LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada imamo iste dionice ATPL, INGRA i još kupi LKPC pa će nam portfej biti identičan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


svjedočim u korist kolege samprasa,sjećam se kad je prodavao po 26xx,pa smo kasnije komentirali da je kolega falio,već se tada pričalo o zamjeni dionica,što ga je vjerovatno i ponukalo na prodaju,evo sampras,i mene u ingr,ulaz na 162,00 iliti 24300,bivših..a što se tiče lkpc,ja sam stvarno u dilemi,imam još nešto keša,ali ipak ću je čekati na 2000,00..to će svakako biti dobra kupnja..

Pratim tvoje postove, pa ti si navlakač broj 1, od INE do LKPC, bez ljutnje, samo potvrdi da jesi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



svjedočim u korist kolege samprasa,sjećam se kad je prodavao po 26xx,pa smo kasnije komentirali da je kolega falio,već se tada pričalo o zamjeni dionica,što ga je vjerovatno i ponukalo na prodaju,evo sampras,i mene u ingr,ulaz na 162,00 iliti 24300,bivših..a što se tiče lkpc,ja sam stvarno u dilemi,imam još nešto keša,ali ipak ću je čekati na 2000,00..to će svakako biti dobra kupnja..

Pratim tvoje postove, pa ti si navlakač broj 1, od INE do LKPC, bez ljutnje, samo potvrdi da jesi.
[/quote]
Ma kakav navlakač čovjek piše ono šta misli, nekada pogriješi, nekada pogodi, obično meni na privat kaže šta je tržio tako da navlakač nije sigurno, stil pisanja mu je malo specifičan i ništa više.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

daj mi nabroji još koju luku u svijetu pa mi priloži njihove multiplikatore.
I zašto sam ja neciji dupli nick, možda zato što sam malo prokopao po tvojim promašajima i realno napisao neke stvari?


daj mi nabroji još koju luku u svijetu pa mi priloži njihove multiplikatore.
I zašto sam ja neciji dupli nick, možda zato što sam malo prokopao po tvojim promašajima i realno napisao neke stvari?

Moje pravilo je da ne komuniciram sa nickovima nastalim poslije 01.07.2008 osim ako to ne zasluže svojim pisanjem, tebe sam prepoznao i znam koji ti je glavni nick pa sam ti zato odgovorio inače ne bi.

pozdrav, ovo je ipak samo forum na kome svatko ima pravo iznjeti svoje mišljenje, nije mi drago što kopaš po mojoj prošlosti jer se bojim da radiš za neku od tajnih organizacija [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


daj mi nabroji još koju luku u svijetu pa mi priloži njihove multiplikatore.
I zašto sam ja neciji dupli nick, možda zato što sam malo prokopao po tvojim promašajima i realno napisao neke stvari?

Evo kad uhvatiš vremena pogledaj pokazatelje Luke Kopar, pa se javi da prokomentiramo, namjerno ih nisam stavio da se malo potrudiš a ne sve na gotovo.

A Luka Kopar je dostigla svoj maksimum a ovdje prave stvari tek slijede

– jedan od najsavremenijih kontenjerskih terminala u Europi, završetak 2009

– obala 6 na koju će moći pristajati brodovi nosivosti veće od 100 000 tona, završetak 2010

pa ti vidi jeli precjenjena

pozdrav

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ja nisam navlakač,mene su navukli,kupovao sam inu na 2910,00,prosjek..međutim,sva sreća da mi je portfelj čitav bio u ini,jer da sam bio u nekoj drugoj dionici izgubio bi najmanje 20%,a ovako sam prošao sa minusom od 4%,u zadnjih 40-ak dana,sada lagano prelazim u atpl i ingr,i to nije nikakva navlakuša,nego je to moj izbor..

SMATRAM DA ZA LKPC NE TREBA BITI NI NAVLAKAČ NITI NAVUČEN VEČ RAZUMAN,STRPLJIV I DIONIČAR "LUKICE".
POZZ FORUMAŠIMA LKPC I DJELATNICIMA LUKE PLOČE !!!

Opet se čisti, nije količina, ali veseli, tiho bez puno pompe, a neki čekaju [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Imam luku ploče,tankersku i zdenku! Kad će se to oporaviti?

[color=blue][/color]vizionar

sutra

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kolega sampras

da li se to meni samo čini ili se to nekako iznenada zbližio sa alt-om 333?
Kako to protumačiti…kao kopernikanski obrat ili je to nešto iz Umijeća ratovanja Sun-tzu -a ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close