LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko je puno jučer trgovanih 2343 komada LKPC najbolje se vidi kad pogledamo količine s kojima se ulazi top 10:

17.12.2008.
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.959 5,82 Skrb. račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.562 2,50 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.130 1,41 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 2.853 1,28 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.858 0,83 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.773 0,80 Skrb. račun
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.196 0,54 Skrb. račun
10. HPB D.D. 1.130 0,51 Skrb. račun
Ukupno: 74,90

Što mislite, je li se onaj prodavač iskrcao do kraja pa da konačno i ova dionica malo poraste? Baš je bezveze gledat sve danas opet u plusu, a mi ni makac?? [yawn]

vjerovatno nije još sve prodao,ali nema još puno,možda još milijun ili dva..


vjerovatno nije još sve prodao,ali nema još puno,možda još milijun ili dva..
[/b]

čega, komada ili kuna? [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



vjerovatno nije još sve prodao,ali nema još puno,možda još milijun ili dva..
[/b]

čega, komada ili kuna? [wink]
[/quote]

Komada nema sigurno, a pitanje je ima li toliko i u kunama jer svi gledamo samo jučerašnjih 2343 komada, a ne uzimamo u obzir da je u poned. prodana 291 dionica + u utorak još 380. Kad zbrojimo ta 3 neevidentirana dana u SDA dobijemo broj od 3014 dionica.
Ako je izlazio bilo tko ispod 4. mjesta u top 10 taj je već izašao van ili ima još neku zanemarivu količinu dionica.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

a onda je to raifica se uzvrtila…





Može netko od "starosjedilaca" u LKPC staviti stanje od pred mjesec dana u TOP10, pa da usporedimo s današnjim? Hvala

Nema nekih bitnijih promijena.
[/quote]

Zar nije skrbnički pod brojem 3. u zadnjih mjesec dana dokupio preko 500 komada LKPC? Koliko vidim, povećala se i ukupna količina dionica u top 10.
Veće promjene bit će vidljive u ponedjeljak jer je jučer K/P čak 2343 komada LKPC.
[/quote]

koliko znam od 1.1.2009. moći ćemo napokon vidit tko stoji iza skrbničkih?
[/quote]

[rolleyes] [rolleyes] [rolleyes]
A jel, a u kojoj si to slikovnici čitao? Netočna tvrdnja.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kupijo atlansku na 580 i prodo je jučer na 740, i neda mi djavo mira pa kupim luke po 1300,danas sam je prodo nesto oko 1300 i ostalo na 1275, prodo sam je jer ocekujem korekciju cjelog TK,nekad mi je ova dionica bila jako draga,ali sada je pravo nelikvidna dionica,jer ako imas imalo jacu kolicinu,da je prodas moras je korigirat min 3%,i kad je kupujes i kad je prodaješ. Živili i puno srece.

Pravi trenutak je za : Drž’mo gaće " , btw postavljam se na 1K

Tek se sada vidi koje kupovo jučer………ja i vi, i sada opet prodaju ja i vi.



koliko znam od 1.1.2009. moći ćemo napokon vidit tko stoji iza skrbničkih?

[rolleyes] [rolleyes] [rolleyes]
A jel, a u kojoj si to slikovnici čitao? Netočna tvrdnja.

[/quote]

onaj dan kada sam vidio tu vijest sam na brzinu pročitao (brzopleto)….ali, evo ti nešto od toga:
Početkom siječnja napokon se uvodi osobni identifikacijski broj (OIB) koji će omogućiti tijelima državne uprave da mnogo jednostavnije prate gospodarske aktivnosti, osnivanje tvrtki, tijek novca, ali i to tko se krije iza skrbničkih računa, najavio je na predstavljanju OIB-a ministar financija Ivan Šuker.

link: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1d51408a-7a11-41a2-aa51-d542eca979e9&open=sec

moči će se…samo ne mi, nego državna uprava…

DOKUP!




koliko znam od 1.1.2009. moći ćemo napokon vidit tko stoji iza skrbničkih?

[rolleyes] [rolleyes] [rolleyes]
A jel, a u kojoj si to slikovnici čitao? Netočna tvrdnja.

[/quote]

onaj dan kada sam vidio tu vijest sam na brzinu pročitao (brzopleto)….ali, evo ti nešto od toga:
Početkom siječnja napokon se uvodi osobni identifikacijski broj (OIB) koji će omogućiti tijelima državne uprave da mnogo jednostavnije prate gospodarske aktivnosti, osnivanje tvrtki, tijek novca, ali i to tko se krije iza skrbničkih računa, najavio je na predstavljanju OIB-a ministar financija Ivan Šuker.

link: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1d51408a-7a11-41a2-aa51-d542eca979e9&open=sec

moči će se…samo ne mi, nego državna uprava…
[/quote]

Da, i što će to onda tebi pomoći, znat ćeš onoliko koliko i sad.
Nadzorna tijela su i dosad imala uvid u to tko se krije iz skrbničkih računa.
Iza jednog zbirnog skrbničkog računa u SDA može stajat tisuću klijenata, samo banka skrbnik ima analitičku evidenciju stanja po tim računima, tako da što se tiče toga neće doći do nikakvih promjena.
Ako te zanimaju detalji slobodno pošalji PM.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close