LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ma kakvi radnici,oni drže još oko 3% dionica,provjereno,a i ti što ih drže,neće ih prodavati ispod 2000 kuna,razgovarao sam sa većinom od njih,evo,ako bude povoljno,evo i mene u lkpc danas,da vam malo podignem dionicu…

Prema zadnjem izvješću Luka Ploče d.d. zapošljava 909 radnika. Sada pretpostavimo da je 25% od tog broja prodalo svoje dionice. Prema tom izračunu još 680 radnika posjeduje dionice, a "većina ( 51% ) od tog broja počinje s brojem 341. Vi sad nama tvrdite da ste s ovih min. 340 radnika razgovarali ( vjerovatno s svakim ponaosob ) i svi su vam dali svečano obećanje da neće prodavati ispod 2.000,00 kn. Kolega, ja mislim da govorite neistinu

Periculum in mora.

Bebić na mukama: Traže ga da si smanji plaću, a on kupio stan od 460 tisuća eura

Business.hr

Eventualno smanjenje zastupničkih plaća posebno će pogoditi saborskog šefa Luku Bebića, koji je nedavno kupio stan za 460 tisuća eura, pri čemu od lipnja ove godine u šest mjesečnih rata mora otplaćivati po 51.500 eura mjesečno, piše Novi list.
Luskuzni je stan smješten u elitnoj zagrebačkoj četvrti, a Bebić još nije uspio prodati stari stan u centru Zagreba kako bi isplatio novi.

List piše kako je Bebić 31. prosinca prošle godine sklopio kupoprodajni ugovor s Prebendarima zagrebačke nadbiskupije o kupnji 95 metara kvadratnih velikog stana u ulici Ružičnjak, uz koji ima garažu i vrt.

Prodavateljima je, piše nadalje, dosad uplatio nešto manje od trećine ukupne cijene stana – 150 tisuća eura.

Bebić je u rujnu prošle godine obavijestio javnost da seli u novi stan koji namjerava otkupiti kada proda stari. Bebić je na pitanje je li okončao kupoprodaju stana ovog tjedna istaknuo da je 130 tisuća eura pribavio kreditom Privredne banke Zagreb, a još 30 tisuća eura dao je iz "obiteljskih sredstava". Preostalih 310 tisuća eura Bebić se obvezao uplatiti do 16. lipnja ove ogdine, i to u šest mjesečnih rata.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7f6b743f-fd58-4b0d-aab3-5203caab73b7&readcomment=1#comment

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Bebić na mukama: Traže ga da si smanji plaću, a on kupio stan od 460 tisuća eura

Business.hr

Eventualno smanjenje zastupničkih plaća posebno će pogoditi saborskog šefa Luku Bebića, koji je nedavno kupio stan za 460 tisuća eura, pri čemu od lipnja ove godine u šest mjesečnih rata mora otplaćivati po 51.500 eura mjesečno, piše Novi list.
Luskuzni je stan smješten u elitnoj zagrebačkoj četvrti, a Bebić još nije uspio prodati stari stan u centru Zagreba kako bi isplatio novi.

List piše kako je Bebić 31. prosinca prošle godine sklopio kupoprodajni ugovor s Prebendarima zagrebačke nadbiskupije o kupnji 95 metara kvadratnih velikog stana u ulici Ružičnjak, uz koji ima garažu i vrt.

Prodavateljima je, piše nadalje, dosad uplatio nešto manje od trećine ukupne cijene stana – 150 tisuća eura.

Bebić je u rujnu prošle godine obavijestio javnost da seli u novi stan koji namjerava otkupiti kada proda stari. Bebić je na pitanje je li okončao kupoprodaju stana ovog tjedna istaknuo da je 130 tisuća eura pribavio kreditom Privredne banke Zagreb, a još 30 tisuća eura dao je iz "obiteljskih sredstava". Preostalih 310 tisuća eura Bebić se obvezao uplatiti do 16. lipnja ove ogdine, i to u šest mjesečnih rata.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7f6b743f-fd58-4b0d-aab3-5203caab73b7&readcomment=1#comment

i kakve to veze ima sa LKPC ???????

poslije bitke svi su vojnici generali



ma kakvi radnici,oni drže još oko 3% dionica,provjereno,a i ti što ih drže,neće ih prodavati ispod 2000 kuna,razgovarao sam sa većinom od njih,evo,ako bude povoljno,evo i mene u lkpc danas,da vam malo podignem dionicu…

Prema zadnjem izvješću Luka Ploče d.d. zapošljava 909 radnika. Sada pretpostavimo da je 25% od tog broja prodalo svoje dionice. Prema tom izračunu još 680 radnika posjeduje dionice, a "većina ( 51% ) od tog broja počinje s brojem 341. Vi sad nama tvrdite da ste s ovih min. 340 radnika razgovarali ( vjerovatno s svakim ponaosob ) i svi su vam dali svečano obećanje da neće prodavati ispod 2.000,00 kn. Kolega, ja mislim da govorite neistinu
[/quote]
čovjek koji radi u luci mi je rekao za taj podatak,a ja znam 100-injak ljudi koji je još imaju,ali je nitko ne želi prodati..cifra od 909 nije realna jer je najmanje 100-200 ljudi na bolovanju ili traže ptsp,a njih plaća država,a ne lkpc…



Bebić na mukama: Traže ga da si smanji plaću, a on kupio stan od 460 tisuća eura
Business.hr

Bebić je u rujnu prošle godine obavijestio javnost da seli u novi stan koji namjerava otkupiti kada proda stari. Bebić je na pitanje je li okončao kupoprodaju stana ovog tjedna istaknuo da je 130 tisuća eura pribavio kreditom Privredne banke Zagreb, a još 30 tisuća eura dao je iz "obiteljskih sredstava". Preostalih 310 tisuća eura Bebić se obvezao uplatiti do 16. lipnja ove ogdine, i to u šest mjesečnih rata.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7f6b743f-fd58-4b0d-aab3-5203caab73b7&readcomment=1#comment
/quote]

i kakve to veze ima sa LKPC ???????


Nikakve izravne, osim ako nije vlasnik LKPC (a moga bi bit, zašto ne) pa još misli prodat jer mu treba cash?!
No, ni to nije problem, jer se radi o cca 1900 dionca, a čak i naše malo TK to ‘proguta’ u tri dana. Kupaca uvijek ima, evo jedan kolega još uvijek čeka…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Tko čeka taj i dočeka, vidim da me mnogi prizivaju ovih dana.
Evo me , kako ratus kaže – čekam razine 8xx do 9xx, i vjerujem da će prije nego njegove 6xxx .
Makar , svejedno mi je . Ako dođu na 8xx ( kupujem ) ako dođu na recimo u pola od Ratusovih snova 3xxx – prodajem
Pozdrav svima,



Bebić na mukama: Traže ga da si smanji plaću, a on kupio stan od 460 tisuća eura

Business.hr

Eventualno smanjenje zastupničkih plaća posebno će pogoditi saborskog šefa Luku Bebića, koji je nedavno kupio stan za 460 tisuća eura, pri čemu od lipnja ove godine u šest mjesečnih rata mora otplaćivati po 51.500 eura mjesečno, piše Novi list.
Luskuzni je stan smješten u elitnoj zagrebačkoj četvrti, a Bebić još nije uspio prodati stari stan u centru Zagreba kako bi isplatio novi.

List piše kako je Bebić 31. prosinca prošle godine sklopio kupoprodajni ugovor s Prebendarima zagrebačke nadbiskupije o kupnji 95 metara kvadratnih velikog stana u ulici Ružičnjak, uz koji ima garažu i vrt.

Prodavateljima je, piše nadalje, dosad uplatio nešto manje od trećine ukupne cijene stana – 150 tisuća eura.

Bebić je u rujnu prošle godine obavijestio javnost da seli u novi stan koji namjerava otkupiti kada proda stari. Bebić je na pitanje je li okončao kupoprodaju stana ovog tjedna istaknuo da je 130 tisuća eura pribavio kreditom Privredne banke Zagreb, a još 30 tisuća eura dao je iz "obiteljskih sredstava". Preostalih 310 tisuća eura Bebić se obvezao uplatiti do 16. lipnja ove ogdine, i to u šest mjesečnih rata.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7f6b743f-fd58-4b0d-aab3-5203caab73b7&readcomment=1#comment

i kakve to veze ima sa LKPC ???????
[/quote]

Eeee, sad ako ti moraš pitati, a sam nisi u stanju izvući neke zaključke onda tvoj nick govori više nego dovoljno sam za sebe ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

čini mi se da je moje pitanje bilo vrlo jasno : kakve veze ima smanjenje zastupničkih plaća, stanbeni kredit Luke Bebića sa lukom Ploče ? a ne sa cijenom dionice. Ja jesam amater u "poslu" oko dionica ali sam prošlu godinu preživio i otplatio margin bez panične rasprodaje zbog margin cala i naučio sam da vrijednost dionice može pasti i po 10% samo zato što je neki šaljivdžija odlučio prodati 2-3 dionice ispod cijene radi neplaćenog računa za stuju ili radi troška na placu. A iz tvoga posta se mogu izvući bar 2-3 vrste zaključaka, od toga da će:
1. dionica pasti 20% radi otplate kredita zastupnika
2. dionica narasti 20-30% radi istih razloga pa da pomenuti zastupnik ne rasproda baš sve dionice
3. da će luka direktno imati nekakve veze sa pomenutim kreditom pa neće uspiješno poslovati
4…………..

poslije bitke svi su vojnici generali

amater3..
ne brini, nema nikakve veze s Lukom Ploče.
Ja sam samo istinski zabrinut kako će taj divni čovjek otplatiti ostatak kredita od 310 000 eura u 6 rata ako ne proda svoj stari stan, a još k tome će mu se možda smanjiti i zastupnička plaća.
Jel ti sada lakše ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Pročitajmo svi zajedno mudrosti velikog vođe koji nas brani od svakog zla (pa tako i od receseije)…neka nam budu pouka i zvijezda vodilja.

——————————————————————————–
Zašto Sanader bježi od recesije, "pa nije recesija smrt!"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=abf470de-78a5-418e-ac13-7694e8f8199f&open=sec

"Očekujem, a mogu obećati da ću učiniti sve da Hrvatska ne upadne u recesiju, a ako upadne, bit će to kao i kod vodećih industrijskih zemalja svijeta", samo je jedna od kreativnih izjava Vladina kormilara Ive Sanadera o recesiji u Hrvatskoj – je li tek najavila dolazak, pokucala na vrata, ili nam je neželjenim gostom već neko vrijeme, a vladajući ju ignoriraju?

Politički analitičar Damir Grubiša kaže kako rješenje na trenutno stanje mogu dati samo najodgovorniji, dakle Vlada, "a oni negiraju da je recesija stigla". To dovodi u pitanje i njihovu sposobnost da iznjedre rješenje problemu.

"Rješenje je maksimalna štednja, smanjivanje javne potrošnje, ali i državnog aparata, što oni ne žele. Treba biti manje poreza, kako Obama kaže, i da svakome ostane više u džepu. Troškovi javnosti moraju biti maksimalno srezani, kao i troškovi državnog aparata, koji je kod nas daleko veći nego u ostalim zemljama", kaže Grubiša. Hrvatska se, nastavlja, suočava s problemom prekobrojne vojske, pravosuđa, MORH-a…

"Uzmite samo primjer našeg ministarstva vanjskih poslova, u kojem ima 1500 zaposlenih. To je jednak broj zaposlenih kao za vrijeme bivše Jugoslavije ili recimo sada u Švedskoj. Dakle, toliki državni aparat ne može ni normalna zemlja podnijeti, a kamoli ona koja je u takozvanoj recesiji", kaže Grubiša.

P.S Bože čuvaj Luku

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Bebić: Kupio sam stan za 460.000 eura

Predsjednik Hrvatskog sabora Luka Bebić priopćio je danas da je 31. prosinca prošle godine zaključio ugovor o kupnji stana na adresi Ružičnjak br. 19 od 126 četvornih metara stambene površine (s garažom, podrumskim skladištem i vrtom) ukupne vrijednosti 460 tisuća eura.
Bebić navodi da je u tu svrhu njegova kći Asja podigla kredit u Privrednoj banci Zagreb u iznosu 120 tisuća eura koji je realiziran i uplaćen prodavatelju u prosincu 2008., kao i 30 tisuća eura obiteljskih sredstava.

Preostali iznos od 310 tisuća eura uplatit će prodavatelju stana na Ružičnjaku kupac stana u Petrinjskoj 31 od 93 četvorna metra, najkasnije do 15. lipnja 2009. godine. Prodaja tog stana je pred konačnom realizacijom.

Predsjednik Hrvatskog sabora u priopćenju navodi da je objavom informacije o namjeri kupnje stana na Ružičnjaku prije par mjeseci želio otkloniti nagađanja i neistinite interpretacije u pojedinim medijima. Također napominje da je njegova imovinska kartica godinama dostupna javnosti, a sve promjene uredno i na vrijeme evidentirane.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3320732c-92cc-4191-aa48-64530d0a6786&ref=lastadd

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Bebić: Kupio sam stan za 460.000 eura

Bebić navodi da je u tu svrhu njegova kći Asja podigla kredit u Privrednoj banci Zagreb u iznosu 120 tisuća eura koji je realiziran i uplaćen prodavatelju u prosincu 2008., kao i 30 tisuća eura obiteljskih sredstava.

Preostali iznos od 310 tisuća eura uplatit će prodavatelju stana na Ružičnjaku kupac stana u Petrinjskoj 31 od 93 četvorna metra, najkasnije do 15. lipnja 2009. godine. Prodaja tog stana je pred konačnom realizacijom.


Prijatelju gogo1 …ZNA SE !

Pa zar ne znaš da HDZ nije u recesiji, oni nemaju problema sa likvidnošću, za njih je kredita uvijek bilo, kako 90ih tako i sada, a kčerkica Asija je likvidnija više nego večina DD kojima mi tu trgujemo!

Bonitet joj je da ne može biti bolji, koja banka joj ne bi odobrila "kredit" od 120 tisuća eura:

Osobni podaci:
Rođena: 1964., Metković

Obrazovanje: SSS
– Centar za usmjereno obrazovanje, pedagoški smjer

Zanimanje: pomoćnica Glavnog tajnika HDZ-a

Strani jezici: njemački, engleski

Pripadnost političkoj stranci: HDZ

Članstvo u radnim tijelima GSGZ:
– članica Odbora za mladež
– članica Odbora za nacionalne manjine
– članica Odbora Gradske skupštine za javna priznanja

Članstvo i dužnosti u tijelima, organizacijama i sl.:
– tajnica za koordinaciju s iseljeništvom HDZ-a
– članica Predsjedništva Gradskog odbora HDZ-a

Posao:
HDZ, Trg žrtava fašizma 4, Zagreb

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close