LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
3.383,00 1 11:26:27
3.383,00 1 11:26:27
3.383,00 3 11:20:39
3.383,00 4 11:20:39
3.383,00 3 11:20:39
3.383,00 1 11:07:44
Hehe , skriveni na 3383

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ej ekipa kako je ovdje sa dividendom. Vjerovatno ništa ove godine jer će sve ići u investicije. A jel postoji mogućnost da se dionica nađe u Fondu branitelja u budućnosti. Svi su uvjeti da da mada kod naših je sve moguće. Comentts?

Mislim da ne postoji gotovo nikakva vjerojatnost da nekoliko postotaka ili udjela Luke završi u Fondu HB. [huh]

Koliko znam, do sada je (nakon što je u fond preneseno sedam posto udjela u Ini i HT-u) najavljeno da će do kraja godine biti prenijeto sedam posto udjela Hrvatske elektroprivrede, a nakon toga po sedam posto dionica:
– Hrvatske pošte,
– Hrvatske radiotelevizije,
– Hrvatskih autocesta,
– Hrvatskih cesta,
– Hrvatskih šuma,
– Hrvatskih voda i
– Hrvatskih željeznica.

No, redoslijed im nije utvrđen, a ovdje sam ih naveo abecednim redom.
Držim da je HEP siguran ove godine, a za ovu godinu je u nekim medijima najavljeno i sedam posto Croatia osiguranja, no kasnije nisam nigdje našao potvrdu tih špekulativnih napisa.
[smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

A da ju preimenujemo u Hrvatska luka ploče?????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

čemu ova smiješna nasilna rušenja cijene? [rolleyes]


čemu ova smiješna nasilna rušenja cijene? [rolleyes]

Čudni su putevi gospodnji[pray][cry]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


wunderkind: ” čemu ova smiješna nasilna rušenja cijene? [rolleyes] ” Čudni su putevi gospodnji[pray][cry]

Pitajmo Samprasa [shocked]…da li ima istine u glasinama oko prodaje Luke gradnja i Naftni terminali ???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Staro, ali interesantno za pročitati!

Broj: 2873 – 17.02.2006.
SVJETSKA BANKA UVJETOVALA SVOJ KREDIT LUčKOJ UPRAVI ULASKOM BIH INVESTITORA U VLASNIčKU STRUKTURU – LUKA PLOE U SUVLASNIšTVU BIH TVRTKI?

Vaš link

Članci o LP iz Pločanskog vjesnika od 2005
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Prenosim komentare iz Pločanskog vjesnika od “***obrisano***” o gđi. Tonki Lovrinov
Meni su intresantni jer je gđa Tonka inaće zastupnica malih dioničara u LP a vezeno je i za pitanje o naftnim terminalima koje je postavio gogo1
ZA KOGA SE GRADE TERMINALI U LUCI PLOČE?
Vaš link

Komentari (1) Vaš komentar
lipi pozdrav!
zanima me kako na sve ovo gleda Tonka Lovrinov. Neka Uskok utvrdi odakle i na koji način se Tonka Lovrinov domogla velike količine dionica. Njezin dragi muž godinama krade naftu sa remorkera(brodospas split) i prodaje po gradu. Da možda nije odatle skupila taj novac,od krađe goriva. Zanimljivo je to da je dotična vrlo bliska sa svećenikom Perom,čak pijeva u zboru.Od izbora još nosi šuškavac plave boje sa potpisom Ive Sanadera. Gospođo Tonka,ako ima Boga ni Sanader vas neće spasit! Halo USKOK,u LUCI PLOČE vam se događaju čudne stvari.
glupko 03.02.2008. 15:30:40

dragi Ivane
gosp.dir.Ivane Da li ste ikad pitali vašu dragu dijelatnicu Tonku Lovrinov odakle joj tolika količina dionica.(da li se možda dotična upisivala na mrtve i dr. što je kažnjivo dijelo) Još je niste potjerali.Na žalost ona će vas. E moj direktore
glupko 21.02.2008. 20:27:27

slučajnost ili ne pitanje je sada?
da li ste primjetili onu reklamu “naftni terminali federacije”?ispod čijeg je to balkona?naravno da znate.ispod stana gospođe Tonke Lovrinov.mislim da to nije slučajnost jer joj je muž Žarko glavni trgovac nafte u neretvi.Skladište je blizu naftnih terminala BIH.nije baš kao njihovo ali on ima bolju trgovinu. Kako to je sad gospođa Tonka tolika katolkinja i hrvatica a prije protiv crkve i hrvatske.Možda vas je don.Petar preobratio. Ne morate se gospođo Tonka sekirati da će vas netko zatvoriti zbog ovoga,jer cijela država je onakva kakva vama paše.Možda će ipak jednog dana,nadam se doći pravda. Pričekajte još malo pa prodajte te dionice jer tko zna,možda će pravda biti brza. Mene i druge radnike samo zanima samo na koji ste način došli do tolike količine dionica.
glupko 24.02.2008. 16:12:22

istina je ovo
Ja mislim da Tonka Lovrinov stoji iza svega.Kao većinski vlasnik Luke ona gradi terminal za njezina muža.Tonka i njezin “partner” Milošević su ojačali pozicije u Pločama,tako da me ništa nebi čudilo.
glupko 19.03.2008. 12:41:42

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Luka Ploče – izgradnja terminala za tekući teret Ispis E-mail
Dodao/la: Vesna Matić
Subota, 22 Ožujak 2008

Luka PločeKrajem ove godine u luci Ploče započinje izgradnja terminala za skladištenje i pretovar tekućih tereta, što je jedna od najvećih investicija na lučkome području.

Terminal se planira graditi na površini od oko 150 tisuća metara četvornih i sadržavati će dio za skladištenje i manipulaciju tekućih goriva, kemikalija i ukapljenog naftnog plina, rezervni prostor za postojeće objekte na terminalu, dio za pranje i servis kamionskih i vagonskih cisterni, dio za tretman otpadnih voda, te druge, pomoćne, sadržaje. Gradit će ga Luka Ploče Trgovina sa četvero ravnopravnih partnera koji su potpisali pismo namjere, a to su JANAF, OMV, PETROL i Zračna luka Zagreb.
Zadnja Promjena ( Nedjelja, 23 Ožujak 2008 )

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kada če izvještaj za prošlu godinu

Keops

Današnji promet do 14h..samo 30k…[shocked]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Luka PločeKrajem ove godine u luci Ploče započinje izgradnja terminala za skladištenje i pretovar tekućih tereta, što je jedna od najvećih investicija na lučkome području…
…Gradit će ga Luka Ploče Trgovina sa četvero ravnopravnih partnera koji su potpisali pismo namjere, a to su JANAF, OMV, PETROL i Zračna luka Zagreb.

Dobro da si pronašao ovu potpunu info o stvarnim investitorima u terminal jer nakon onih (glupkovih) citata i komentara o tome da “T.L. stoji iza svega te da ona kao većinski vlasnik Luke (?) gradi terminal za svoga muža” pomislih da si i ti podlegao ‘malomišćanskim’ pričama. [proud][smiley]
Ipak ti hvala na tom linku jer valja znati sve što se događa doli kad se već Sampas neće oglasiti.
Pretpostavljam zapravo da nema ništa nova jer bi to već burzovno osjetili.[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close