LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bebić: Kupio sam stan za 460.000 eura

Bebić navodi da je u tu svrhu njegova kći Asja podigla kredit u Privrednoj banci Zagreb u iznosu 120 tisuća eura koji je realiziran i uplaćen prodavatelju u prosincu 2008., kao i 30 tisuća eura obiteljskih sredstava.

Preostali iznos od 310 tisuća eura uplatit će prodavatelju stana na Ružičnjaku kupac stana u Petrinjskoj 31 od 93 četvorna metra, najkasnije do 15. lipnja 2009. godine. Prodaja tog stana je pred konačnom realizacijom.

Strani jezici: njemački, engleski

[/quote]
Ja govorim Arapski i Hebrejski ako zna Engleski i Njemački.

Sa SSS da govori dva jezika [lol] [lol]

– članica Odbora za mladež

[/quote]
Nemoj više umrjeću od smijeha sa 50 godina omladinka pa to nije bilo ni u TITOVO vrjeme [lol]

Luka Koper planira do 2013. godine povuči iz europskog kohezijskog fonda za jačanje lučke infrastrukture 34,5 milijuna eura. Ulaskom u EU i naše će luke moći povlačiti sredstva iz fondova EU i tako poboljšati svoju konkurentnost. Nije to mali novac za dobiti…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Prodaja se povlači, vrijeme je za novi početak. Ko će prvi potegnuti?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Činjenica je da zbroj prometa HT i ATPL iznosi cca. 70 % redovnog prometa i da neke mnoge "članice" Crobex-a padaju neke i do 7% ( PBZ – 4,83 %, ZABA – 6,69 %). Iz ovih činjenica pročitajte tko će "prvi potegnut"

Periculum in mora.


Prodaja se povlači, vrijeme je za novi početak. Ko će prvi potegnuti?

de, ae ti, bolji si…

znam da mnogi ne vjeruju u scenarij u kojem je moguće da vrijednost dionice Luke Ploče padne na 700 – 800 i da na tim razinama ostane mjesecima, pa im želim poručiti da je to s obzirom na krizu koja nas očekuje vrlo moguće, jer će svakim danom biti sve manje ljudi ( između ostalog i zbog krize) koji su je spremni plaćati na ovim današnjim razinama. Kad padne ispod 1.000,00 vidjet ćete da mnogi koji su se na ovima stranicama zaklinjali na veliku kupnju na npr. 950,00 kn čekati ovu dionicu puno niže od te vrijednosti

Periculum in mora.


znam da mnogi ne vjeruju u scenarij u kojem je moguće da vrijednost dionice Luke Ploče padne na 700 – 800 i da na tim razinama ostane mjesecima, pa im želim poručiti da je to s obzirom na krizu koja nas očekuje vrlo moguće, jer će svakim danom biti sve manje ljudi ( između ostalog i zbog krize) koji su je spremni plaćati na ovim današnjim razinama. Kad padne ispod 1.000,00 vidjet ćete da mnogi koji su se na ovima stranicama zaklinjali na veliku kupnju na npr. 950,00 kn čekati ovu dionicu puno niže od te vrijednosti

[/quote]
[thumbsup]

Novac je kisik burze!


znam da mnogi ne vjeruju u scenarij u kojem je moguće da vrijednost dionice Luke Ploče padne na 700 – 800 i da na tim razinama ostane mjesecima, pa im želim poručiti da je to s obzirom na krizu koja nas očekuje vrlo moguće, jer će svakim danom biti sve manje ljudi ( između ostalog i zbog krize) koji su je spremni plaćati na ovim današnjim razinama. Kad padne ispod 1.000,00 vidjet ćete da mnogi koji su se na ovima stranicama zaklinjali na veliku kupnju na npr. 950,00 kn čekati ovu dionicu puno niže od te vrijednosti

podržavam…ja je kupujem od 1400…pa 1300…pa 1200…pa sad po 1000…i samo čitam drhtave ručice prodaju…kao koji papci…ovo ono…cijena pala 30% od mog prvog ulaza…ma nema frke kaj ekipa prodaje…ali brate mili nema kupnje ni za lijek…to je problem…znate ono kak vele tu…ulazim u dionicu, al ti neću reći koji da mi ju ne digneš…evo ja ljudima velim…nemojte ju ni dizat…al bar se na bid postavite…ovak ispada da ja preuzimam firmu…hehehe…a ona prepucavanja neće biti ispod 1000 i te slične fore…di ste sad kolega kad smo došli na domak tome…možete sad nekaj iskomentirat…osim plašljive ručice…

U ovoj dionici više nema drhtavih ručica, osim možda malog broja onih pridošlih u zadnjih par mjeseci, mada sumnjam. Ima puno nagađanja hoće li ispod tisućice, no ne i pogađanja.
Kako nema kupnje?
Omjer je 262/533 i tko želi evo:
Kupnja Cijena
14 1.056,00
15 1.055,00
18 1.050,00
2 1.030,01
3 1.002,00
7 1.001,03
13 1.001,01
20 1.001,00
10 1.000,02
1 1.000,01

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

U ovoj dionici više nema drhtavih ručica, osim možda malog broja onih pridošlih u zadnjih par mjeseci, mada sumnjam. Ima puno nagađanja hoće li ispod tisućice, no ne i pogađanja.
Kako nema kupnje?
Omjer je 262/533 i tko želi evo:
Kupnja Cijena
14 1.056,00
15 1.055,00
18 1.050,00
2 1.030,01
3 1.002,00
7 1.001,03
13 1.001,01
20 1.001,00
10 1.000,02
1 1.000,01

…frende sam kupio više dionica u zadnja dva tjedna nego kaj ih je na bidu…znači samo ja opalim i letimo ispod 1000…a i postavio sam se ja jučer na 900,al nije došlo do mene, a time pumpam kupnju…

Vidim da je potrebno demisticificirati taj omjer kupnje i prodaje koji se sporadično javlja na ovim stranicama i uzima se kao neki važan podatak. Lako je FRIZIRAT omjer kupnje i prodaje na način da netko postavi naloge za kupnju 100,01, 100,02, 100,03 pa sve do 200,01 i tako
složi veliki broj naloga na kupnju. Na takav način omjer kupnje i prodaje može biti npr. 100000/500. Vidim da je kolega danas postao samo prvih 10 naloga za kupnju, pa ga molim da ubuduće stavi prvih 30 naloga da se malo bolje vidi pravo stanje na kupnji, odnosno ima li iste na razinama ispod 1.000,00 kn.

Periculum in mora.

New Report

Close