LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo nije normalno netko će ostati bez gaća.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


ovo nije dogovorena transakcija,netko izlazi,i žuri mu se,a zašto mu se žuri,zna samo on..no,netko i kupuje,a zašto kupuje,vjerovatno ni on sam ne zna,ali zna,da će za godinu ili dvije,maznit 100%..to su ti dugoročni investitori,a ne kao ja,u 10 dana sam imao 11 kupnji,i 10 prodaja,ma idem ga i ja malo oskvrnit na 1300,00..

Moje mišljenje je da je netko pokušao zaustaviti cijenu pa se malo prešao u svom naumu jer nije očekivao ovakvu kupnju kakvu još od vremena propalog dokapa nismo vidjeli.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


ovo nije dogovorena transakcija,netko izlazi,i žuri mu se,a zašto mu se žuri,zna samo on..no,netko i kupuje,a zašto kupuje,vjerovatno ni on sam ne zna,ali zna,da će za godinu ili dvije,maznit 100%..to su ti dugoročni investitori,a ne kao ja,u 10 dana sam imao 11 kupnji,i 10 prodaja,ma idem ga i ja malo oskvrnit na 1300,00..

Kolega , zar se nismo dogovorili da je čekamo opet na 1K, što je sad ?


hebote,udario sam ga 3 puta šakom u glavu,a on kao da mu nije ništa,regenerira se kao ona zvijer iz terminatora,pa odakle ti ih više?

nema više, gricnuo sam i ja tridesetak komada, crobex nam se vratio u plus, a LKPC bi sad mogla lagano na 1400

Kupnja – LKPC-R-A
20 1.305,00
9 1.302,00
10 1.301,00
10 1.300,02
10 1.300,01

Prodaja – LKPC-R-A
7 1.339,95
13 1.340,00
2 1.349,00
40 1.349,99
39 1.350,00

vrijeme je da se krene..

Borba velika, imam osjećaj da je kupnja puno jača ako me ne vara osjećaj koji me tako puna puta prevario

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ovo nije normalno netko će ostati bez gaća.

Evo i mene opet kod vas, prijatelju.

izgleda da je neki stranac zakoračio na zse i šiša sve odreda,po mom mišljenju,to su amerikanci,pošto je tečaj dolar-kuna u samo 5 dana oslabio za cca 10%,znači da se tu radi o milijardama kuna,a zakaparili su atpl,dlkv,lkpc…

Bilo bi to doista lijepo, ja isto mislim da ovo nije nitko od naših investitora.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


izgleda da je neki stranac zakoračio na zse i šiša sve odreda,po mom mišljenju,to su amerikanci,pošto je tečaj dolar-kuna u samo 5 dana oslabio za cca 10%,znači da se tu radi o milijardama kuna,a zakaparili su atpl,dlkv,lkpc…

tko će ga znati tko stoji iza ove kupnje, ali da netko kupuje LKPC -kupuje. već je prošlo 2005 komada, a kupuje se i dalje. bit će zanimljivo za par dana vidjeti promjene u top 10 jer sam uvjeren da je prodavač cijeli dan isti, a mogao bi iskrsnuti i novi kupac u top 10 jer ovoliki promet od skoro 3 milje nisu danas napravili samo mali ulagači

na kupnji iznad 1300 kn je preko 200 komada (vidljivih). da nema ovih kokošar-trejdera koji trguju za zaradu od 10 kn po donici već bi danas bili na 1400

Bacio sam oko na statistiku ZSE, ovako veliki količinski promet s LKPC nije bio unatrag 6 mjeseci, a promet je već iznad 3 milijuna

Volio bih da nisam u pravu ali vidićete da nikakvih ili skoro nikakvih promjena u top10 neće biti, po meni je ovo prelijevanje iz šupljeg u prazno.

Ponavljam volio bih da nisam u pravu jer imam dosta dionica LKPC a ovo bi značilo da je došao pravi kupac.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close