LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobar posao sa talijanima je izgubljen ima 2 mjeseca,a to što oni nisu informirani,to je njihov problem,meni nije u interesu da nikoga lažem i mažem,ja vam želim dobronamjerno uputiti neke činjenice koje utječu na cijenu dionice..nisu talijani samo jedan talijan,ima ih malo više,dakle,neki poslovi otprije sa talijanima su ostali,a neki koji su se trebali realizirati kao novi su otpali…nadam se da vam je sada malo jasnije,pa sve moram crtati….znači,nisu svi poslovi sa talijanima otpali,nego su otpali neki koji su bili predviđeni za u budućnost.nadam se da ste me razumijeli…nemam dionicu lkpc,ali je možda budem imao…teško je živjeti u zabludi…


dobar posao sa talijanima je izgubljen ima 2 mjeseca,a to što oni nisu informirani,to je njihov problem,meni nije u interesu da nikoga lažem i mažem,ja vam želim dobronamjerno uputiti neke činjenice koje utječu na cijenu dionice..nisu talijani samo jedan talijan,ima ih malo više,dakle,neki poslovi otprije sa talijanima su ostali,a neki koji su se trebali realizirati kao novi su otpali…nadam se da vam je sada malo jasnije,pa sve moram crtati….znači,nisu svi poslovi sa talijanima otpali,nego su otpali neki koji su bili predviđeni za u budućnost.nadam se da ste me razumijeli…nemam dionicu lkpc,ali je možda budem imao…teško je živjeti u zabludi…

evo još jedna u nizu lažiji od istog korisnika ja nekažem da dionica neće još možda dolje jer je ovo banana država ali niti jedan posao sa talijanima nije izgubljen.

-navedite posao koji je izgubljen sa talijanima ili prestanite podlo lagati

-ja nemam dionice luke ali ovih dana sređivam kredit u jednoj banci jer smatram da je pravi trenutak za kupiti dionice



dobar posao sa talijanima je izgubljen ima 2 mjeseca,a to što oni nisu informirani,to je njihov problem,meni nije u interesu da nikoga lažem i mažem,ja vam želim dobronamjerno uputiti neke činjenice koje utječu na cijenu dionice..nisu talijani samo jedan talijan,ima ih malo više,dakle,neki poslovi otprije sa talijanima su ostali,a neki koji su se trebali realizirati kao novi su otpali…nadam se da vam je sada malo jasnije,pa sve moram crtati….znači,nisu svi poslovi sa talijanima otpali,nego su otpali neki koji su bili predviđeni za u budućnost.nadam se da ste me razumijeli…nemam dionicu lkpc,ali je možda budem imao…teško je živjeti u zabludi…

evo još jedna u nizu lažiji od istog korisnika ja nekažem da dionica neće još možda dolje jer je ovo banana država ali niti jedan posao sa talijanima nije izgubljen.

-navedite posao koji je izgubljen sa talijanima ili prestanite podlo lagati

-ja nemam dionice luke ali ovih dana sređivam kredit u jednoj banci jer smatram da je pravi trenutak za kupiti dionice
[/quote]
kupiti dionice na kredit je jako opasna stvar,ali u ovom trenutku,možda i nije,ako budete pametni,kupujte,ali za početak za samo 25%,ali ne kupujte lkpc,ha-ha,šalim se…ja ću isto tako uzeti kredit,ali jedino ako crobi padne ispod 1000 bodova,u protivnom ne…

Netko danas jako agresivno skuplja, gotovo sve sa aska, jučer sam pokušao nešto kupiti ali me netko cijelo vrijeme preskakao tako da nisam ništa uspio kupiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

LKPC znamo da je dionica koja najbrže skače na bilo kakvu naznaku bullish sentimenta. U 2 dana možemo do 1600 bez po muke opet potegnuti (kao što smo to već bezbroj puta imali prilike vidjeti)

Hell is Empty and all the Devils are Here




dobar posao sa talijanima je izgubljen ima 2 mjeseca,a to što oni nisu informirani,to je njihov problem,meni nije u interesu da nikoga lažem i mažem,ja vam želim dobronamjerno uputiti neke činjenice koje utječu na cijenu dionice..nisu talijani samo jedan talijan,ima ih malo više,dakle,neki poslovi otprije sa talijanima su ostali,a neki koji su se trebali realizirati kao novi su otpali…nadam se da vam je sada malo jasnije,pa sve moram crtati….znači,nisu svi poslovi sa talijanima otpali,nego su otpali neki koji su bili predviđeni za u budućnost.nadam se da ste me razumijeli…nemam dionicu lkpc,ali je možda budem imao…teško je živjeti u zabludi…

evo još jedna u nizu lažiji od istog korisnika ja nekažem da dionica neće još možda dolje jer je ovo banana država ali niti jedan posao sa talijanima nije izgubljen.

-navedite posao koji je izgubljen sa talijanima ili prestanite podlo lagati

-ja nemam dionice luke ali ovih dana sređivam kredit u jednoj banci jer smatram da je pravi trenutak za kupiti dionice
[/quote]
kupiti dionice na kredit je jako opasna stvar,ali u ovom trenutku,možda i nije,ako budete pametni,kupujte,ali za početak za samo 25%,ali ne kupujte lkpc,ha-ha,šalim se…ja ću isto tako uzeti kredit,ali jedino ako crobi padne ispod 1000 bodova,u protivnom ne…
[/quote]

posao koji se trebao realizirati je bio posao sa kamenom ali luka ga nije imala gdje skladištiti a u to vrijeme je imala i puno boljih ponuda što ne znači da možda sada neće pristati ako joj otpadne neki posao

mene je strah ovoga šta se događa a to je da dok mi se kredit ne realizira dionica ne pobjegne daleko

ja dižem 100 000 kuna na 5 godina i ako dionica ne pobjegne daleko sve ću to utrošiti na dionicu luke i za pet godina se nadam da ću biti bogata žena ne da se nadam već sam sigurna 100%


Netko danas jako agresivno skuplja, gotovo sve sa aska, jučer sam pokušao nešto kupiti ali me netko cijelo vrijeme preskakao tako da nisam ništa uspio kupiti.

Imas pravo, jucer je bilo dosta skrivenih naloga po 5 komada, btw jel neko zna sta je to SKRIVENI nalog uopce i mozemo li mi mali dionicari koristiti skrivene naloge.
Inace, znam nekog ko je jucer kupio 10 komada po 951 kn [proud], steta sta nije bilo vise.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson



Netko danas jako agresivno skuplja, gotovo sve sa aska, jučer sam pokušao nešto kupiti ali me netko cijelo vrijeme preskakao tako da nisam ništa uspio kupiti.

Imas pravo, jucer je bilo dosta skrivenih naloga po 5 komada, btw jel neko zna sta je to SKRIVENI nalog uopce i mozemo li mi mali dionicari koristiti skrivene naloge.
Inace, znam nekog ko je jucer kupio 10 komada po 951 kn [proud], steta sta nije bilo vise.
[/quote]
Nazoveš brokera i kažeš da ti sakrije jedan dio dok je drugi vidljiv, navodno bi 1/3 dionica trebala biti vidljiva.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

mene nije uhvatilo na 9xx,pa sam morao kupiti inu,baš šteta…bernada,ne bi ti preporučio da sve odjednom utučeš u lkpc,razvodni malo,ako misliš biti bogata..mnogi su u zadnje dvije godine željeli postati bogati,pa sad nemaju ni za lizalicu,take it easy…glavno pravilo na burzi i u životu glasi,nikad ne trči za dionicom,i za ženama,doći će uvijek drugi-a,možda bolja prilika…ne treba srljati,jer će 2009 biti gadna,sigurno…,


-ja nemam dionice luke ali ovih dana sređivam kredit u jednoj banci jer smatram da je pravi trenutak za kupiti dionice

Neki ljudi nikako ne odustaju od kredita…a sad je zaista vrijeme kad bi se trebali zapitati da li uči u kredit ili če burza sljedeči tjedan opet doživjeti potop i onda vam ni kredit neče više puno značiti….igrajte se sa svojim novcima a za kredite če bit vrijeme još kasnije kad se tržište ipak malo stabilizira….

[emo_cool]

3.ZAGREBAČKA BANKA D.D.12430

3ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.901

500 komada u jednom danu i nije baš malo na ovoj dionici, sad znam tko me cijeli dan lipario.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Tako je mateja , ne dižite ljudi sada kredite jer 2009 će po svim najavama biti jako gadna. Zamislite scenarij da se cijene dionica još prepolove, ostanete bez posla i sl. ? Dionice kupujte samo viškom gotovine i to ne svu količinu odjednom nego svaki mjesec po malo do kraja 2009. i to ne samo jednu dionicu već raspršite na više da se smanji rizik.

New Report

Close