LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo valentine gdje su ti pusti investitori,evo moja dva frenda su uzeli po 100 komada,ja lobiram punom parom,ali za lkpc uopće i ne treba lobirati,tko zna-zna, a tko je prodao laku noć…

Kupio i ja danas LKPC, a vidim da se kupnja lijepo slaže i dalje:

Kupnja – LKPC-R-A
121 1.620,00
10 1.604,00
20 1.603,00
40 1.602,50
7 1.600,00

Prodaja – LKPC-R-A
25 1.670,00
16 1.678,00
7 1.679,00
30 1.680,00
3 1.689,00

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

DANAS JE DOBAR DAN! [thumbsup]

Malo povijesnih podataka vezanih uz trgovanje LP:

Po broju prodanih dionica LP, danas je drugi najbolji dan od kad se Lukom trguje na ZSE. Najbolji dan po broju prodanih dionica bio je 03. 01. 2008. (2725 kom.). Čak se i 23. 01. 2008., na dan kad je posjedovanjem dionice prestajalo pravo sudjelovanja na skupštini i najavljenoj dokapitalizaciji trgovalo manje nego danas.

Dajte mišljenja, šta bi ovoliki promet mogao značiti? Da li su mudri iskoristili priliku, pa kupili na popustu, ili su pametniji prodali prije novog pada?

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

ja mislim da su ti što su prodavali 03.01.2008. bili i danas aktivni,samo su zamijenili uloge..tj. oni vjerovatno znaju kad je dokap,ili su ljudi na nagovor već postojećih dioničara,se uključili u igru,procjenjujući to kao dobru investiciju..svakako,treba nas veseliti ovako veliki interes za lkpc,nije malo 3.5 miliona kuna u jednom danu…

Članak iz današnjeg broja Slobodne:

"Rekordan promet Pločanske luke", autor u članku navodi da je promet u prvih 8 mjeseci ove godine bio 24000 kontejnera, dok je cjelokupan promet prošle godine iznosio 30000. Prvih 8 mjeseci ne čine cjelokupni Q3 izvještaj, već u njega ulazi i 9. mjesec. Jedva čekam Q3!
Šta mislite, hoće li i danas blokada? Inače, ako niste primjetili LKPC je jučer bila među dionicama koje su najduže bile u blokadi. HT je bio jedva pola sata u blokadi. Jeli moguće da upravi LKPC treba toliko dugo da reagiraju na dopis iz ZSE?

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Pozdrav svima , nadam se da me niste zaboravili . Evo vratih se malo na forum , vidim sve je bajno , sjajno perspektivno i sl.
Da li nam to stiže dokap , ili što se događa ?


Pozdrav svima , nadam se da me niste zaboravili . Evo vratih se malo na forum , vidim sve je bajno , sjajno perspektivno i sl.
Da li nam to stiže dokap , ili što se događa ?

Kolega, ništa se posebno ne događa, samo dijelimo sudbinu cijelog tržišta pa u valovima idemo gore – dolje. Osim, ako vi nemate proročke ideje…
Hm, u što vi gledate?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Gdje ste ratni drugovi?
Iako me nije bilo neko vrijeme, vidim ovdje par vas koji ste "doktorirali" na temi Luke Ploče. Nisam se javljao jer u ovo brutalno vrijeme nije bilo smisla pisati kad sve dobro što je došlo iz naše lučice i iz drugih firmi, nije imalo nikakve veze s tim kamo ide vrijednost same dionice.

Što se tiče osobnog portfelja, 8 komada Lkpc-r-a koji su bili prije na kontu su cijelo vrijeme ostali, a danas smo to podebljali s novih 50 komada na razini 1878-1900 Kn u zadnjih pola sata trgovanja.
Žao mi je ko psu što sam jučer lipario na 1600 Kn i onda propustio vlak na toj cijeni, ali opet kad pogledam da sam prve komade kupovao sredinom 2006.g. po 1800 kn, onda se ovo danas čini bolesno jeftino.

Eto, nadam se da su vremena kukanja iza nas, a poseban pozdrav svima koji su ne tako davno zajedno sa mnom pisali peticije, htjeli strpat Petrova u Remetinac, jeli brudet od jegulje, itd.. 🙂

A što se tiče našeg dragog "Goge" i njegovih emocionalnih ispada, on nam je defitnitivno zaštitni znak foruma gdje se čovjek uvijek može dobro nasmijati.
Gogi, da te nema trebalo bi te izmislit!

Kad će je odblokirat [cry]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


Kad će je odblokirat [cry]

Sutra

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

🙁


Gdje ste ratni drugovi?
Iako me nije bilo neko vrijeme, vidim ovdje par vas koji ste "doktorirali" na temi Luke Ploče. Nisam se javljao jer u ovo brutalno vrijeme nije bilo smisla pisati kad sve dobro što je došlo iz naše lučice i iz drugih firmi, nije imalo nikakve veze s tim kamo ide vrijednost same dionice.

Što se tiče osobnog portfelja, 8 komada Lkpc-r-a koji su bili prije na kontu su cijelo vrijeme ostali, a danas smo to podebljali s novih 50 komada na razini 1878-1900 Kn u zadnjih pola sata trgovanja.
Žao mi je ko psu što sam jučer lipario na 1600 Kn i onda propustio vlak na toj cijeni, ali opet kad pogledam da sam prve komade kupovao sredinom 2006.g. po 1800 kn, onda se ovo danas čini bolesno jeftino.

Eto, nadam se da su vremena kukanja iza nas, a poseban pozdrav svima koji su ne tako davno zajedno sa mnom pisali peticije, htjeli strpat Petrova u Remetinac, jeli brudet od jegulje, itd.. 🙂

New Report

Close