LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@alt333

Posao s Talijanima nije izgubljen cijela obala 5 je pod talijanskim ugljem, ugovor je produžen i trenutno je brod sa Talijanskim ugljem pod istovarom pa ovo stvarno nije korektno, i ako možete objasniti šta je to pred zatvaranjem u Bosni.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

pa dobro,sad hoćete reći da samo lkpc će biti izuzeta iz svega ovoga globalnog sra..splasnule su narudžbe iz bosne,a imam info da je izgubljen posao sa talijanima vrijedan milijune eura,luka je puna ugljena,ima zaliha i da zarati za 3 godine,opet kažem–ne osporavam veliki prosperitet lkpc,ali jednostavno,ova kriza je stvarno jako duboka,nisam ni ja vjerovao u to,do prije mjesec dana,.sada mi je sve puno jasnije,i ne bi me čudilo da lkpc padne na 3 znamenke kao što je rekao kairos,mada je moja prognoza da neće pasti ispod 1000,00 kn,ali će biti tu negdje….želje su jedno,a stvarnost je nešto sasvim drugo…budimo realni i hladne glave..

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/biznis/arcelor-mittal-zenica-reze-proizvodnju-i-do-50-posto A od ovoga skoro pa 80% su prihodi u luci,moramo se pomiriti da situacija nije sjajna nikako,ma kakvi god mi bili optimisti,a da valja kupit jeftino to sigurno,samo operezno,ne samo sa ovom dionicom vec sa svim dion na TK,JER STVARNO JE GUSTO.

Evo još malo ne-dobrih vijesti u ovo tmurno jutro…

"Dionice će pasti za još najmanje 15%"

http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,11,7,,140051.jl

…iako je danas na azijskim tržištima prisutna promjena trenda u odnosu na trgovanja u protekla dva dana, indexi su uglavnom u zelenom, osim Japana.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Iako je ovo forum pa svatko može pisati šta želi ovo što piše kolega Alt je prevršilo svaku mjeru.

– kolega jer vi sjedite negdje u kafani ispred vas je deset ispijenih boca pive i onda se sijetite da malo komentirate Luku.

-kako to ja koja radim u Luci imam puno manje informacija od vas, možda i vi radite ali budući iznosite neistine prosto sumnjam u to.

-kako kaže kolega Sampras taj posao sa talijanima nije izgubljen već naprotiv je produžen.

-talijani su tražili da se taj ugovor još poveća ali za sada im luka nije izašla u susret jer nema pretovarnih mogućnosti.

-kada bi luka imala u ovome trenutku pretovarne mogućnosti od 20 miliona tona sve bi bile popunjene.

-to da bi cijena dionice luke mogla pasti, mogla bi ali ako budu padale i sve ostale dionice jer na našem tržištu kada pada sve pada kada raste sve raste.

-ako ste iz ploča a kažete da jeste onda vam je vjerovatno poznato koliko se trenutno ulaže u luku i da će ta ulaganja u budućnosti biti još veća.

-kolega pustite to ja sam načuo negdje u kafani.

pozdrav

evo ja sam htio uzeti LKPC, ali ozbiljni strani analitičari upozorili su me da je to preriskantno i da će LKPC zbog brodarske krize doživjeti strahovit pad prekrcaja iduće i u narednim godinama i da će im dobit jako padati, a time i cijena dionice!
kolega alt33 vam lijepo govori ali vi ne slušate! kolegice bernada zvuči li vam to poznato [bye]
vama koji ste već zaglavili u LKPC mogu samo poželjeti puno sreće, trebat će vam doista!

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


evo ja sam htio uzeti LKPC, ali ozbiljni strani analitičari upozorili su me da je to preriskantno i da će LKPC zbog brodarske krize doživjeti strahovit pad prekrcaja iduće i u narednim godinama i da će im dobit jako padati, a time i cijena dionice!
kolega alt33 vam lijepo govori ali vi ne slušate! kolegice bernada zvuči li vam to poznato [bye]
vama koji ste već zaglavili u LKPC mogu samo poželjeti puno sreće, trebat će vam doista!

Post mi je poznat jer to isti onaj koji sam ja vama stavila na temi TNPL i sada mi se vi svetite.

-moram priznati da nemam dionice luke jer sam ih prodala kada sam kupovala dijeci stan u zagrebu

-novaca isto nemam da bih mogla kupiti bilo koju dionicu jer imam dvoje dijece na fakultetu i mislim da je to najbolje ulaganje na svijetu.

-nadam se da će se moja dijeca jednoga dana vratiti i zasnovati svoje obitelji ovdje u ovoj nam lijepoj dalmaciji i svoj posao naći u luci.

pozdrav

.Vaš link

ODGOVOR HomerS NA PISANJE ŽUTOG TISKA !!!


pa dobro,sad hoćete reći da samo lkpc će biti izuzeta iz svega ovoga globalnog sra..splasnule su narudžbe iz bosne,a imam info da je izgubljen posao sa talijanima vrijedan milijune eura,luka je puna ugljena,ima zaliha i da zarati za 3 godine,opet kažem–ne osporavam veliki prosperitet lkpc,ali jednostavno,ova kriza je stvarno jako duboka,nisam ni ja vjerovao u to,do prije mjesec dana,.sada mi je sve puno jasnije,i ne bi me čudilo da lkpc padne na 3 znamenke kao što je rekao kairos,mada je moja prognoza da neće pasti ispod 1000,00 kn,ali će biti tu negdje….želje su jedno,a stvarnost je nešto sasvim drugo…budimo realni i hladne glave..

sjeti se prsta na okidaču [wink], duboko udahnut i mirno SVE ide dole…
napr prodaja GM u USA je na razini 1945. godine???????



evo ja sam htio uzeti LKPC, ali ozbiljni strani analitičari upozorili su me da je to preriskantno i da će LKPC zbog brodarske krize doživjeti strahovit pad prekrcaja iduće i u narednim godinama i da će im dobit jako padati, a time i cijena dionice!
kolega alt33 vam lijepo govori ali vi ne slušate! kolegice bernada zvuči li vam to poznato [bye]
vama koji ste već zaglavili u LKPC mogu samo poželjeti puno sreće, trebat će vam doista!

Post mi je poznat jer to isti onaj koji sam ja vama stavila na temi TNPL i sada mi se vi svetite.

-moram priznati da nemam dionice luke jer sam ih prodala kada sam kupovala dijeci stan u zagrebu

-novaca isto nemam da bih mogla kupiti bilo koju dionicu jer imam dvoje dijece na fakultetu i mislim da je to najbolje ulaganje na svijetu.

-nadam se da će se moja dijeca jednoga dana vratiti i zasnovati svoje obitelji ovdje u ovoj nam lijepoj dalmaciji i svoj posao naći u luci.

pozdrav

[/quote]

BRAVO BERNARDA jedino kvalitetno ulaganje danas je u djecu

bernada,di ste vi gospođo išli u školu?morate popraviti pravopis,i ako se želite baviti dionicama,rekao sam vam da pročitate par knjiga,ili počmite sa freudom..lkpc je rasla sa 400 na 6700 a da u međuvremenu i po 3 dana nije bilo ni jednog broda u luci.kako to objasniti?pa lijepo,rekao sam vam da je burza ispred gospodarstva,godinu,dvije..vidjet ćete iduće godine koliko će brodova doći u luku…lkpc će biti odlična dionica za budućnost,dugoročno..ali,dugoročno smo svi mi mrtvi..

što se tiče moga pravopisa ovo je forum pa se u skladu s tim ja i ponašam

-ponovno iznosite neistine da je bilo i po tri dana da u luci nije bilo broda isto kao što ste neki dan rekli da su ono stare slike??????????????????

-moram primjetiti da se koristite literaturom koja nije prikladna vama i koju vi uopće ne razumijete već se želiti pokazati veliki iako ste vjerovatno zaigrani dječarac koji je zamjenio kladionicu i burzu

-cijena luke je bila 6700 ali sa najavom dokapitalizacije tako kada nešto iznosite iznesite cijelu istinu a ne pola

-nije nikakvo čudo što nam se ovo događa sa burzom kada su mnogi zamjenili burzu sa kladionicom

-pa bar u pločame ne nedostaje kladionica

-isteklo mi je radno vrijeme pa moram kući

bog

New Report

Close