LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije u soldima sve [tongue]

Krepat ma ne molat.

Moje mišljenje je da je iluzorno očekivati dokapitalizaciju dok je god država većinski vlasnik…trenutno je i generalni stav (barem prema riječima istaknutih dužnosnika HDZ-a) da zbog općenito loše financijske situacije na tržištu kapitala država nema namjeru ništa prodavati iz svog portfelja ?
Znači, ostaje jedino čekati cca 3 godina kada zbog ugovora sa SB država mora smanjiti svoju udio u LP i nadati se da će tek tada dokapitalizacija biti realna i izvediva opcija.
Meni je jako zanimljivo da u ovoj financijskog krizi kada se "stežu remeni" (koliko i sami možemo čuti ovih dana) HDZ ne odustaje od projekta izgradnje Pelješkog mosta bez obzira na ukupan astronomski iznos investicije (zašto?) prema kojem dokapitalizacija LP izgleda kao aproksimativno investicija kupovine vrećice kikirikija ili koštica ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

zašto ne odustaju od pelješkog mosta?pa zato što glavnu riječ u korupciji,i sponi između vlade rh i mafije,igra ulogu-građevinska mafija..hrvatska ima gotovo najviše km autoceste po broju stanovnika u europi.građevinska mafija je iznikla iz kolijevke hdz-a,i održala se do dan danas,zaradivši enormne svote novca.pošto glava te mafije viri iz samog vrha vlade,sve ti je jasno,zašto mi ili oni ne odustaju od pelješkog mosta.a to što oni kažu da neće prodavati po ovakvim cijenama firme,to nek objese mačku o rep,ta,odakle im 90 000 000 000 kuna,pa jedina solucija je da rohatinski upali pakleni stroj,koji bi tiskao i tiskao,24 sata na dan,ali on je opovrgao tu mogućnost,tiskat će se kune,ali ne može toliko,jer tiskanjem kuna se ne postiže ništa,jer veća količina kuna će stvoriti inflaciju i oboriti tečaj,tako da onaj dug što će ostati poslije otplate 90 000 000 000 kuna,će opet stvoriti,istu svotu duga u stranoj valuti,ako procijenimo da će kuna oslabiti cca 30%,dakle,i poslije otplate trećine sveukupnog duga,opet nam ostaje stari dug u punom iznosu od 220 000 000 000 kuna,definitivno je da smo u gabuli..eto šta nam napravi građevinska mafija….najveće zlo hrvatske…

moje je mišljenje da će se dokap obaviti 10-ak dana prije lokalnih izbora,to bi bilo neko logično razmišljanje,poznavajući politiku u hrvata…


moje je mišljenje da će se dokap obaviti 10-ak dana prije lokalnih izbora,to bi bilo neko logično razmišljanje,poznavajući politiku u hrvata…

Šanse da se dokap obavi prije lokalnih izbora su 0,01%, ali su zato 100% sigurna nova predizborna obećanja.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Što se ovo događa sa lkpc koji je ovo promet u prvih po ure jeli netko zna nešto što mi neznamo??????

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

Znamo i mi ali on ima a mi nemamo

interesantno, u sat vremena već 1,3 milijuna kuna prometa. vjerojatno je neki fond koji mora prodavati jer je bez keša. prodavač se postavio na 1300 pa tko voli eto mu prilike


interesantno, u sat vremena već 1,3 milijuna kuna prometa. vjerojatno je neki fond koji mora prodavati jer je bez keša. prodavač se postavio na 1300 pa tko voli eto mu prilike

Moga je i skuplje prodat da je pameti????

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


Što se ovo događa sa lkpc koji je ovo promet u prvih po ure jeli netko zna nešto što mi neznamo??????

Ja mislim da je ovo prelijevanje iz šupljeg u prazno, moje mišljenje je da jedan skrbnički PBZ prodaje a drugi kupuje, evo malo nagađam ali vidićemo za tri dana šta je stvarno bilo.

Usput da napomenem da je Luka puna brodova kao šipak ali danas je kiša pa mi se ne da ići vanka iako sam mislio napraviti par fotki.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ovo nije dogovorena transakcija,netko izlazi,i žuri mu se,a zašto mu se žuri,zna samo on..no,netko i kupuje,a zašto kupuje,vjerovatno ni on sam ne zna,ali zna,da će za godinu ili dvije,maznit 100%..to su ti dugoročni investitori,a ne kao ja,u 10 dana sam imao 11 kupnji,i 10 prodaja,ma idem ga i ja malo oskvrnit na 1300,00..

hebote,udario sam ga 3 puta šakom u glavu,a on kao da mu nije ništa,regenerira se kao ona zvijer iz terminatora,pa odakle ti ih više?

New Report

Close