LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala prodavacu [thumbsup]



e heba ga miš pa neda niko ispod 4000 samo se pitam ZAŠTO [smiley]

Dan hvali poslije zalaska sunca, mač poslije bitke, a psa uvijek. (J.London)

Kolega u potpunosti se slažem s tobom samo nemogu razumit zašto netko prodava na ovim razinama a ptanje je dana kad će ova dionica explodirat
[/quote]
[undecid]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


Pred kraj trgovanja nestanu nalozi 50 i 22 na kupnji i 75 na prodaji.
Market mejkeri diktiraju raspon trgovanja??????

Dnevni nalozi zadani internetom koji se automatski otkazuju poslije 16:00 sati.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Nestali su prije 16h [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kolega zvonee…uvijek ima nestrpljivih ljudi, ljudi koji imaju ili misle da imaju neke informaciju kada će se što dogoditi (koncesija, dokap..etc.), trejdera kojima je dovoljna i koja kuna zarade ili "ovisnika" koji baš svaki dan i po svaku cijenu moraju nešto trgovati na burzi.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


kolega zvonee…uvijek ima nestrpljivih ljudi, ljudi koji imaju ili misle da imaju neke informaciju kada će se što dogoditi (koncesija, dokap..etc.), trejdera kojima je dovoljna i koja kuna zarade ili "ovisnika" koji baš svaki dan i po svaku cijenu moraju nešto trgovati na burzi.

[thumbsup] [thumbsup]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


kolega zvonee…uvijek ima nestrpljivih ljudi, ljudi koji imaju ili misle da imaju neke informaciju kada će se što dogoditi (koncesija, dokap..etc.), trejdera kojima je dovoljna i koja kuna zarade ili "ovisnika" koji baš svaki dan i po svaku cijenu moraju nešto trgovati na burzi.

Prijatelju, evo da dopunim tvoju misao. Ima i onih kojima novac treba hitno pa su morali prodati određeni broj dionica. Nažalost, i ja sam jučer bio među onim "naivčinama" koje sampras spominje. kako stvari stoje nećemo još dugo biti kolege po dionicama. Mislim da znaš zašto sam morao prodati, a ako se stvore uvjeti za to svakako se vraćam u dionice LKPC.

Pozdrav!

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson



kolega zvonee…uvijek ima nestrpljivih ljudi, ljudi koji imaju ili misle da imaju neke informaciju kada će se što dogoditi (koncesija, dokap..etc.), trejdera kojima je dovoljna i koja kuna zarade ili "ovisnika" koji baš svaki dan i po svaku cijenu moraju nešto trgovati na burzi.

Prijatelju, evo da dopunim tvoju misao. Ima i onih kojima novac treba hitno pa su morali prodati određeni broj dionica. Nažalost, i ja sam jučer bio među onim "naivčinama" koje sampras spominje. kako stvari stoje nećemo još dugo biti kolege po dionicama. Mislim da znaš zašto sam morao prodati, a ako se stvore uvjeti za to svakako se vraćam u dionice LKPC.

Pozdrav!
[/quote]

Naravno, uvijek postoje i lako se mogu dogoditi čovjeku situacije u kojima je iz objektivnih razloga prislijen postupiti drukčije. To je potpuno opravdano.
Prijatelju..drži se!

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Koje mrtvilo danas (ni tiče ni miče) [huh]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

.Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Sve je to bajno i krasno kolega sampras..ali nešto su utihnula "dokapitalizacijska zvona"…
..vjerojatno je to po sistemu..pssst i zidovi imaju uši ???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Sve je to bajno i krasno kolega sampras..ali nešto su utihnula "dokapitalizacijska zvona"…
..vjerojatno je to po sistemu..pssst i zidovi imaju uši ???

a hebaiga malo su zidovi popricali KUGLA JE U TOPU FITILJ GORI SAMO SE CEKA DA PUKNE

New Report

Close