LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Joj, pa ako je istina što se cijena srušila.?

Koliko ja vidim cijena je narasla 3,1%??! Nije loše obzirom da se puše i na hladno kad je LKPC u pitanju.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f9a84ad1-bf18-4644-abc5-e2ea0dd67ce3&open=sec

bravo Mesiću [thumbsup]
p.s. dok se odmoderiraju kolege iznad mene, možda su oni već iznijeli tu vijest…

DOKUP!


Kolega ja na licu mijesta vidim kako radovi napreduju i ovaj članak je samo eto da se nešto napiše. Svi koji ovih dana idu prema Pločama mogu se uvjeriti da je stanje potpuno drugačije. Ploče su okupirali bageri i kamioni i drugi strojevi kojih je svaki dan sve više.[/b] večernji.hr–vijesti ”

Možda su ploče okupirali bageri i kamioni ali nažalost danas u dnevniku na RTL bio prilog o tome da auto cesta do Ploča neće biti završena u roku,radovi na najtežoj dionici nisu ni započeli a trebali bi u petom mjesecu (ako).Lova je problem ,sve drugo su izgovori,navodno košta više od dvije miljarde kuna!?[shocked]
N

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

vidio sam pavlovića u izaslanstvu sa mesićem,ovdje oko ploča se gradi najveća petlja u ovom dijelu europe,pa kako neće koštat 2 milijarde kad su tvrdo dno našli na 60-ak metara,gradit će se 16 tunela,trebaju sjeći veliko brdo,jer im fali materijala za nasip,naletili su na tvrdi kamen,a ne smiju stavljati puno nitroglicerina jer će razvaliti okolne kuće,ali sve u svemu,nadaleko se govori da će ovdje za 5-6 godina posla biti ko u priči,a znak je i to,da su sve kuće rasprodane,pa i one u ruševnom stanju,nebi trgovci nekretninama to kupovali da ne znaju o čemu se radi…

Dobro nije baš 16 tunela ali kad zbrojiš mostove i tunele tu je negdje.Nek samo grade,sve to ide u prilog tome da je LKPC jedna od najperspektivnijih dionica na zse[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Danas kamo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

za sad čvrsta brana na 3800 …nadam se da neće popustiti [angry]

Ovo sam danas dokupio i još stojim na kupnji a zašto to ćete viditi ovih dana
3.850,00 5 19.250,00 10.3.2008 13:33:20
3.897,99 3 11.693,97 10.3.2008 13:32:49
3.874,00 9 34.866,00 10.3.2008 13:32:49

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ovo sam danas dokupio i još stojim na kupnji a zašto to ćete viditi ovih dana 3.850,00 5 19.250,00 10.3.2008 13:33:20 3.897,99 3 11.693,97 10.3.2008 13:32:49 3.874,00 9 34.866,00 10.3.2008 13:32:49

Malo si me zainteresirao tom tvojom tajnovitošću pa sam i ja podebljao za 7 komada, šta bilo da bilo…idemo dalje!
Pozdrav Gogo, nema te nešto zadnje vrijeme, jesi živ?

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Intereuropa gradi još ove godine skladište od 7000 kvadrata u LP. Zemljište već osigurano![thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Do petka stizu nove informacije u vezi LKPC 🙂


Intereuropa gradi još ove godine skladište od 7000 kvadrata u LP. Zemljište već osigurano![thumbsup]

tko su pak ti i od kud ti taj info, prvi glas

&

New Report

Close