LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovome na 2 980,50 88 kom ako se žuri prodat eto LKPC na 2800,00 a zadnji put je tu bila 15.04.2008 sutra dan nakon što je crobex bio na 3200,00 ( tu je LKPC bila na 2601,00).

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Ova dva naloga poveća na prodaji su sve plašljivci jer se pojavljuju prema potrebi

Kupnja – LKPC-R-A
3 2.880,00
2 2.879,55
15 2.870,00
4 2.865,00
2 2.805,00

Prodaja – LKPC-R-A
4 2.949,99
52 2.950,00
88 2.980,50
4 3.025,00
4 3.026,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da li će opet na višim razinama biti zainteresiranih?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jel vidio neko onog kaj je slago jedno 7 8 četvorki na prodaju do 2950 po lipama!? [rolleyes]

koji cirkus – lunapark – ovo nema nigdje osim kod nas! [lol]

Valjda skriva ove naloge koji će ionako nestati uskoro prema potrebi!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sad me već malo hvata…otkad se plašljivci stavljaju na 1. i 2. mjesto aska? barem na ovoj dionici nikad nije bio problem udariti po asku.
Ako ovi hoće doista van, ali si ne žele spuštati cijenu zbog ostatka koji imaju portfelju (fondovi) imat ćemo zahebanu branu. Zanimljiv dan će biti da vidimo kuda idemo sljedeći tjedan.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Strašila.
Ne nasjedati.


sad me već malo hvata…otkad se plašljivci stavljaju na 1. i 2. mjesto aska? barem na ovoj dionici nikad nije bio problem udariti po asku.
Ako ovi hoće doista van, ali si ne žele spuštati cijenu zbog ostatka koji imaju portfelju (fondovi) imat ćemo zahebanu branu. Zanimljiv dan će biti da vidimo kuda idemo sljedeći tjedan.

Što te strah? Čega? Dvojice razmaženih koji straše naivce? Pa ta dva naloga na ovakvom nelikvidnom tržištu može samo biti s jednim ciljem, zeznuti sve novopridošle investitore, jer ako oni očekuju da se trguje njihovim dionicama u fazi kada dnevno prođe 5 komada jer najmanje smiješno i manipulatorski, zato će uskoro i nestati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Slažem se.
Uz ovako nisku likvidnost nije neki rizik držati ih na 1. i 2. asku.
Da im je cilj prodati ih, učinili bi to na drugačiji način.


Slažem se.
Uz ovako nisku likvidnost nije neki rizik držati ih na 1. i 2. asku.
Da im je cilj prodati ih, učinili bi to na drugačiji način.

Nije im cilj, kao i na mnogim dionicama. Do sada najisforsiranija korekcija uopće, no, to je tako. Na kraju, i ovako je većina napustila burzu, novim kreditima je smanjen prostor, što znači, we are going to the future, but no way to take money, honey!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Slažem se.
Uz ovako nisku likvidnost nije neki rizik držati ih na 1. i 2. asku.
Da im je cilj prodati ih, učinili bi to na drugačiji način.

Ma neću izlaziti niti lupati po bidu niti nasjedati, pa sve je i meni jasno. No, to sam mislio i na Ledu i na Končaru,a bome i na Atlantskoj. Trenutno nismo u normalnim uvjetima trgovanja pa sam oprezan. Fondovi su prisiljeni izlaziti pa više ne znaš kad je plašljivac, a kad prisiljeni izlaz, nažalost. Držmo se!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ma neću izlaziti niti lupati po bidu niti nasjedati, pa sve je i meni jasno. No, to sam mislio i na Ledu i na Končaru,a bome i na Atlantskoj. Trenutno nismo u normalnim uvjetima trgovanja pa sam oprezan. Fondovi su prisiljeni izlaziti pa više ne znaš kad je plašljivac, a kad prisiljeni izlaz, nažalost. Držmo se!

Slažem se s vama, ali ipak čudan način izlaska upravo u ovim vremenima, a nisu fondovi glupi da ne znaju kako se izalzi van, imaju puno novca i dionica i ako žele začas satru tih 100 komada podupiranjem kupnje i slično, zato i dalje tvrdim da su strašljivci koji će ubrzo nestati čim se spomene dokapitalizacija koja će ići vrlo skoro.

lijep pozdrav i ugodno trgovanje [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close