LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


Bravo kolega.
Inaće u krizna vremena kao ova sada se preporuča da p/bv ne bude veći od 1,a što je veća dobit to bolje,ali barem u vremenu od tri godine.

samo se vi nadajte, netko je lijepo čistio u petak, potpuno nevidljivo [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


1. Kad bi znao na koliko se trže Luke onda ne bi pričao ovakve gluposti.
2. Recimo Luka Rijeka ima P/E 154,47.
3. Što se tiče očekivanja trebao bi doći pa vidjeti šta se trenutno radi u Luci i kolika su ulaganja.
4. Studija utjecaja na okoliš je prošla bez ikakvih problema i nije se dogodio nikada nikakav ni najmanji incident pa nemoj lagati.
5. Crtani film ti je bio u 07:15 to je ipak tematika prilagođena tebi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje

Zbog ove mudrosti si ti jučer prolazio cijelu proceduru registracije?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


1. Kad bi znao na koliko se trže Luke onda ne bi pričao ovakve gluposti.
2. Recimo Luka Rijeka ima P/E 154,47.
3. Što se tiče očekivanja trebao bi doći pa vidjeti šta se trenutno radi u Luci i kolika su ulaganja.
4. Studija utjecaja na okoliš je prošla bez ikakvih problema i nije se dogodio nikada nikakav ni najmanji incident pa nemoj lagati.
5. Crtani film ti je bio u 07:15 to je ipak tematika prilagođena tebi.

[/quote]

Mali ispravak kolega.

Baron je lik iz crtića. [thumbsup]

miško onda kupuj atpl,4 i po godine će brzo proći..


Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2

Tako mladi nickić a već 40%!
Oduvijek sam mislio da je drukeraj zanimanje a sad vidim da je to poseban virusni program koji se ponekad zna oteti kontroli i činiti što mnogi virusi činu, diareju.

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje

Kad već pucaš fundamente onda si mogo stavit i ove:

Naziv zadnja god.kumulativno* trenutnit ttm* trenutni trend*

ROE 11,54% 12,52% 17,16%
ROA 8,79% 9,54% 13,07%

Ako ćemo usporedit fundamente LKRI i LKPC, i uzet u obzir potencijal rasta LKPC je trenutno dobra kupnja.
Ja sam kupio nešto malo kad se drukalo za dokap. i poslje par komada da si smanjim ulaz i ne mislim prodavat bar 5-10 godina. Po meni jedna od top 5 dionica trenutno na tržištu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


1. Kad bi znao na koliko se trže Luke onda ne bi pričao ovakve gluposti.
2. Recimo Luka Rijeka ima P/E 154,47.
3. Što se tiče očekivanja trebao bi doći pa vidjeti šta se trenutno radi u Luci i kolika su ulaganja.
4. Studija utjecaja na okoliš je prošla bez ikakvih problema i nije se dogodio nikada nikakav ni najmanji incident pa nemoj lagati.
5. Crtani film ti je bio u 07:15 to je ipak tematika prilagođena tebi.

[/quote]
A šta reci na tvoj komentar, onda je rijek još skuplja, daj mi nabroji još koju luku u svijetu pa mi priloži njihove multiplikatore.
Pogledaj vlasnicku strukturu unutra lkpc, nekoliko struja, svaka vuce na svoju stranu, a ti sampras, nisi li ti i na ingri ovako pisao optimisticno???
Malo sam gledao po prošlosti, prodati inu na dnu, uh ruši kompetentnost za daljnju preporuku s tvoje strane, drukati da se ht ne prodaje prije 450 [bye]

Lakse malo i oprez zbog skupih pokazatelja, ja ne znam kamo ce cijena, ako u americi sve prodje ok, vjerojatno gore, ali cijena je paprena za ovakav market




Ekološki ova luka stvara velike probleme, a i multiplikatori pokazuju velika očekivanja, vrlo rizično ulaganje trenutno.

AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG

p/E 25
p/b3,2
p/3,5

drugim rijecima ono što danas kupimo , zaradit ce nam tu lovu za 25 godina…meni je to predugo čekanje


1. Kad bi znao na koliko se trže Luke onda ne bi pričao ovakve gluposti.
2. Recimo Luka Rijeka ima P/E 154,47.
3. Što se tiče očekivanja trebao bi doći pa vidjeti šta se trenutno radi u Luci i kolika su ulaganja.
4. Studija utjecaja na okoliš je prošla bez ikakvih problema i nije se dogodio nikada nikakav ni najmanji incident pa nemoj lagati.
5. Crtani film ti je bio u 07:15 to je ipak tematika prilagođena tebi.

[/quote]
A šta reci na tvoj komentar, onda je rijek još skuplja, daj mi nabroji još koju luku u svijetu pa mi priloži njihove multiplikatore.
Pogledaj vlasnicku strukturu unutra lkpc, nekoliko struja, svaka vuce na svoju stranu, a ti sampras, nisi li ti i na ingri ovako pisao optimisticno???
Malo sam gledao po prošlosti, prodati inu na dnu, uh ruši kompetentnost za daljnju preporuku s tvoje strane, drukati da se ht ne prodaje prije 450 [bye]

Lakse malo i oprez zbog skupih pokazatelja, ja ne znam kamo ce cijena, ako u americi sve prodje ok, vjerojatno gore, ali cijena je paprena za ovakav market
[/quote]
Vidim da si stari korisnik pa bilo pošteno da pišeš sa svojim pravim nickom jer mislim da nemaš razloga skrivati se iza nickova starih par dana jer sve šta napišeš je tvoje mišljenja pa ako se netko i ne slaže s time šta te briga.

Vlasnička struktura je jasna da ne može biti jasnija Država je vlasnik Luke a po INI vidimo kako je kada Država prodaje svoje, zarada je neizbježna.

INGRU sam kupio po 30 000 tisuća i mislim da nisam pogriješio moglo je jeftinije ali šta je tu je, ako nađeš post na INGRI prije ja ću sebe nazvati lažovom u suprotnom taj epitet pripada tebi, dokaži suprotno.
INU nisam prodao na dnu već sam jedan paket prodao po 2600 a jedan paket po 2650 pa sam poslije jeftinije nešto kupio ali ne u toj količini, opet lažeš, a to ti može potvrditi kolega Alt333, jer smo tih dana jedan drugome poslali par poruka šta napraviti sa INOM.
Što se tiče HT nikad nisam drukao da će na 450 svoje dionice kupljene na IPO sam prodao po 380, opet lažeš, dokažio suprotno.

Što se tiče pokazatelja oni su više nego dobri, trenutna ulaganja sve to opravdavaju i puno puno više od ovoga.

Što se tiče Luke ti vjerovatno jedino znaš da teritorijalno pripada Hrvatskoj.

Ubuduće piši sa svojim pravim nickom osim ako ga se stidiš.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

svjedočim u korist kolege samprasa,sjećam se kad je prodavao po 26xx,pa smo kasnije komentirali da je kolega falio,već se tada pričalo o zamjeni dionica,što ga je vjerovatno i ponukalo na prodaju,evo sampras,i mene u ingr,ulaz na 162,00 iliti 24300,bivših..a što se tiče lkpc,ja sam stvarno u dilemi,imam još nešto keša,ali ipak ću je čekati na 2000,00..to će svakako biti dobra kupnja..

New Report

Close