LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bit će zanimljivo pratiti sutra zbivanja na LKPC obzirom da je danas bio izuzetan promet ovom dionicom: 2343 komada i promet od oko 3,1 mil. kuna. sve što je dolazilo na prodaju po 1300 kn čistilo se vrlo brzo. ipak je ovo rijetka dionica s dobrom perspektivom u budućnosti, a koja se već par dana drži na 1300 kn bez značajnijeg rasta za razliku od ostatka likvidnih dionica koje su u par dana porasle čak po +30%. nadajmo se da je iskrcaj na 1300 kn danas završio i da sutra kreće vrijeme rasta LKPC [thumbsup]

ždere me dilema dali dokupit lkpc ili jdpl….jdpl već dosta išao gore ovih dana….ništa, aspirin i dalje razmišljati….nema druge

DOKUP!

uistinu,bio sam skeptičan prema lkpc,što se tiče posla,ali nikad više brodova u luci.vjerovatno se istovaraju slovenci,netko gadno prikuplja dionice lkpc,ali polako i neprimjetno,ne dižući cijenu dionice..visok promet uz pad cijene znači da je dno blizu,ili,da su veliki koji imaju info više krenuli u agresivniju kupnju…nešto se šuška oko luke,ali nitko ne govori ništa konkretno.molim objašnjenje ako netko zna,zašto ne bi dogodine bio dokap?šta s tim dokapom ne odgovara državi?

Ima li današnja snažna kupnja dionica LKPC veze s odobrenjem kredita HAC-u? Prije tjedan dana bilo je objavljeno da staju sve investicije HAC-a, pa i nastavak gradnje autoceste prema luci Ploče jer je HAC ostao bez sredstava. Sada je i to riješeno:

ZABA odobrila HAC-u kredit od 70 milijuna eura za obveze prema izvođačima

Hrvatske autoceste (HAC) i Zagrebačka banka (ZABA) sklopile su ugovor o dugoročnom kreditu u iznosu od 70 milijuna eura, uz jamstvo Ministarstva financija koji će se koristiti za financiranje izgradnje i održavanje autocesta, priopćeno je iz ZABA-e.

Kreditom će se financirati obveze HAC-a prema izvođačima prema programu građenja za 2008. godinu, koje se biti isplaćene do kraja godine i u prvom kvartalu 2009., doznaje se iz HAC-a.

Za tu namjenu HAC treba ukupno 200 milijuna eura, a glavninu će uz kredit dobiven od Zagrebačke banke, pokriti kreditom od 90 milijuna eura odobrenim od skupine banaka u kojoj su Erste & Steiermaerkische bank, Erste Group, Hypo Alpe Adria Bank, Privredna banka Zagreb i Hrvatska poštanska banka, doznaje se iz HAC-a u kojem nisu željeli govoriti o pojedinostima dvaju kredita.
I ministar financija Ivan Šuker danas je novinarima potvrdio kako će HAC sve svoje obveze pokriti novim kreditima u iznosu od 160 tisuća eura.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Može netko od "starosjedilaca" u LKPC staviti stanje od pred mjesec dana u TOP10, pa da usporedimo s današnjim? Hvala


Može netko od "starosjedilaca" u LKPC staviti stanje od pred mjesec dana u TOP10, pa da usporedimo s današnjim? Hvala

Mislim da nećeš ništa vidit danas nego za 3 dana kad se prikažu jučerašnje transakcije

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


Može netko od "starosjedilaca" u LKPC staviti stanje od pred mjesec dana u TOP10, pa da usporedimo s današnjim? Hvala

Nema nekih bitnijih promijena.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zaba kupuje stalno.

Nakon 450kom na 980kn. nisu kupovali ništa

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Može netko od "starosjedilaca" u LKPC staviti stanje od pred mjesec dana u TOP10, pa da usporedimo s današnjim? Hvala

Nema nekih bitnijih promijena.
[/quote]

Zar nije skrbnički pod brojem 3. u zadnjih mjesec dana dokupio preko 500 komada LKPC? Koliko vidim, povećala se i ukupna količina dionica u top 10.
Veće promjene bit će vidljive u ponedjeljak jer je jučer K/P čak 2343 komada LKPC.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Može netko od "starosjedilaca" u LKPC staviti stanje od pred mjesec dana u TOP10, pa da usporedimo s današnjim? Hvala

Nema nekih bitnijih promijena.
[/quote]

Zar nije skrbnički pod brojem 3. u zadnjih mjesec dana dokupio preko 500 komada LKPC? Koliko vidim, povećala se i ukupna količina dionica u top 10.
Veće promjene bit će vidljive u ponedjeljak jer je jučer K/P čak 2343 komada LKPC.
[/quote]

koliko znam od 1.1.2009. moći ćemo napokon vidit tko stoji iza skrbničkih?

DOKUP!

Očito se nešto dešava!!!

New Report

Close