LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Imam luku ploče,tankersku i zdenku! Kad će se to oporaviti?

kolega, a smijem pitat zašto imate zdenku i kakva su vaša očekivanja od nje?
[/quote]
Pa disperzija rizika s LKPC i TNPL!
[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

kaj ak zafali sira na palubi? [lol]

Dow Jones Industrial je trenutno opet u minusu…ako se konstatno ponavlja obrazac da Crobex prati kretanja na svjetskim tržištima sutra nas očekuje još jedan negativan dan ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Imam luku ploče,tankersku i zdenku! Kad će se to oporaviti?

Danas je baš bio idealan dan za usporedbu TNPL i LKPC jer su imale cijenu od 2.500 kn.
Žašto mislite da bi se TNPL i LKPC trebale oporaviti.
Postoji bitna razlika.
TNPL je u prva dva kvartala ostvarila dobit od 250 kn ,a LKPC 93.
BV TNPL 2.895 LKPC 812.

A oporavku u ova vremena možemo sanjati.Bez obzira na fundamente.

Da li je netko od uvaženih kolega danas dobio proljev prateći Crobex ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Nije danas jer nisam bio doma ali sad ovo gledam i moglo bi me sad ćapat [bye]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


Da li je netko od uvaženih kolega danas dobio proljev prateći Crobex ?

na žalost ne..u takvom sam minusu da nemam što jesti pa mi probava i ne radi.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Očajan dan dragi mali dioničari..kolega zvonee, i kolegice mare.mar suosjećam sa Vama jer mi je i samom tako.
Budući da je opet crvenilo u Americi (trenutno oko 7%) izgleda da sutra na našoj burzi sviće još jedan usrani dan ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Očajan dan dragi mali dioničari..kolega zvonee, i kolegice mare.mar suosjećam sa Vama jer mi je i samom tako.
Budući da je opet crvenilo u Americi (trenutno oko 7%) izgleda da sutra na našoj burzi sviće još jedan usrani dan ?

nažalost mislim da je tako

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Očajan dan dragi mali dioničari..kolega zvonee, i kolegice mare.mar suosjećam sa Vama jer mi je i samom tako.
Budući da je opet crvenilo u Americi (trenutno oko 7%) izgleda da sutra na našoj burzi sviće još jedan usrani dan ?

Nemože bit gore nego što je a i toliko sam u minusu da mi je više svejedno čekat ću bolje dane
[tongue]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

aj ne kukajte,bit će sve o.k.ja sam se podebljao na 2190,00..ovo je bio solidan shoping,samo nek oni prodaju,imam još dosta municije..i nije me strah,nimalo..

Sad ćemo bar moći očekivati dokapitalizaciju po nominali (neće biti velika premija), a nastavi li se ovakav pad možda i tržišna cijena dođe blizu. [lol]
Ovo mi je jedina dionica za koju nisam primjenjivao stop loss, a kupovao sam na 3XXX,00 tako da je gornji komentar sarkastičan.
Pozdrav svim dioničarima u budućnosti najveće Hrvatske luke.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close