LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo,kolega Valentine pogodio prognozu o rastu sutra,odnosno danas.A ja mislio covjek samo bio sarkastican!


Zanimljivo,kolega Valentine pogodio prognozu o rastu sutra,odnosno danas.A ja mislio covjek samo bio sarkastican!

Ništa se nezna! Možda ona bude i danas u plusu? Izgleda da je prošlo vrijeme rasprodaje!

[color=blue][/color]vizionar


kolega sampras

da li se to meni samo čini ili se to nekako iznenada zbližio sa alt-om 333?
Kako to protumačiti…kao kopernikanski obrat ili je to nešto iz Umijeća ratovanja Sun-tzu -a ?


Niti smo se zbližili niti udaljili, ja iznosem svoje mišljenje ako se on ne slaže to kaže ako se ja ne slažem sa njegovim isto kažem i to je to.

Moram priznati da je do sada bolje predosjećao situaciju od mene iako ja u odnosu na njega imam neke povlaštene informacije do kojih on ne može doći, dali zato što je tržište u banani ili je nešto drugo u pitanju ni ja ne znam.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



kolega sampras

da li se to meni samo čini ili se to nekako iznenada zbližio sa alt-om 333?
Kako to protumačiti…kao kopernikanski obrat ili je to nešto iz Umijeća ratovanja Sun-tzu -a ?


Niti smo se zbližili niti udaljili, ja iznosem svoje mišljenje ako se on ne slaže to kaže ako se ja ne slažem sa njegovim isto kažem i to je to.

Moram priznati da je do sada bolje predosjećao situaciju od mene iako ja u odnosu na njega imam neke povlaštene informacije do kojih on ne može doći, dali zato što je tržište u banani ili je nešto drugo u pitanju ni ja ne znam.
[/quote]

Kolega sampras, svejedno nema razloga da se zbog toga blamiraš ?
Evo ti pitanja; što misliš kojoj je stranci Bandić svojim postupcima bliži ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


SMATRAM DA ZA LKPC NE TREBA BITI NI NAVLAKAČ NITI NAVUČEN VEČ RAZUMAN,STRPLJIV I DIONIČAR "LUKICE".
POZZ FORUMAŠIMA LKPC I DJELATNICIMA LUKE PLOČE !!!

Živio care!!!!

Pozdrav ekipi jer evo, vratih se nakon kraćeg sezonskog izbivanja iz LN. No, nedavno sam bio u Luci i osobno vidjeh kakvi se ogromni zahvati tamo čine. Mnogi su obećavali fotke o tome, ali nisam ih ovdje našao (možda u brzini preskočio) pa evo jedne značajne fotke.
Naime, jedan most, tri tunela i čak 6 vijadukata preko močvarnog područja kod budućeg čvora Čevljuša brze ceste Ploče-Karamatići samo su dio zahtjevnih i skupih radova koji će biti gotovi do lipnja 2009.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pozdrav kolegi ratusu…
istinski drago mi je da se opet post-aju stari dioničari LP….
btw…nedostaje mu i razmišljanja kolega nema2puta…da li netko zna što je s njim?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

prijatelji stari,gdje ste..here we go again..ušao sam,ali vrlo oprezno..ostavivši dosta novca za dokup,u slučaju pada..da li je netko razmišljao,da li razina drys-a ima utjecaj na lkpc?

LOL mislim da nitko nije razmisljao. [lol] DRYS je DryShips Inc. Vjerojatno si mislio na BDI.

ma da,vozarine,rasutog tereta..evo,mada sampras misli da ja nemam informacije kao i on,ipak imam neke bitne informacije,ali najbitnije od svega je da radovi na terminalu neće zastajkivati,nevjerovatno je to da su investitori uvidjeli svijetlu budućnost za lkpc,kad je bila 4000-6700,a sada tu istu perspektivu ne vide na 2400,mada se ništa nije promijenilo,dapače,ove godine se očekuje rekordan promet u lkpc,ali ipak mislim da ćemo na oporavak dionice morati još pričekati,evo ja sam lupio temelj na ovoj cijeni,pa ćemo viditi..p/e 22…vrlo dobro..


ma da,vozarine,rasutog tereta..evo,mada sampras misli da ja nemam informacije kao i on,ipak imam neke bitne informacije,ali najbitnije od svega je da radovi na terminalu neće zastajkivati,nevjerovatno je to da su investitori uvidjeli svijetlu budućnost za lkpc,kad je bila 4000-6700,a sada tu istu perspektivu ne vide na 2400,mada se ništa nije promijenilo,dapače,ove godine se očekuje rekordan promet u lkpc,ali ipak mislim da ćemo na oporavak dionice morati još pričekati,evo ja sam lupio temelj na ovoj cijeni,pa ćemo viditi..p/e 22…vrlo dobro..

Što se tiče svijetle budućnosti ona je sigurna ali je još nešto sigurno bez cijelovitog oporavka TK nema oporavka ni ove dionice, promet u Luci ove godine će biti rekordan to i nije neka novost ali eto uzgred da spomen.
Pitate se kako su to neki vidjeli svijetlu budućnost na 4000 a sada je ne vide (onih 6700 je bilo sa najavom dokapa tako da to nije cijena koju je netko bio spreman platiti za ovu dionicu), evo ja vama postavljam isto pitanje kako to da je netko vidio svijetlu budućnost ATPL na 4000, INGRE na 60 000, LEDA na 20 000, IGH na 20, 000, KORFA na 300, VIADUKTA na 4000 i da dalje ne nabrajam.
Trenutnu cijenu na našem TK određuje sentiment a ne vrijednost i potencijal neke firme, ja se toplo nadam da će takva vremena proći i da će se konačno početi vrednovati ono šta ostvaruje profit od onoga što donosi gubitke.
Radovi na kontenerskom terminalu malo kasne ali dolaskom Talijana svi se nadaju da bi se rokovi mogli ispoštovati, ja osobno mislim da će ipak malo kasniti.
Ovo je dionica koja definitivno ima perspektivu ovo vrijeme treba prespavati a poslije će doći sve na svoje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Imam luku ploče,tankersku i zdenku! Kad će se to oporaviti?

kolega, a smijem pitat zašto imate zdenku i kakva su vaša očekivanja od nje?

New Report

Close