LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i ja sam se pridružio dioničarima LKPC s prosječnim ulazom oko 3070 Kn. Čuo sam da je jučer održana sjednica, ali nigdje nisam vidio nikakve komentare. Zna li itko šta je bilo na skupštini?

a tako ti života od koga si to čuo da je održana sjednica (da nije iz dobro obaviještenih izvora iz vrha ?? )

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Samo da se malo podsjetimo; iz intervju-a sa drž.tajnikom objavljenom 06.03.2008 pod naslovom "Sve što ste ikada željeli znati o Luci Ploče"

citiram
"Stoga će biti potpisan ugovor s Vladom sa svim uvjetima i onda će se krenuti u dokapitalizaciju, pod uvjetom da Luka uđe u nabavu potrebne opreme. Jer da je prihvaćena dokapitalizacija, a da se ne produlji ugovor o koncesiji, ne bi se išlo u tu investiciju", objasnio je državni tajnik ključni razlog zbog kojeg je dokapitalizacija odgođena.

Dokapitalizacija bi mogla početi za mjesec dana jer Vlada se nada da će do tada potpisati ugovor s Lučkom upravom koja predstavlja Vladu u luci Ploče. To će biti ugovor o produljenju koncesije na 25 godina, za što je potrebna suglasnost Vlade, a ako je više od 50 godina, onda i Sabora", najavio je državni tajnik skoru dokapitalizaciju.
Taj ugovor bi mogao biti potpisan za mjesec dana."

P.S

Pozdrav Ivi na krstarenju !

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "



Evo i ja sam se pridružio dioničarima LKPC s prosječnim ulazom oko 3070 Kn. Čuo sam da je jučer održana sjednica, ali nigdje nisam vidio nikakve komentare. Zna li itko šta je bilo na skupštini?

a tako ti života od koga si to čuo da je održana sjednica (da nije iz dobro obaviještenih izvora iz vrha ?? )
[/quote]

Evo izvještaja:http://www.zse.hr/default.aspx?id=21073

Na skupštini se uprava izjasnila da je i dalje za dokapitalizaciju i nije im jasno zašto je HPF odbio prošli prijedlog. Dokapitalizacija bi trebala biti i veća od 120 000 000 kn zbog poskupljenja opreme prouzrokovanog rasta cijena sirovina.
Konsolidirano izvješće pokazuje neto dobit od 23 000 000 kn u prvom polugodištu.
O pregovorima o koncesiji ni riječi!?

Slobodna u petak objavila mali članak o dolasku dizalice koja može vršiti pretovare tereta do mislim 105 t.

P.S

Pozdrav Ivi na krstarenju !


I ja pozdravljam Ivu na krstarenju.

Mic po mic a raste malo ali se ne vidi, ostaje potpuno tajnovita, ta Luka Ploče.

Kupnja – LKPC-R-A
5 3.200,02
4 3.200,01
4 3.200,00
4 3.130,02
3 3.130,00

Prodaja – LKPC-R-A
3 3.288,86
5 3.288,87
2 3.288,88
25 3.289,00
10 3.293,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Skrbnički ZABE i dalje skuplja. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

BONACA, BONACA, BONACA ovdje košava. Ima li živih ovdje??????
Kaj se svi kupate i briga Vas za naše TK i našu miljenicu ili ste ponosni na poslovanje jednod malog diva na Jadranu????
Javite se.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Skrbnički ZABE i dalje skuplja. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Skrbnički PBZi dalje skuplja. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Skrbnički PBZi dalje skuplja. [thumbsup]


Stvarno neki imaju izražen smisao za humor , koji drukeraj , skupljanje 4 komada ,

25 komada

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Za sumnjivca

PBZ skr. dokupio 57 komada
ZABA skr. dokupio 65 komada [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close