LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam pratio danas lkpc a po transakcijama nemogu zaključiti,jel to bio veliki nalog na prodaji pa je popapan odjednom ili je bio skriveni?

Znam da sam danas ponovo dioničar naše luke,kupijo po 1700 i 1750,veoma zadovoljan [thumbsup]

jomiii jami


Nisam pratio danas lkpc a po transakcijama nemogu zaključiti,jel to bio veliki nalog na prodaji pa je popapan odjednom ili je bio skriveni?

Dva skrivena, skinuti su u dvije transakcije, prva je bila 70kom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kažu da je skriveni a kažu da je omjer k/p opet na strani prodaje

Tko je rekao da ovo netko skuplja?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja je čekam na 1111,11 kn…vrlo izgledno…


ja je čekam na 1111,11 kn…vrlo izgledno…

Kolega, pobrkao si topic, ovo je LKPC a ne ATPL !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

nisam ništa pobrkao i nisam nikakav navlakač,perspektiva lkpc nije nikad bila upitna,upitno je tko će pogoditi dno cijene dionice,pa eto,ja ga tu čekam…ne kažem nužno da će doći na tu razinu,to je moja osobna procjena dna cijene dionice…

Nizam znao da se na LKPC može drukati. Da jesam drukao bih još više… jer ovoljno je pogledati kvartalna ili godišnja FI i već si druuukeeeeeeer.
Sorry kolega kairos, ne mogu si pomoći jer u ovoj dionici stvarno očekujem značajnu financijsku dobit.
Kakva su Vaša očekivanja?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Nizam znao da se na LKPC može drukati. Da jesam drukao bih još više… jer ovoljno je pogledati kvartalna ili godišnja FI i već si druuukeeeeeeer.
Sorry kolega kairos, ne mogu si pomoći jer u ovoj dionici stvarno očekujem značajnu financijsku dobit.
Kakva su Vaša očekivanja?

Ratuse, ne tako davno ( odvrti nekoliko strana unazad, prije cca 6 mjeseci ) sam napisao da u razdoblju kraćem od 3 godine ne očekujem neku značajnu financijsku dobit .
Uz sve to i dalje smatram da je LKPC na ovim razinama jedna od best buy .

Članak iz današnjeg broja Slobodne:

Naslov glasi ""Neka Polančec izgradi elektranu u Koprivnici"" čime autor citira Dubrovačkog dožupana Ivu Karamatića. U članku se raspravlja o mogućnosti gradnje termoelektrane na području Ploča. Na žalost ljudi iz tog kraja, a na radost dioničara LP.

I jedna digresija nevezana za članak, tužno je da se nekakva rasprava na ovom forumu pokrene tek onda kad netko da svoje mišljenje o kretanju cijene dionice naše voljene luke.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

termo će se raditi kraj ploča,a izvođač će biti ingra..amo,dižem na 1222,22,tko uzme po toj cijeni,bit će bogat za 5 godina…

Samo da se javim Ravovskom. [thumbsup]

No respect

New Report

Close