LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mare,pohlepa ti je samo dobra u krevetu,a na burzi je suprotno,pitaj tramvajca..

zašto da ga pitam,zar je on pohlepan ? [lol]
ma samo sam htjela reči da računam na dobar profit na ovoj dionici,kad tad…imam vreman.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Malo me strah svega ovoga što se dešava u svijetu ali ako tržište imalo krene gore ovdje će biti pravi stampedo.
Ova kriza koja je trenutno u USA i EU je došla u potpuno krivom trenutku za ovu dionicu ali osobno mislim da je ova kriza kratkog daha i da je riječ o samo jednoj maloj korekciji.

Lijep pozdrav svim dioničarima Luke Ploče

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Malo me strah svega ovoga što se dešava u svijetu ali ako tržište imalo krene gore ovdje će biti pravi stampedo.
Ova kriza koja je trenutno u USA i EU je došla u potpuno krivom trenutku za ovu dionicu ali osobno mislim da je ova kriza kratkog daha i da je riječ o samo jednoj maloj korekciji.

Lijep pozdrav svim dioničarima Luke Ploče


Previše vremena provodiš na komentarima trgovanja!
Tamo se samo druka a pobjednik je onaj koji stavi više poz. ili neg. linkova!
Mi nismo EU, a sa Amerikom i Azijom tek nemamo baš nikakve veze,u prošloj korekciji smo se otarasili stranaca, tako da ne treba nasjedati drukerima koji pokušavaju manipulirati vanjskim događanjima a u svoju korist.
Naše firme imaju dobre posl. rezultate, solidno povačanje dobiti ( LP pogotovo), sve više ugovorenih poslova u HR , regiji i po Rusiji i to je jedino bitno!
Neka se EU i Amerika sami dave u svojim gov..ma !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dobar profit svakako,ali pohlepa nikako,mic po mic,nek nam to svima bude parola,pa da vidiš kako bi onda burza bila stabilnija i sigurnija..skromnost je najveća ljudska osobina,a pohlepa je za moj pojam nešto jako ružno,just a little been patience…rekao bi axel rose i ostao živ..


Malo me strah svega ovoga što se dešava u svijetu ali ako tržište imalo krene gore ovdje će biti pravi stampedo.
Ova kriza koja je trenutno u USA i EU je došla u potpuno krivom trenutku za ovu dionicu ali osobno mislim da je ova kriza kratkog daha i da je riječ o samo jednoj maloj korekciji.

Lijep pozdrav svim dioničarima Luke Ploče

Kolega sampras..otkud sad takva skepsa i strah od događaja u svijetu?
Zar nas više od događaja u svijetu ne bi trebalo biti strah od nas samih ?
Ovo nas samih podrazumijevam one koje odlučuju o našoj sudbini tj. političara.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

ovdje mislim da vani sve ode u 6pm nema straha pretjeranog! [thumbsup]

hehe pa neki cekaju na 3700 ali dobit ce tu cjenu tek poslje DOKAPA

Neko skuplja po 4
Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
4.000,00 4 10:41:31
4.000,00 6 10:36:43

3.900,00 4 10:31:54
4.000,00 4 10:31:25
3.900,00 1 10:26:43
3.999,99 6 10:25:58
3.900,00 2 10:21:34
3.900,00 20 10:01:35
3.905,00 4 10:01:35

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

cijena na burzi sve govori, tako je uvijek bilo i tako će i biti, isto tako trebali smo znati de neće biti dokapa poslje prve odgode pošto cijena nije mogla preći 5500, sada se cijena drži i svako ko proda sada prodao je nekom fondu koji je neće tako skoro prodavati, samim time smanjuje se svakodnevno broj dionica u opticaju, možda netko i uspije kupit jeftinije od ovog ali to će biti mizerne količine koje su zanemarive.
npr, nakon prve objave dokapa promet je dva mjeseva bio svakodnevno iznad 5 milija, tad je netko prodavao a netko kupovao, međutim činjenica je da je bilo prodaje a sad je nema, znači nikome ne pada na pamet da je proda za ovu mizeriju od cijene,
pozdrav

&

2 mjeseca, pardon- to ja onakao , odoka

&


cijena na burzi sve govori, tako je uvijek bilo i tako će i biti, isto tako trebali smo znati de neće biti dokapa poslje prve odgode pošto cijena nije mogla preći 5500, sada se cijena drži i svako ko proda sada prodao je nekom fondu koji je neće tako skoro prodavati, samim time smanjuje se svakodnevno broj dionica u opticaju, možda netko i uspije kupit jeftinije od ovog ali to će biti mizerne količine koje su zanemarive.
npr, nakon prve objave dokapa promet je dva mjeseva bio svakodnevno iznad 5 milija, tad je netko prodavao a netko kupovao, međutim činjenica je da je bilo prodaje a sad je nema, znači nikome ne pada na pamet da je proda za ovu mizeriju od cijene,
pozdrav

Kolega blade..prodaje ima, samo je netko u ovom trenutku očito spreman kupovati maximalno u rasponu 3900-4000 kn

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

većih količina prodaje ima na višim razinama, i sad smo dosta visoko s obzirom na ostale dionice

kupnje nema na ovim ali ima na nižim razinama

sve u svemu trenutačno su ovi na prodaji strpjiviji od kupnje pošto se dosta dobro držimo

&

New Report

Close