LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo jedno bolno iskrcavanje [shocked], ovi ne mare za dobre vijesti…

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson


Evo jedno bolno iskrcavanje [shocked], ovi ne mare za dobre vijesti…

uvijek nekome treba lova hitno.pogledaj oglasnik novih auta koji su uzeti na kredit i nemogu se otplačivati imaš koliko hoćeš.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


lavgar: ” Intereuropa gradi još ove godine skladište od 7000 kvadrata u LP. Zemljište već osigurano![thumbsup] ” tko su pak ti i od kud ti taj info, prvi glas

Lider od 07.03 2008, strana 30. Največa špediterska firma na HR teritoriju-INTEREUROPA iz Kopra.Drže 30% ukupne logistike u ljepoj našoj.[smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

mislim da bi mogla bit dokapitalizacija mogla bit u roku 20 dana da se najavi sjednica

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKPC-R-A moram priznat ZANIMLJIVO


http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LKPC-R-A moram priznat ZANIMLJIVO

Kaj to i ja gledam, al niš ne vidim.
Neki promet…[shocked]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Ovo sam danas dokupio i još stojim na kupnji a zašto to ćete viditi ovih dana 3.850,00 5 19.250,00 10.3.2008 13:33:20 3.897,99 3 11.693,97 10.3.2008 13:32:49 3.874,00 9 34.866,00 10.3.2008 13:32:49

A je! A zakaj mi ne bi znali zasto? Kupio bih i ja da to nesto znam.[pray]

on im je dao pesme i note.....

Alo Smpras budi drug…
Nemoj nas pržit7frigat7pohat na laganoj vatri..
Podjeli s nama.
Malo dobrih vijesti u ovom cinamiju crnila i crvenila….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Pozdrav svima.
Pozdrav Homeru..živ sam, ali ne pretjerano optimističan.
Gadi mi se sve.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

pozdrav svima,

ne vidim razloga za komentare , gadi mi se situacija, loše je itd , jedno je si sigurno , LKPC ima najmanji pad
Tko ne razumije što pišem , neka pita Luku Bebića [thumbsup]

Ajde, ajde gogo, čemu takav defetizam. Pogledaj malo na hrportfolio i cijene ostalih dionica, još smo mi rožefiori u odnosu na sve druge u ovom trenutku, i fondove i druge dionice. Osobno vjeujem Samprasu da će uskoro bit dobrih vijesti, do sada je bio jedan od rijetkih koji su ozbiljno i bez velike euforije donosili procjene i zaključke vezane uz LP. Još ćemo se mi smijati ovoj nevolji koja za sad traje, na kraju se mrtvi broje, vidiš, i danas se prodaja dobro drži.

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Homer..sve ok, ali eto..to je samo jednostavno moj osjećaj prema toj cijeloj situaciji vezano za LP.
Više ništa ne vjerujem, ali vjerujem da smo prije namjerno dovedeni u zabludu.
Nevezano za to evo ti primjer kako se može tumačiti na više načina primjerice i ;
Ne odustajemo od ZERP-a, nego ga samo neprimjenjujemo na članice EU.
Što je to??
Nije g….., nego se mačka posrala????

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close