralo na nekih cca 7xx po dionici….

država ako bude prodavala dio prodavat će nekom strateškom partneru, sigurno ih neće prodavati preko burze!!! al ako bude ulazio strateški partner vjerovatno je da će oni ponuditi oko 2xxx do 3xxx kuna po dionici, te bi mogli ponuditi i toliku cijenu u javnoj ponudi za luku!!! znam pri HFP-u da interes nekih stranih faktora već postoji, ali kako je kod nas sve problem transparentno provest (pa je zbog toga i prva dokap propala) činjenica je da je državi (tj. vlasti) više u interesu da svoj udio čak i po manjoj cijeni prodaju nekom domaćem interesnom krugu!!!

New Report

Close