LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To ti je kada netko kupuje dionice ko da su krompiri….nema čovik pojma ni šta je kupija …ni koliko to vridi…..a žao mi ga ….. samo baca pare…..ja svoje držim da “pajke” dok se ovi “zalutali” ne počiste….[wink][wink][wink]

e,nemoj te me plasiti!
jucer sam se odlucila kupiti dionice luke ploce.i to sam htjela isprobati kao to funkcionira,jer nikada nisam imala neke veze sa burzom.i posto zivim nedaleko od ploca i cujem da luka ploce ima veliku buducnost,ja se odlucim bas za te dionice da kupim.medutim vidi sta se sada desava ,i tako vas citajuci ,meni se cini cisti promasaj.ali …..cudni su putovi gospodnji.

misenka, dobrodošla na ovaj Forum. [smiley]
Vjeruj da si dobro odabrala i neka te ništa ne zaplaši. [cool]
Bit će bolje, samo strpljenja…[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ja sam na moju žalost ušla na vrlo visokoj cijeni,pa sada gledam ovaj užas…ali vjerujem u Luku Ploće i nadam se da če se i ovo oko dokapa razriješiti uskoro.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

hvala na dobrodoslici
!ajde super netko pozitivno razmislja.
mada mi je poznato da su nasi ljudi navikli preko noci se “obogatiti.ali ja mislimda ce to poci na bolje.
sve su dionice roknule ,a i vanka je sve otislo k vragu ,pa tako da ima neko objasnjene zasto se to sve desava.
strpljen spasen.

Prema podacima Odjela za istraživanje tržišta pločanske luke u prva dva ovogodišnja mjeseca luka Ploče je ostvarila promet od 730.717 tona robe što je čak 22 posto više nego lani u isto doba.
Oko 90 posto prometa ostvarila je susjedna BiH, a ostali promet ostvaren je za hrvatski jug i duga odredišta.

Pa nek’ ljudi i dalje prodavaju jeftino, ima nas koji ćemo dokupljivati… [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Od danas dionica LKPC čini 89,900% mog portfelja !

Također , lijepo pozdravljam novu kol. misenku !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

nezaustavljivo propadamo. jedino nas nas krvnik može spasiti.


Od danas dionica LKPC čini 89,900% mog portfelja ! Također , lijepo pozdravljam novu kol. misenku !

A meni 100%[thumbsup][proud]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

probijen je onaj na 3100 kuna nalog

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nezaustavljivo propadamo. jedino nas nas krvnik može spasiti.

Pa nije baš tako, evo idemo gore, vjerujem i uz pomoć nas koji ne prodajemoooo….

Kupnja Cijena
7 3.105,00
7 3.100,00
10 3.071,11
12 3.071,10
10 3.065,07
Cijena Prodaja
3.170,00 10
3.198,00 12
3.199,00 44
3.200,00 6
3.250,00 60

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Opet se netko iskrcava[undecid]

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

New Report

Close