LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Paralela:

10/24/08 The port of Rotterdam announced that throughput during the first nine months of the year rose by 6.1% . Most types of cargo showed a positive trend, with agribulk up 26% , liquid bulk up 16%, ores and scrap up 11%, coal up 9%, crude oil up 7%, containers up 6%.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




Nije rječ samo o paničarima.Iostali razmišljamo o prodaji zbog potonuča brodarskog sektora.Usko vezano,zar ne?

Koje tebi sve gluposti neće pasti na pamet, pa valjda će posla biti više ako je prijevoz jeftiniji, daj malo razmisli šta si napisao.

[/quote]

Da Sampras,ja u mojoj gluposti mislim da za vrijeme recesije manje robe putuje s kontinenta na kontinent.Ti naravno znaš da nije tako.Tvoje pravo.Možda će i moguči raspad BiH pripomoči da imate veči promet?Pročitaj pravilnik i izbaci rječ GLUPOST [pray]Samo danas si nametao glupane tigrusu i sad meni.A ostale dane da ne spominjem.
[/quote]
O kakovom raspadu ti pričaš i šta onda očekuješ da javno pohvalim tvoje pisanje uskoro ćeš početi spominjati leteće tanjire i morske pse i sve to povezati sa LKPC.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ma nema problema Sampras,razlika je samo u tome što si ti prije šest mjeseci pisao da mi glupani ne razumijemo da je kriza gotova i da burza može samo u jednom smjeru-gore.Ja tvrdim da je što se nas tiče tek počelato .Sitna razlika i odmah konflikt.

pS.onaj stari traktor iz vremena kardelja,jel još igra glavnu ulogu u LKPC

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ma nema problema Sampras,razlika je samo u tome što si ti prije šest mjeseci pisao da mi glupani ne razumijemo da je kriza gotova i da burza može samo u jednom smjeru-gore.Ja tvrdim da je što se nas tiče tek počelato .Sitna razlika i odmah konflikt.

pS.onaj stari traktor iz vremena kardelja,jel još igra glavnu ulogu u LKPC

ne spominji ime moje uzalud [cool]

ma nema nikakve sumnje u lkpc,kako je firma uredno radila za vrijeme rata,kad bih uopće nije postojala,lkpc ne ovisi od bih,pogotovo kad se otvori koridor 5c,ovo obaranje cijene je čista psihologija..ne vjerujem da će lkpc pasti ispod 1000,00 kn,a donekle,ja to i priželjkujem,jer bih onda uzeo još 30-ak komada,praktički–gratis,šta je tisućica,potrošimo je za 7 dana..

Sudeći po predtrovanju danas bi moga bit sunčan dan [thumbsup] [pray]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

Kupnja Cijena
10 1.500,00
3 1.400,61
5 1.344,00
10 1.300,01
50 1.300,00
50 1.271,00
5 1.270,10
20 1.270,00
3 1.246,00
3 1.245,00
Cijena Prodaja
1.400,00 21
1.493,00 10
1.494,00 40
1.494,99 11
1.578,90 8
1.579,00 7
1.597,00 10
1.597,99 10
1.598,00 16
1.600,00 3

Vidi vidi tko to zove [proud]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LKPC-fin2008-3Q-NotREV-K-HR.xls

Heaven or Las Vegas

Rast dobiti 50%, rast prihoda oko 40%, ali moramo znati da je ovaj rezultat maximum dok se ne dobije koncesija na nove terminale.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Rast dobiti 50%, rast prihoda oko 40%, ali moramo znati da je ovaj rezultat maximum dok se ne dobije koncesija na nove terminale.

To uopće nije točno i nije mi jasno odakle vam ovakav podatak.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Evo kolega bio bih Vam jako zahvalan da nam argumentirate koliki je još potencijal rasta prometa na postojećim terminalima.
Napomena ja sam dioničar LKPC.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

LKPC će ove godine pretovariti 25 000 kontenjera a izgradnjom novog terminala taj broj će se povećati na 400 000, i rasprodavati ovu dionicu po ovoj cijeni je zaista više već smiješno.

Pretovar kontenjera je najisplativiji posao i donosi puno veću dobit od pretovara drugih tereta ali svi oni koji misli da je precijenjena neka prodaju ja svoje ne dam a moram priznati da je to jedina dionica koju dokupljujem bez imalo straha.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close