LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izvješće je dobro, iako se pitam zašto su zadnji kvartal poslovali negativno. Uz nešto manje materijalne troškove trećeg kvartala (4,9 na 4,2 miliona), troškovi osoblja su porasli sa 17,7 na 20,4 miliona. To bi moglo značiti da nisu ljude platiti više zbog većeg obima posla, nego su im povećali plaće. Samo to pretpostavljeno povećanje plaća od 2,7 miliona je bilo dovoljno da zadnji kvartal bude negativan (2,3 miliona).
Ipak, kumulativna dobit značajno je porasla(48%), a ova godina bi, ako ne zbog drugog, onda zbog povećanja prometa zbog željezare u Bih trebala nastaviti pozitivan trend poslovanja (ne govorim o tržišnoj vrijednosti).

Ovdje nema druge nego strpljivo čekati, s ovom sam dionicom miran, iako joj se tržišna vrijednost faktički prepolovila. Naravno, nisam je ni kupovao na top cijenama, nego na upola manjim od tekuće na burzi.


Vrlo dobar post kol. samper!
Šteta što ne pišeš malo češće [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

rezultati poslovanja neloši http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-povecala-neto-dobit-45%25,11738.html

Hvala Barbosa,
no to je samo razmišljanje, koje i ne mora biti točno. Puno sam naučio po forumima od kvalitetnih forumaša, pa pratim i dalje koliko stignem. Bit će mi drago ako netko jednog dana bude mogao nešto naučiti i od mene, no zasada je moje znanje još skromno.

Nešto se izgleda pročulo ,na kupnji je sve veči pritisak.[thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


alt333: ” jomiii,80% imat u lkpc,nije ti to pametno,ja npr trenutno imam tek 14% u lkpc,to je u ovom trenutku pristojan postotak..[sealed] ” pokazace vrjeme jesam li u pravu ili nisam [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

upravo vrjeme radi svoje [thumbsup][thumbsup]

Odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

? [huh]

DOKUP!

Čemu dugujemo ovakav rast? Neke insajder info o dokapitalizaciji ili su se nekom svidjeli rezultati ili…


sampras: ” Odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ” ? [huh]


Čemu dugujemo ovakav rast? Neke insajder info o dokapitalizaciji ili su se nekom svidjeli rezultati ili…

ubrzo bi se mogli jako jako ZAČUDIT


Jel to Luka 2 230 000 kn u minusu il sam ja lud??????[shocked]

Gledaj kumulativnu dobit kroz godinu, a ona na nivou godine iznosi 47%, što je više nego dobra dobit. Gledati samo jedno tromjesječje ne znači ama baš ništa.


sampras: ” Odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ” ? [huh]

goran9141:

Čemu dugujemo ovakav rast? Neke insajder info o dokapitalizaciji ili su se nekom svidjeli rezultati ili…

ubrzo bi se mogli jako jako ZAČUDIT
[/quote]

jel’ s tugom ili sa smješkom na licu?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

vidjet ćemo idući tjedan,ali mislim da su investitori napokon progledali,pa nisu ni svjesni koliko će ulazak u nato značiti za čitavu državu i sva poduzeća…mogao bi idući tjedan biti ugodan za sve investitore,kad bi crobex po svemu sudeći,opet mogao biti preko 4000 bodova…

New Report

Close