LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ovo danas znači oporavak tržišta i spremnost kapitala da ponovo uđe na burzu, onda će svi koji su kupovali zadnjih mjesec dana debelo naplatiti svoju hrabrost.
Iako je promet danas na Luci Ploče bio prilično mršav, veseli činjenica da smo 4.dionica po porastu cijene i da koncesija (iako malim koracima) se vjerojatno sve više bliži.

Načuo sam neke stvari za koncesiju pa molim realno mišljenje kad je neki prvi objektivni rok za njenu javnu objavu i potpis ugovora(Barbosa, Sampras, Gogo i dr.)?

Ispravak kolega Ravovski, danas smo 5. po porastu cijene. Izvor: limun.hr

Simbol Kupnja Prodaja Najviša Najniža Zadnja %promjene Promet Količina

ULPL-R-A 940,00 974,99 953,00 796,61 936,00 24,17 810.264,30 895
ATPL-R-A 998,00 1.000,00 1.000,00 846,00 1.000,00 20,20 12.579.053,45 13.490
TNPL-R-A 1.631,00 1.699,99 1.700,00 1.425,00 1.700,00 18,92 1.803.355,94 1.159
KORF-R-A 50,01 54,80 55,00 47,80 55,00 18,43 306.525,32 6.053
LKPC-R-A 1.752,01 1.870,00 1.820,00 1.569,99 1.820,00 18,39 397.172,01 230

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Hvala Homer, nadam se da ćeš me moći i u idućim danima ispravljati oko visine porasta u društvu TOP 5 dionica.. [thumbsup]

Zanima me tvoja procjena za datum potpisa koncesije?


Hvala Homer, nadam se da ćeš me moći i u idućim danima ispravljati oko visine porasta u društvu TOP 5 dionica.. [thumbsup]

Zanima me tvoja procjena za datum potpisa koncesije?


koncesija je dogovorena na 40 godina i to je gotova stvar jedino je datum objave još nepoznat.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Hvala Homer, nadam se da ćeš me moći i u idućim danima ispravljati oko visine porasta u društvu TOP 5 dionica.. [thumbsup]

Zanima me tvoja procjena za datum potpisa koncesije?

Ne vjerujem da će objava koncesije biti prije stupanja na snagu Zakona o koncesijama tj. neće prije 01. 01. 2009.. Ali znaš mene, ja ti nisam baš najbolji u procjenama.
Inače, danas slušam jednim uhom CNN, a drugim Bloomerg. Bloomberg cijeli dan ugošćuje analitičare, a povodom izbora za predsjednika u US, koji su u tijeku. Neki od analitičara su istaknuli da se nakon svakih predsjedničkih izbora u novijoj povijesti ponavlja isti obrazac vezan za burzu. Dva tjedna nakon izbora cijene indexa u pravilu rastu. Tako se nadam da nas čekaju mirna dva tjedna, i povratak na vrijednosti od barem 2500 kn kad je naša dionica u pitanju.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson



Hvala Homer, nadam se da ćeš me moći i u idućim danima ispravljati oko visine porasta u društvu TOP 5 dionica.. [thumbsup]

Zanima me tvoja procjena za datum potpisa koncesije?


koncesija je dogovorena na 40 godina i to je gotova stvar jedino je datum objave još nepoznat.
[/quote]

Štima Sampras, hvala za info na privat al dok god se to javno ne objavi, za većinu investitora će ova izjava biti samo rekla-kazala. U trenutku kad se vijest objavi kao činjenica, onda ćemo ovdje gledati pravi šou, zato bi za svakog tko nije previše upućen u Luku Ploče a htio bi ulagat u ovo vrijeme, trebalo biti bitno isključivo isto pitanje:
"Kada možemo realno očekivati da se potpis koncesije javno objavi?"

Taj dan je svakako ključna stvar za jači porast cijene, najviše zato jer nam garantira puno više investitora na strani kupnje, veću vrijednost same firme, kao i izvjesno/sigurno poslovanje i prihode u budućnosti.

Ovdje upišite svoj komentar…

Ovdje upišite svoj komentar…

bernada,ovo nisu friške slike,doduše,istina je da posla ima,i da se kriza još ne osjeća..ali..treba biti oprezan..evo,morao sam mijenjati moj nalog sa 1111,11 na 16xx,i uhvatio sam nešto u mrežu,bit će za jednu dobru večeru,sa žaban i jegujon…


bernada,ovo nisu friške slike,doduše,istina je da posla ima,i da se kriza još ne osjeća..ali..treba biti oprezan..evo,morao sam mijenjati moj nalog sa 1111,11 na 16xx,i uhvatio sam nešto u mrežu,bit će za jednu dobru večeru,sa žaban i jegujon…

Da si slušao razumne ljude i da nisi bio usamljen u svojoj gluposti mogao si kupiti po 1300 i sad imat zubaca na meniju. Dobar tek! [wink]

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson


bernada,ovo nisu friške slike,doduše,istina je da posla ima,i da se kriza još ne osjeća..ali..treba biti oprezan..evo,morao sam mijenjati moj nalog sa 1111,11 na 16xx,i uhvatio sam nešto u mrežu,bit će za jednu dobru večeru,sa žaban i jegujon…

Ja ne znam odakle vam pravo da kažete da to nisu friške slike obiđite malo Luku pa će te vidjeti da su svi ti brodovi još na veze, te slike su slikane jučer i molim vas da drugi put nešto provjerite prije nekoga optužite.

Bernada, napravi update datuma i vremena na svom Sonyju. Godina ti je 2006, možda je to zbunilo alta.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

New Report

Close