LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo naš Polanćec zabrljao sa Hypom i treba platiti 40 miljuna €. + masna kamata.A za L.P. se nema pa nema.I još kaže da ako se ne rpivatiziraju tvrtke u vlasništvu HFP-a proizvodni procesi u tim istim će stati.Da ti mozak stane.[sad]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

čuo sam i ja da kupuju,ali možda je to neka številjka,zašto su išli na banku da kupuju,kad mogu to obaviti doma za kompićem..meni tu nešto smrdi..nalozi za izlazak su poprilični,a opet izlazi netko iz pbz skrbničkog,isto kao i prije tzv dokapitalizacije,ja sam dio ostavio,a dio je otišao u tisk,relativno povoljno za sada,..

kolege..da li je možda u pitanju neka igra “onih koji znaju” kakav je revidirani model dokapitalizacije???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


kolege..da li je možda u pitanju neka igra “onih koji znaju” kakav je revidirani model dokapitalizacije???

Sve i da je ništa nam ne znači.Ono što je dobro za velike nemora nužno biti dobro za male.Možda nešto procuri narednih dana.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


gogo1: ” kolege..da li je možda u pitanju neka igra “onih koji znaju” kakav je revidirani model dokapitalizacije??? ” Sve i da je ništa nam ne znači.Ono što je dobro za velike nemora nužno biti dobro za male.Možda nešto procuri narednih dana.

a možda bude kasno za ulaz naredni dana [proud][proud][proud]

Ne vjerujem da će biti kasno,mogu jedino objaviti da su produžili koncesiju.Samo po sebi to ne znači ništa jer svi računamo s tim da će je sigurno dobiti.Vijest bi bila da ide dokap po nekom isplativom modelu.Bez dokapa ovo meni ne vrijedi baš nešto posebno.Sve te investicije će progutati love i love a kad će početi zarađivati??Može luka biti velika i imati puunoo posla ali ako kamate i amortizacija pojedu dobit ništa od dionice.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

sindikat hoće da sruši lučku upravu,i druga stvar je da potražuju samo za radnike lkpc nove dionice po nominali,ali ne i za sve dioničare,naravno sa lock up-om..što bi za mene bio presedan kao i kosovo..hm,hm,hm,nešto mi tu smrdi gadno,ali još ne mogu nanjušiti..ali neka vijest se sprema…


sindikat hoće da sruši lučku upravu,i druga stvar je da potražuju samo za radnike lkpc nove dionice po nominali,ali ne i za sve dioničare,naravno sa lock up-om..što bi za mene bio presedan kao i kosovo..hm,hm,hm,nešto mi tu smrdi gadno,ali još ne mogu nanjušiti..ali neka vijest se sprema…

A uprava i kompletan menađment spadaju u kategoriju zaposlenih-čitaj radnika.Zato kupuju tajno preko banke da se dionice vode pod skrbničkim računom.To je po meni glavni i jedini razlog zašto ne kupuju iz dnevne sobe.Da kupuju direktno na svoje ime to bi morali objaviti pa bi se vidjelo da su kupovali na osnovu insajd-info.Hmm…možda trabunjam.[embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


sindikat hoće da sruši lučku upravu,i druga stvar je da potražuju samo za radnike lkpc nove dionice po nominali,ali ne i za sve dioničare,naravno sa lock up-om..što bi za mene bio presedan kao i kosovo..hm,hm,hm,nešto mi tu smrdi gadno,ali još ne mogu nanjušiti..ali neka vijest se sprema…

Sindikat je udruženje radnika radi ostvarenja i reguliranja radničkih prava propisanih u zakonu, te može djelovati samo u tim okvirima!
Sindikat može imati predstavnika u upravnom ili nadzornom odboru društva, kojeg može postavljati, smjenjivati, rušiti, i.t.d. kako i koliko hoće, te nema utjecaja na odabir drugih članova uprave tvrtke !
Dokapitalizacija je isključivo pravo i obaveza dioničara i radnici nemaju pravo zahtjevati ili potraživati dionice u istoj, jer je LP odavno privatizirana i taj proces je završen a moguče nepravilnosti u tom procesu može ispraviti jedino za to nadležan sud!
Ukoliko se ipak dogodi takav ili sličan ” presedan” tada ćemo u dn. tisku umjesto o Haab i Sl. banci ili Snho i Lrh čitati o LKPC !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sindikat u Luci Ploče kao i da ne postoji niti ga itko išta pita budući je čelni čovjek postavljen od strane Pavlovića.
Za sve one koji neznaju kada je prošli sindikalni čelnik Marević nešto počeo pametovati bio je isti dan smjenjen i poslan na rad u Luku Metković za kaznu gdje i danas radi samo zato što se petljao tamo gdje mu nije bilo mjesto.
Oni koji ne vjeruju neka provjere gdje radi gospodin Marević i zašto radi u Metkoviću.
Sindikat se ponaša kako kaže gospodin Pavlović i on ga upotrebljava samo kada njemu treba, sviđalo so to nekima ili ne situacija je takva.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


alt333: ” sindikat hoće da sruši lučku upravu,i druga stvar je da potražuju samo za radnike lkpc nove dionice po nominali,ali ne i za sve dioničare,naravno sa lock up-om..što bi za mene bio presedan kao i kosovo..hm,hm,hm,nešto mi tu smrdi gadno,ali još ne mogu nanjušiti..ali neka vijest se sprema… ” Sindikat je udruženje radnika radi ostvarenja i reguliranja radničkih prava propisanih u zakonu, te može djelovati samo u tim okvirima! Sindikat može imati predstavnika u upravnom ili nadzornom odboru društva, kojeg može postavljati, smjenjivati, rušiti, i.t.d. kako i koliko hoće, te nema utjecaja na odabir drugih članova uprave tvrtke ! Dokapitalizacija je isključivo pravo i obaveza dioničara i radnici nemaju pravo zahtjevati ili potraživati dionice u istoj, jer je LP odavno privatizirana i taj proces je završen a moguče nepravilnosti u tom procesu može ispraviti jedino za to nadležan sud! Ukoliko se ipak dogodi takav ili sličan ” presedan” tada ćemo u dn. tisku umjesto o Haab i Sl. banci ili Snho i Lrh čitati o LKPC !

bravo barbosa. neki radnici su prodavali svoje dionice jer nisu vjerovali u nasu luku i sada bi htjeli da ih opet dobiju po povlastenim uvjetima. dokapitalizacija je iskljucivo pravo postojecih dionicara ,a sve ostalo je protuzakonito i prijevara.

Barbarosa
….jer je LP odavno privatizirana i taj proces je završen….
Volio bih da mi to pojasniš “privatizirana”…pa kako je onda država vlasnik 61% a ista dobija packe od EU-a da se treba rješit svoga udjela u LP?

New Report

Close