LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i sad će opet sutra ovdje biti plača starih, nemoćnih i neupućenih koji su prodali ispod 1300. pa koliko puta treba škola? [bye]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


i sad će opet sutra ovdje biti plača starih, nemoćnih i neupućenih koji su prodali ispod 1300. pa koliko puta treba škola? [bye]

10000000000 i jedan put [proud]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


jutros prije otvaranja 10. nalog na asku na 1380. pala je cijena na mizernom prometu što znači da veći ne izlaze, ali istovremeno puštaju dionicu da kliže malo pomalo i malim nalozima dokupljuju. Elementarna bit investiranja fondova.
E sad dok je ask bio postavljen visoko iznad 1300 bilo je i bida. Čim se neki paničar istresao s ovom sićom posta mali su se makli, a istovremeno ste počeli stavljati naloge na 1250, 1270, 1290 i time stvarate opterećenje na prodaji. Zar doista mislite da će netko opaliti i dići cijenu odmah za 10% kad kupuje od paničara potaknutih vašim nalozima ispod 1300. Ovako sami sebi skačete u usta i rušite si cijenu portfelja. Ako vam gori pod petama opali po bidu jer fondovi i veći investitori sigurno neće lupat po asku da vas pokupe.
Maknite se s bida kolege, neka se otvori gap pa ćete vidjeti kako bid raste. Znate kako se kaže, nemojte srati ispred vlastite kuće, samo sebi izbijamo ovako novce iz džepa i dajemo fondovima.

ja sam jutros pokupio sve sitne naloge ispod 1200,00,nije nikakav fond,ovim putem se zahvaljivam onome što mi je jeftino prodao,i ako se javi,vodim ga na čevape i pivu…još jednom–hvala…



jutros prije otvaranja 10. nalog na asku na 1380. pala je cijena na mizernom prometu što znači da veći ne izlaze, ali istovremeno puštaju dionicu da kliže malo pomalo i malim nalozima dokupljuju. Elementarna bit investiranja fondova.
E sad dok je ask bio postavljen visoko iznad 1300 bilo je i bida. Čim se neki paničar istresao s ovom sićom posta mali su se makli, a istovremeno ste počeli stavljati naloge na 1250, 1270, 1290 i time stvarate opterećenje na prodaji. Zar doista mislite da će netko opaliti i dići cijenu odmah za 10% kad kupuje od paničara potaknutih vašim nalozima ispod 1300. Ovako sami sebi skačete u usta i rušite si cijenu portfelja. Ako vam gori pod petama opali po bidu jer fondovi i veći investitori sigurno neće lupat po asku da vas pokupe.
Maknite se s bida kolege, neka se otvori gap pa ćete vidjeti kako bid raste. Znate kako se kaže, nemojte srati ispred vlastite kuće, samo sebi izbijamo ovako novce iz džepa i dajemo fondovima.

ja sam jutros pokupio sve sitne naloge ispod 1200,00,nije nikakav fond,ovim putem se zahvaljivam onome što mi je jeftino prodao,i ako se javi,vodim ga na čevape i pivu…još jednom–hvala…
[/quote
čevapi + pivo za cijene ispod 1200
što nudite onima koji će vam prodavati za 1.000,00 kn ako ova kola krenu nizbrdo?

Periculum in mora.




jutros prije otvaranja 10. nalog na asku na 1380. pala je cijena na mizernom prometu što znači da veći ne izlaze, ali istovremeno puštaju dionicu da kliže malo pomalo i malim nalozima dokupljuju. Elementarna bit investiranja fondova.
E sad dok je ask bio postavljen visoko iznad 1300 bilo je i bida. Čim se neki paničar istresao s ovom sićom posta mali su se makli, a istovremeno ste počeli stavljati naloge na 1250, 1270, 1290 i time stvarate opterećenje na prodaji. Zar doista mislite da će netko opaliti i dići cijenu odmah za 10% kad kupuje od paničara potaknutih vašim nalozima ispod 1300. Ovako sami sebi skačete u usta i rušite si cijenu portfelja. Ako vam gori pod petama opali po bidu jer fondovi i veći investitori sigurno neće lupat po asku da vas pokupe.
Maknite se s bida kolege, neka se otvori gap pa ćete vidjeti kako bid raste. Znate kako se kaže, nemojte srati ispred vlastite kuće, samo sebi izbijamo ovako novce iz džepa i dajemo fondovima.

ja sam jutros pokupio sve sitne naloge ispod 1200,00,nije nikakav fond,ovim putem se zahvaljivam onome što mi je jeftino prodao,i ako se javi,vodim ga na čevape i pivu…još jednom–hvala…
[/quote
čevapi + pivo za cijene ispod 1200
što nudite onima koji će vam prodavati za 1.000,00 kn ako ova kola krenu nizbrdo?
[/quote]
mislim da takvi više ne postoje,pa tko bi normalan prodavao ispod 1000,00,pa toliko je bila nakon izlaska na burzu,u nekih mjesec dana,u biti,svi bruje da će crobi zaroniti ispod 1600,ali ja zasada ne vidim tu opciju na vidiku,ali bit ćemo oprezni,pa ćemo i tome slučaju dati šansu..cca 20%…

čovječe kako ti mjenjaš priču brzo, čak ponekad 2-3 puta po danu. prestrašno.

glede Luke, odbili smo se danas opet od donjeg boillingera, kanal se širi, a uz ovakav rast američana i sutra Crobexa, ovo do 1350 će biti pometeno u prvim sekundama sutra.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]





jutros prije otvaranja 10. nalog na asku na 1380. pala je cijena na mizernom prometu što znači da veći ne izlaze, ali istovremeno puštaju dionicu da kliže malo pomalo i malim nalozima dokupljuju. Elementarna bit investiranja fondova.
E sad dok je ask bio postavljen visoko iznad 1300 bilo je i bida. Čim se neki paničar istresao s ovom sićom posta mali su se makli, a istovremeno ste počeli stavljati naloge na 1250, 1270, 1290 i time stvarate opterećenje na prodaji. Zar doista mislite da će netko opaliti i dići cijenu odmah za 10% kad kupuje od paničara potaknutih vašim nalozima ispod 1300. Ovako sami sebi skačete u usta i rušite si cijenu portfelja. Ako vam gori pod petama opali po bidu jer fondovi i veći investitori sigurno neće lupat po asku da vas pokupe.
Maknite se s bida kolege, neka se otvori gap pa ćete vidjeti kako bid raste. Znate kako se kaže, nemojte srati ispred vlastite kuće, samo sebi izbijamo ovako novce iz džepa i dajemo fondovima.

ja sam jutros pokupio sve sitne naloge ispod 1200,00,nije nikakav fond,ovim putem se zahvaljivam onome što mi je jeftino prodao,i ako se javi,vodim ga na čevape i pivu…još jednom–hvala…
[/quote
čevapi + pivo za cijene ispod 1200
što nudite onima koji će vam prodavati za 1.000,00 kn ako ova kola krenu nizbrdo?
[/quote]
mislim da takvi više ne postoje,pa tko bi normalan prodavao ispod 1000,00,pa toliko je bila nakon izlaska na burzu,u nekih mjesec dana,u biti,svi bruje da će crobi zaroniti ispod 1600,ali ja zasada ne vidim tu opciju na vidiku,ali bit ćemo oprezni,pa ćemo i tome slučaju dati šansu..cca 20%…
[/quote]

Upravo tako. mene su davno naučili da je oprez majka mudrosti.

Periculum in mora.

Ovaj alt33 bi trebao dobiti progon ne samo s foruma nego i sa burze. Toliko nekonzistentnosti i bljezgarenja previše je i za xxx siteove. Mogo bi Poslovni uvesti barem ignore opciju, stvarno ne želim čitati što taj piše.


Ovaj alt33 bi trebao dobiti progon ne samo s foruma nego i sa burze. Toliko nekonzistentnosti i bljezgarenja previše je i za xxx siteove. Mogo bi Poslovni uvesti barem ignore opciju, stvarno ne želim čitati što taj piše.

vidim da si korisnik sa iskustvom,ali ne znam u čemu.svatko ima pravo na svoje mišljenje,ako ja poštivam vaše mišljenje,morate i vi poštovati moje,zato nam je burza i pala 65% zahvaljujući neiskusnim pojedincima i grupama,ja sam trejder,i zato često mijenjam mišljenja,jučer sam kupovao,a danas prodajem,meni je to normalno,a ako vama nije,nemojte ni zavirivati na forum,ako si uzeo dionicu za koju misliš da si je jeftino platio,izgasi komp,i nemoj je uopće pratiti ni komentirati barem godinu dana,to što neki od vas nemaju pojma o burzi,to je vaša stvar i trebate na tome poraditi ako želite biti uspješni..ako ne razumijete neke poteze,bolje vam je da šutite,tko ima nešto protiv mene,nek argumentira,ako vam argument bude realan,ja se više neću pojaviti na forumu,ali argument tipa,ovaj stalno nešto baljezga,ne pije vodu….


Ovaj alt33 bi trebao dobiti progon ne samo s foruma nego i sa burze. Toliko nekonzistentnosti i bljezgarenja previše je i za xxx siteove. Mogo bi Poslovni uvesti barem ignore opciju, stvarno ne želim čitati što taj piše.

Ignore funkcija bi bila odlična, nažalost, neki su ovdje logirani samo kako bi trkeljali i vama udarali na psihu, to je za one koji forume prate od 00-24 sata. Ako već odbijaš zahtjev za prijateljstvom, a netko ti to stalno nudi, budi mi sumnju u takvu osobu kao plaćenu. Ona zna o kojoj govorim. Kostolany je davno rekao da je burza psihologija, zato cijela ova priča ima pozadinu koju znamo, a to je utjecaj komunikacije na psihu čovjeka. Bitno!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/silajdzic-danas-kod-sanadera-lobira-za-terminal-ukapljenog-plina-iz-katara-u-plocama/418218.aspx


http://www.index.hr/vijesti/clanak/silajdzic-danas-kod-sanadera-lobira-za-terminal-ukapljenog-plina-iz-katara-u-plocama/418218.aspx

daj postaj tekst ne mogu na poslu otvarat index, hvala

&

New Report

Close