LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da ne bi sve bilo tužno i nostalgično (kao u istoimenoj pjesmi TBF-a) preporučam za smirenje..dok se ne dogode nove pozitivne vijesti oko LP.. njihov novi uradak “Ča je život vengo fantažija” za sve sa dobrim ukusom koji još nisu izgubili nadu.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

ali se kupuje sa skrivenim nalozima neko skuplja

Kupnja – LKPC-R-A
2 2.854,00
5 2.853,00
1 2.810,00
10 2.802,02
10 2.800,01

Prodaja – LKPC-R-A
5 2.900,00
5 2.900,01
1 2.932,00
2 2.933,00
3 2.934,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a jesmo jadni. [cry] sve sto vrijedi je u blokadi. kako dalje? prodati ili čekati?[cry] samo nas pljačkaju[angry]

mislim da je ovo taktika stavi na prodaju pa povuku pa kupuju


a jesmo jadni. [cry] sve sto vrijedi je u blokadi. kako dalje? prodati ili čekati?[cry] samo nas pljačkaju[angry]

čekaj kud ti se žuri, ona će odraditi tek rast[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dobar promet danas preko 2 milje bilo je dosta naslagani naloga od proslog pada a dobro su i pokupili ja mislim da tek dolazi pravo vrjeme za luku [thumbsup]

ko prvi potegne o kupovinu ide blokada


causio: ” a jesmo jadni. [cry] sve sto vrijedi je u blokadi. kako dalje? prodati ili čekati?[cry] samo nas pljačkaju[angry] ” čekaj kud ti se žuri, ona će odraditi tek rast[thumbsup]

Kolega , nisi mi jasan , jučer si nešto prigovarao za moj savijet da je ulaz na 2700 ok

Trend nam se okreće!
Nadam se da ovo nije Bull trap![angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

glupo bi mi bilo na ovoj dionici trejdat jer se ocekuje svaki dan potpis koncesije i dokap pa nebi volijo da kad to bude ja nemam dionicu a placo sam je 3600 3250 i 2800 i jos sam u minusu a ima neko je placo 6000 i ceka pa cekacu ija bolja vremena a nadam se da snecu nacekat[proud]

[cry] ja kupio samo jednu.. ali na 2840 !.. ovdje sam stvarno sitna ribica u odnosu na neke igrače ali [thumbsup]

Na HR burzi dionice treba kupovati po principu: kupi i zaboravi

New Report

Close