LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i mene opet kod vas, prijatelju.


Zaba kupuje stalno.


Očito se nešto dešava!!!


Kupijo atlansku na 580 i prodo je jučer na 740, i neda mi djavo mira pa kupim luke po 1300,danas sam je prodo nesto oko 1300 i ostalo na 1275, prodo sam je jer ocekujem korekciju cjelog TK,nekad mi je ova dionica bila jako draga,ali sada je pravo nelikvidna dionica,jer ako imas imalo jacu kolicinu,da je prodas moras je korigirat min 3%,i kad je kupujes i kad je prodaješ. Živili i puno srece.


Tek se sada vidi koje kupovo jučer………ja i vi, i sada opet prodaju ja i vi.

morao sam prikupiti ove jomii-eve postove u zadnja 24 sata na LKPC da svi vide kakav je to ulagač i kako on ulaže. čovjek nije izdržao 24 sata u dionici i već je krenuo lupati po kupnji (uz gubitak) i to zato jer da je LKPC nelikvidna dionica?!? nelikvidna?? pa jučer je promet na LKPC bio preko 3 mil. kn, danas 0,6 mil.kn, prekjučer 0,5 mil. kn itd. odnosno u 3 dana preko 4 milijuna kuna!
sačuvaj nas Bože ovakvih ulagača i samo te molim jomii da se okaniš ove dionice, pa će biti dobro i tebi i nama jer da nisi danas bez veze i potrebe krenuo rušiti cijenu, ostali bismo oko 1300 kn.
još nešto, kad kupiš dionicu okani se hvalospjeva koje pišeš u želji da se iskrcaš jer to drukanje je krajnje djetinjasto. ako želiš biti trejder OK, ali bar ne budi kokošar! pozdrav

ne znam zašto bi se cijena dionice korigirala na ispod 1000,00.luka je prepuna brodova,radi se kao nikad,ako ništa,kad padne,morat ću je još nadokupljivati.zar nam nije dosta više stvaranja panike.na ovako niskim razinama se ne isplati trejdati,u to ćete se brzo uvjeriti,ja sam trejdao do crobija na 1700,ali sam sad bacio sidro..doduše,ako ćete kupovati na 1150,00 pa prodati po 1400,00 to je o.k.


ne znam zašto bi se cijena dionice korigirala na ispod 1000,00.luka je prepuna brodova,radi se kao nikad,ako ništa,kad padne,morat ću je još nadokupljivati.zar nam nije dosta više stvaranja panike.na ovako niskim razinama se ne isplati trejdati,u to ćete se brzo uvjeriti,ja sam trejdao do crobija na 1700,ali sam sad bacio sidro..doduše,ako ćete kupovati na 1150,00 pa prodati po 1400,00 to je o.k.

Ti koji najviše manipuliraš ovo govoriš, nedavno si rekao da nema nijedan brod u luci. Ne znam zašto to moderator dopušta.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

pa zato sam i bio skeptičan,jer sam stvarno mislio da se gase poslovi,i istina je da 10-ak dana nije bilo nego 2 mala broda,ali puna luka brodova me iznenadila ugodno,pa je i to razlog više zašto sam odlučio kupiti lkpc.nemam pojma šta moderator ima s tim?i rekao bi prle i mrle–u čemu je problem?

netko sustavno ruši LKPC a već danima je veća kupnja od prodaje


netko sustavno ruši LKPC a već danima je veća kupnja od prodaje

to je odlično , nema logike – u tome i je poanta



netko sustavno ruši LKPC a već danima je veća kupnja od prodaje

to je odlično , nema logike – u tome i je poanta

[/quote]
pa nadamo se jer pratim situaciju na ZSE trading monitoru i već danima je tako možda jedina dionica na burzi gdje je kupnja veča od prodaje

vjerovatno netko pokušava sa malom količinom dionica da obori,pa da napravi paniku među ostalima,pa da i oni onda prodaju,a on da kupuje jeftinije,ali mislim da mu to više neće poći za rukom.jednostavno,ljudi su shvatili da će gledajući srednjeročno i dugoročno,na lkpc ubrati dobru i masnu zaradu,vrijedi se strpiti..


vjerovatno netko pokušava sa malom količinom dionica da obori,pa da napravi paniku među ostalima,pa da i oni onda prodaju,a on da kupuje jeftinije,ali mislim da mu to više neće poći za rukom.

netko? pa to je bio naš jomiiiii [lol]
ali nije baš da mu ide, kupnja se ne da i strpljivo čeka nove jomiiiiijeeee da opaleeeee [lol]

Kupnja – LKPC-R-A
2 1.240,00
100 1.231,00
24 1.230,01
40 1.230,00
8 1.210,00

Prodaja – LKPC-R-A
10 1.269,99
1 1.287,38
11 1.297,64
7 1.297,65
8 1.298,90

Mislim da je bolje kupiti na 1250 i prodati na 1350 nego kupiti na 1350 i prodati na 1250.

pa zašto uopće prodavati na ovim totalno niskim razinama,objektivno lkpc trenutno vrijedi najmanje 3000,00 kn,a u budućnosti i puno više.okanimo se trejdanja na neko vrijeme,kupimo dionice i čekajmo.ako nitko od nas ne bi prodavao a nek svatko od nas nagovori barem 2 investitora da kupe dionice-za mjesec ili dva bi bili nadomak 2000 kuna..uz realnu pretpostavku da lkpc trenutno vrijedi najmanje 3000,00 kn,i mi i novi investitori bi dobro zaradili,to bi povuklo i druge,i eto nas za godinu dana na fer cijeni…ljudi su od velikog pada u strahu,ali ja nemam uopće straha da na ovim razinama kupim za sve pare što imam.tko se bude bojao,nikada neće biti uspješan na burzi,vrlo brzo će pohlepa zamijeniti strah,nemojte puno kasniti,jer vrijeme je novac…


….ali ja nemam uopće straha da na ovim razinama kupim za sve pare što imam…

Vidim da te vode emocije, a ne razum, nikad nemoj kupvati za sve pare koje imaš ma kolko cijena bila nisko, uvijek može bit niža i to puno niža, mislim da su to mnogi naučili na našoj burzi, pogotovo oni koji su se zaklinjali da je Crobi na 3500 bio dno, pa na 3000, pa na 2500, pa na 2000…….. [cool]
Trenutno nema oziljnijeg signala za ozbiljni šoping, burza je još uvijek li-la, pogotovo Luka, jedan dan gore, drugi dan dolje, pamet u glavu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close