LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra na 60kn.dlkv na 260 lkpc 1500.To ti je cjena na kojoj su po mom skromnom neznanju ove tri dionice jednako jeftine.Normalno može sve to još niže.Poslije brodara idu crne vjesti za građevinare pa će pisati po svim novinama da su najsigurniji proizvođači hrane.A znate zašto?Pa zato jer "naši" već čuće u njima i čekaju da mi blesavi počnemo ulaziti da imaju kome prodati.I onda gle vraga,pune novine -proizvođači hrane pred bankrotom zbog neplačanja..bla..bla.(nače nije šala,već cvile)Ali nema frke,izlazi članak u biznis.hr-najbolje je ulagati u energetiku,znate već zašto [lol] Ajmo mi njih malu zahebati,pa preskočimo jednu stepenicu ili ostajmo tu gdje jesmo.Da vidiš panike… [lol]
Ali zapamtite ,L.P. je svejedno što je u kontajnerima,hrana elektronika,tekstil…važno da ima kontajnera. [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A za Lijepu Našu nema straha, samo budala može misliti da je kriza stigla ili će stići do nas.

samo budala može ustvrditi da kriza nije stigla i da neće stići kod nas. amen!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

osjetit će se kriza itekako,samo što nas kači zadnje u tom lancu.dapače,ova kriza bi za nas mogla biti kobna,ali srećom imamo rohatinskog,koji može izdržati prvi udar,a taj prvi udar je vraćanje iduće godine 80 000 000 000 kuna duga,dakle,ako kriza potraje,a to je izgledno,onda smo u gabuli..pa svakako se to moralo desiti.kada su nesposobni ljudi vodili ovu državu,pitanje je samo vremena,a ako bankrotira hrvatska,ne bi volio biti u nijednoj dionici..povjerenje u financijski sistem naglo pada,i to vodi samo produbljavanju krize..dakle,ovo nije dno…


A za Lijepu Našu nema straha, samo budala može misliti da je kriza stigla ili će stići do nas.

samo budala može ustvrditi da kriza nije stigla i da neće stići kod nas. amen!
[/quote]
Slažem se kolega, no ne treba zaboraviti ni onu Kennedyjevu uzrečicu da se riječ kriza na kineskom piše pomoću dva znaka: jedan označava loše stanje, a drugi priliku.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Misliš na onog Kennedya što su ga upucali? [huh]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


Misliš na onog Kennedya što su ga upucali? [huh]

Ma nije bitan autor izreke već činjenica da svaka kriza pa i gospodarska zapravo znači “čišće­nje” tržišta, s jedne strane, te priliku za dugoročni ulaganje tj. dobitak, s druge strane.
Pa, tko voli, nek’ izvoli.
Uostalom, vodeće svjetske ekonomske sile, uključujući i zemlje koje tek stječu taj status (poput Kine), dogovorile su se oko mjera koje treba poduzeti kako bi se stimulirao rast i kako bi se borili protiv globalne recesije.
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3193395/index.do

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


A za Lijepu Našu nema straha, samo budala može misliti da je kriza stigla ili će stići do nas.

samo budala može ustvrditi da kriza nije stigla i da neće stići kod nas. amen!
[/quote]

Don Pero, preozbiljno ste shvatili vaše poslanje.
Čudi me da niste osjetili zrnce ironije u mom završnom komentaru koji je popraćen i linkom na članak koji govori o tome kako najbezbrižnija nacija na svijetu i u trenucima najveće ekonomske krize u novijoj povijesti ne odustaje od bogomdanog zimskog odmora u inozemstvu. I to u većem broju nego ikada prije.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

nijedan brod u luci danas…

Najava brodova

Ime broda / vez Eta. Vrsta i količina tereta Agent / Špediter

Ranim B. / 13 09.11. u 19,00 h sol – 4 500 t Alianca
Atria / 5 10.11. u 05,30 h soda – 2 800 t Capris
Rolln / 12 10.11. u 15,00 h ugljen – 13 700 t Capris
Margarite / 11 10.11. u 12,00 h ctn Alianca
Fahim 12.11. bukova građa – 2 800 m3 Alianca
Canapus 13/14.11. glinica – 6 000 t Jadroagent
Frida 17.11. vagoni 30 Jadroagent
Grand Panagiotis 18.11. ugljen – 61 348 t Jadroagent
Ever Express 27/28.11. ugljen – 65 257 t Capris


nijedan brod u luci danas…

Ajde malo prošetaj pa javi, Obala 3 krcata kao šipak na obali 5 dva broda.

Ako si za okladu da se nađemo pa da obiđemo Luku, ja znam da sa tvoga prozora ne vidiš ni jedan jer stvarno na Bosanskoj i Kružnoj nema brodova.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

onda je to došlo danas,ma,volio bi ja da to raste kako mi želimo,ali realnost je nešto sasvim drugo..doduše na lkpc se vidi da nema puno tenzija na obaranje cijene,pa bi slobodno mogao reći da je to jedna od sigurnijih dionica trenutno na zse,mada to sigurnijih ne znači baš mnogo..vidit ćemo izvješća iz europe ovaj tjedan,ali bojim se da nisu nimalo bajna..ako i nakon loših izvješća cijena dionice ne bude padala,onda upadam,a ako bude padala,onda opet upadam,..


nijedan brod u luci danas…

Hm, netko bi htio kupiti 500 kn jeftinije…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close