LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje ponude [ LKPC-R-A ]
Kupnja Cijena
56 3.257,00
1 3.231,08
3 3.200,02
11 3.200,01
4 3.121,02

Netko hoće kupiti 56 komada?
Možda zna nešto više od nas?!
[smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Najbolje ponude [ LKPC-R-A ] Kupnja Cijena 56 3.257,00 1 3.231,08 3 3.200,02 11 3.200,01 4 3.121,02 Netko hoće kupiti 56 komada? Možda zna nešto više od nas?! [smiley]
hoce hoce i ŽELI
[cool][cool][cool][cool][thumbsup]



Barbosa:

Luka PločeKrajem ove godine u luci Ploče započinje izgradnja terminala za skladištenje i pretovar tekućih tereta, što je jedna od najvećih investicija na lučkome području…
…Gradit će ga Luka Ploče Trgovina sa četvero ravnopravnih partnera koji su potpisali pismo namjere, a to su JANAF, OMV, PETROL i Zračna luka Zagreb.”

Dobro da si pronašao ovu potpunu info o stvarnim investitorima u terminal jer nakon onih (glupkovih) citata i komentara o tome da “T.L. stoji iza svega te da ona kao većinski vlasnik Luke (?) gradi terminal za svoga muža” pomislih da si i ti podlegao ‘malomišćanskim’ pričama. [proud][smiley]


Imam vremena pa pretražujem net, a na forumu se i tako malo piše u zadnje vrijeme.
Ja sam se sa LP max nakrcao i sada čekam koncesiju koja bi trebala biti ovih dana(pričalo se do kraja 4.mj)
Po skrivenim nalozima na kupnji možeš vidjeti da se nešto spema [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dobro, kaj se događa?

&

bliži se dan D [thumbsup][thumbsup][thumbsup]


bliži se dan D [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ljudi dan D znači iskrcavanje,za ukrcavanje treba izmisliti neko drugo slovo[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"



Barbosa:

Luka PločeKrajem ove godine u luci Ploče započinje izgradnja terminala za skladištenje i pretovar tekućih tereta, što je jedna od najvećih investicija na lučkome području…
…Gradit će ga Luka Ploče Trgovina sa četvero ravnopravnih partnera koji su potpisali pismo namjere, a to su JANAF, OMV, PETROL i Zračna luka Zagreb.”

Dobro da si pronašao ovu potpunu info o stvarnim investitorima u terminal jer nakon onih (glupkovih) citata i komentara o tome da “T.L. stoji iza svega te da ona kao većinski vlasnik Luke (?) gradi terminal za svoga muža” pomislih da si i ti podlegao ‘malomišćanskim’ pričama. [proud][smiley]
Ipak ti hvala na tom linku jer valja znati sve što se događa doli kad se već Sampas neće oglasiti.
Pretpostavljam zapravo da nema ništa nova jer bi to već burzovno osjetili.[thumbsup]


Pa ljudi moji o čemu vi raspravljate pa to su samo komentari nekoga ko nije u dobrim odnosima sa Tonkom, to da Tonka nije baš ljubimica u gradu to je istina, ma nju Pavlović ne šljivi ni 1% ona radi onako kako on kaže i ako joj se ne sviđa može ići ća.
Njen muž je obični pomorac na remorkeru hvata i baca cimu i nitko ga ništa ne pita.
To da krade naftu to vjerujem jer tamo naftu kradu svi pa se vjerovatno i on uklopio, ali da prodaje po gradu to prvi put čujem a za neke koji tamo rade zna se da prodaju.
Tonka ima dosta dionica ali ona je vjerovala u Luku kada su je mnogi rasprodavali za sitniš i sada im je svatko kriv, po njima su lojalni Luci i gradu oni koji su to prodali davno jer kao navodno ovi drugi su imali neke informacije koje oni nisu i to su iskoristili ali prava istina je potpuno drugačija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

znam da je dobra dividenda na HT i ERIKSONU ali nemam niti jednu ni drugu dionicu 80% sam u luci ploče i 20 % u VIRU a jesam li u pravu pokazace vrjeme ito ubrzo [thumbsup][thumbsup]

Tonka ima dosta dionica ali ona je vjerovala u Luku kada su je mnogi rasprodavali za sitniš i sada im je svatko kriv, po njima su lojalni Luci i gradu oni koji su to prodali davno jer kao navodno ovi drugi su imali neke informacije koje oni nisu i to su iskoristili ali prava istina je potpuno drugačija.


Treba jedno ovdje reć a ne da se neki dižu u nebo a drugi blate i to bi trebala bit istina o dionicama LP-a koje su dobili zaposlenici LP-a.
Kada su se upsivale dionice tj. sklapali ugovori sa HFP-om neki radnici su sklopili ugovore ali dionice nisu otplaćivali i tako su ih gubili, ali ne zato što nisu vjerovali u LP nego nisu znali uopće što je to dionica a ponajmanje njenu vrijednost zbog izuzetno niskog prosjeka stupnja obrazovanosti, drugi slučaj: neki su otplaćivali i jednostavno im je došlo i prekinuli su otplaćivanje nako čega su automatikom ugovora gubili dionice a riči su im bile: šta će to meni, nema od toga ništa…Oni koji su zadržali i otplatili cili paket:jedan dio je proda ne zato što nije vjerovao i LP nego mu je situacija bila takva da je prodajom dobija melem na ranu, drugi su nešto sačekali jer im novac nije bio neophodan ali su je isto prodali jer su se u to vrime pojavili torbari iz Splita protiv kojih je kako smo čitali u Slobodnoj podnete prijave. Tako je u rasponu od 1000-2200 prodano najviše dionica koje su stekli radnici.Ako bi smo uzeli postotak koji su održali do današnjih dana ja mislim da ih ima cca 10% i to je puno. Ostalo su stekli novopečeni meštri od dionica poput Tonke L. ali moram reć da se slažem sa kolegom koji je pisao da je ona incidentna osoba što automatski znači da je umanjenog kvocijenta inteleiegencije što svakako uspješno nadoknađuje “galamom”. A što se tiče njenog vjerovanja u LP 98% djelatnika vjeruje LP ali prodaja ili zadržavanja dionica LP ne mora biti odraz vjerovanja u LP.Tonka L. je bila “bliže oltaru” i imala prave informacije (nesvjesna da je radila protuzakonito) a i jako blizu mogućnosti dokupa dionica. Da rezimiramo.
Velika većina zaposlenika a vjerujem i onih koji posjeduju dionoce LP-a vjeruju u LP a ne samo nekakva da ne kažem šta Tonka L. pa i ja koji ne posjeduje dionice LP-a vjerujem u nadasve uspješnu budućnost LP samo je pitanje vrimena.

Zahvaljujem kol.samprasu i Šangajacu na pojašnjenju situacije u Pločama[thumbsup]

Također bih vas zamolio da napišete da li ste čuli glasine o prodaji Luke gradnja i Naftni terminali

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

jomiii,80% imat u lkpc,nije ti to pametno,ja npr trenutno imam tek 14% u lkpc,to je u ovom trenutku pristojan postotak..[sealed]

stiglo izvješče, [bye][bye][bye]

&

New Report

Close