LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iff you wanna stay in life,stay with me..800-1000……

Zanima me jedna stvar vezana za Luku Ploče od upućenih,koliko se mogu povećati fizički kapaciteti same luke?
Da li luka može biti veća 2,3 ili 10 puta veća u odnosu na danas?
Hvala

Novac je kisik burze!


iff you wanna stay in life,stay with me..800-1000……

Vrlo moguće da će doći opet na razinu 9xx, kako LKPC bez problema ide preko 10% +/- na dnevnoj razini, pad preko bare bez po muke strovalit će Luku opet na koljena, zadnji put nisam kupio na 9xx, ako se opet ukaže prilika ulazim s nekom sićom u dokup [sad]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Zanima me jedna stvar vezana za Luku Ploče od upućenih,koliko se mogu povećati fizički kapaciteti same luke?
Da li luka može biti veća 2,3 ili 10 puta veća u odnosu na danas?
Hvala

cca 2.67 puta veća nego sada,ako ne upadne u pijesak,ja sam lovio ribu tamo di oni sada rade terminal,i prvu curu sam tamo poljubio..bilo je to prije točno 16 godina…nostalgija



tamo di oni sada rade terminal,i prvu curu sam tamo poljubio..bilo je to prije točno 16 godina…nostalgija
[/quote]
Pa mlad si ti onda!!!

Novac je kisik burze!

Jutros na otvaranju, kada sam vidio da je na kupnji ostao samo nalog od 1125,20 kn, rekoh odosmo u prvoj minuti u blokadu (donja je na 1132,33).
Kad gle, formirala se pristojna potpora kupnji?! Dobro je, držimo se!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ratus , dobro je kad nam se javiš sa svojim komentarima, jer uvijek kad to učiniš smjer je obrnut onom kojeg prizivaš.
Ugledaj se na kolegu ALT , bolje će vam svima biti

Pa mlad si ti onda!!!

Mlad? S obzirom da ga poznajem, a sada ima blizu 50 g, oduzmi i shvatit ćeš kada je to prvi puta napravio.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


Ratus , dobro je kad nam se javiš sa svojim komentarima, jer uvijek kad to učiniš smjer je obrnut onom kojeg prizivaš.
Ugledaj se na kolegu ALT , bolje će vam svima biti

Kolega kairos, drago mi je da su vam moji komentari korisni, no imate krivo kada mi ‘prigovarate’ da kad god se javim smjer je obrnut. A imate i krivo kada pišete da ja nešto prizivam jer ja Luci Ploče UVIJEK želim svako dobro pa time i rast ove dionice (ali je pritom ne prodajem, za razliku od nekih koji bi je navodno stalno kupili ili kupovali). Pa svi znaju (jer su čitali) da čekam skoru dokapitalizaciju za razliku od nekih koji stalno priželjkuju nerealno niske razine cijena.

Ono drugo što me zanima jest vaš svjetonazor: zašto bi se ja ili bilo tko drugi ugledao na nekoga? I kako bi onda svima bilo bolje? E, ako mi to uspijete objasniti izist ćemo zajedno duzinu žaba i ispit bukaru crnoga u konobi Kod Đuđe i Mate u Vidu.

Do tada ću vas počastiti jednom izrekom poznatog fizičara Davida Bohma:
Dugoročno je daleko opasnije ustrajati na iluzijama nego suočiti se s činjenicama!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ratuse, opa – prateći tvoje komentare od propale dokap. sa početka ove godine , sve mi se više čini da se ti još uvijek nisi pomirio sa , kako navodi fizičar , činjenicama već živiš u iluziji da će se ista dogoditi , i to u trenutku kad tebi najviše odgovara.
Radi toga sam i naveo da ti komentari kolege ALT itekao mogu pomoći , budući da je i meni pomogao a vjerujem da o LKPC imamo vrlo slično mišljenje.
Budući da ne mijenjam tako lako način razmišljanja , morao sam promijeniti naćin igre .
Pozz

Kairos, lipi naš čovik, zapivaj noćas u konobi u uživaj:

Palo sunce iza surih hridi
mati čeka da se otac vrati
umoran sa polja ka i svi težaci
već je vrime da se pođe spati

Ali otac ka uvik po svome
u konobu na kapljicu svrati
pa zapiva onu pismu
ča mu lipu mladost vrati

Zapivajmo noćas u konobi
nek se stare uspomene bude
tuđi čovik nikad neće znati
što to veže dalmatinske ljude

Zapivajmo noćas u konobi
našoj srići dignut ćemo čaše
i onda kad ne bude nas bilo
pivat će se pisme naše…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

palo sunce iza mog portfelja,žena čeka,da se lova vrati,a on umoran sa burze,ka i svi luđaci,već je vrime da se pođe spati,ali otac ka i uvik po svome,novozelandsku burzu prati,pa zapiva onu pismu,da mu pare vrati,zapivajmo noćas na burzi,našem trejdanju,dignit ćemo naloge,i onda kad ne bude nas bilo,trejdat će se s burze naše…

New Report

Close