LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da te vode emocije, a ne razum, nikad nemoj kupvati za sve pare koje imaš ma kolko cijena bila nisko, uvijek može bit niža i to puno niža, mislim da su to mnogi naučili na našoj burzi, pogotovo oni koji su se zaklinjali da je Crobi na 3500 bio dno, pa na 3000, pa na 2500, pa na 2000…….. [cool]
Trenutno nema oziljnijeg signala za ozbiljni šoping, burza je još uvijek li-la, pogotovo Luka, jedan dan gore, drugi dan dolje, pamet u glavu.


kolega,cijenim vaše mišljenje,možda sam uistinu temperamentan ulagač,međutim iznio bih par izjava ljudi koji su carevali burzama–BUDI POHLEPAN KAD SU SVI PRESTRAŠENI—VEĆI PROMET PRI PADU SIGNALIZIRA DNO—BURZA RASTE KAD SE NITKO NE NADA DA ĆE PORASTI—BANKE UPUĆUJU LJUDE NA OROČENJE,ZATO ŠTO ONE SAD KUPUJU DIONICE—-ŠPEKULACIJA NE ZNAČI TREJDANJE,ONA MOŽE TRAJATI I PAR MJESECI,PA I GODINU DANA,MRZIM KOKOŠARE NA BURZI,ALI BEZ NJIH BURZA NIJE BURZA..

Alt sve to stoji, no ako si čitao knjige najvećih svatko od njih imao je loših iskustava na burzi, zato se treba uvijek držati nekih osnovnih pravila. Ja trenutno ne vidim razloge za rast Crobexa, pa onda i Luke, trenutno situacija u svijetu najavljuje i dalje bear market, kad Ameri ostanu bez municije za umjetno održavanje ekonomije na životu, moglo bi bit kataklizmično(vrlo mogući scenarij), tako da ću se ja strpit još neko vrijeme.
Dobra stvar u lošoj na našoj burzi što se povukao/izginuo velik broj kvazi investitora koje je uhvatila panika, tako da nekih velikih padova više nebi trebalo bit.
Nadam se da će opet vrlo brzo pohlepa zamijeniti strah [cool]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Danas se otvara novih 50-ak km autoceste u Lijepoj Našoj. Oko 40 dionice Split-Dubrovnik i 7 km[/b] (mislim da sam tako čuo na vijestima premda je bila buka) Ravča-čvor Čeveljuša.
Pa nek sad Bosanci navale po robu po novom sloju asfalta.
A kako će se to odraziti na cijenu vidjećemo već kroz 2 sata.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

znači prodavala je raiffica skrbnički,a kupio je new kid on the block,vjerovatno je luka prodao,da ga ne bi iduće godine pitali,odakle ti 3000 dionica lkpc,ali ne brinite,ako je to on,onda će odmah nakon nove godine opet svu tu lovu utući u lkpc,a zašto?pa zato-he-he…

Haha, neka legenda je sama odlučila držati cijenu visokom kupnjom jutros. E kad smo svi mi seljaci to ovaj čin čini još hrabrijim i hvale vrijednim.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

da vam božić u veselju prođe,i da lkpc na 4000 dođe,želi vam alt 333..pamet u glavu….


da vam božić u veselju prođe,i da lkpc na 4000 dođe,želi vam alt 333..pamet u glavu….

Teško, skoro nemoguće.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

moguće je,moguće,ja sam uvjeren u to da će 2010 ostvariti tu razinu,ali,spreman sam i čekati čak i 2 godine za prinos od 30%,jer sam se gadno natukao lkpc,tko ne vjeruje,nek je čeka na 800,00…

SRITAN VAM I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ SVIMA !!!!!!!!



ne znam zašto bi se cijena dionice korigirala na ispod 1000,00.luka je prepuna brodova,radi se kao nikad,ako ništa,kad padne,morat ću je još nadokupljivati.zar nam nije dosta više stvaranja panike.na ovako niskim razinama se ne isplati trejdati,u to ćete se brzo uvjeriti,ja sam trejdao do crobija na 1700,ali sam sad bacio sidro..doduše,ako ćete kupovati na 1150,00 pa prodati po 1400,00 to je o.k.

Ti koji najviše manipuliraš ovo govoriš, nedavno si rekao da nema nijedan brod u luci. Ne znam zašto to moderator dopušta.

[/quote]

Bez obzira što većina nas uopće ne sumnja da je sudbina Luke Ploče puna potencijala, Julio je vrlo dobro primjetio onoga koji stalno ima neke svoje skrivene namjere i svjesno daje lažne ili neke polu-informacije očito samo za svoju korist.

Kad spominjemo recimo već nekoga tko ima suprotno mišljenje i s kim se ne slažemo, onda tu kolegi Kairosu svakako treba priznati to što ima svoj stav i što ostaje pri njemu jer drukčije gleda na situaciju što je pravo svakoga od nas.
Ali ovaj muljator Alt, pa to je stvarno već prestrašno. Da netko može tako govoriti jedan dan, pa drugi dan skakati sam sebi u usta i promijeniti priču totalnu na drugu stranu, katastrofa! I tako unazad već ne znam koliko vremena. A tek to da se Altova procjena cijene dionice promijeni od 700 Kn na 4000 Kn, šta reći..

Pozdrav svim istinskim forumašima koji su ostali vjerodostojni kroz svoje postove na forumu Lkpc!

Top Stories

Luka dobila koncesije na 38 godina

Ponovo se ide na model dokapa ali kako kaže kap Pavlović ovogo puta je sve dogovoreno.

Osobno sam prisustovao sastanku tako da nema mućki.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Luka ploče je žila kucavica onog kraja!Njena perspektiva je zagarantirana!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close