LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@valentine
Cijeli dan pokušavam naći neki smisao tvojih postova,neku korist za ostale kolege ali nikako ne uspjevam.Sve sami šuplji izrazi sućuti nekome-neznam kome i neznam zašto.Obzirom da se sve na ovom svijetu događa s razlogom-koji je tvoj razlog[pray]

Ja nisam bitan, previše gubiš vremena na odgonetavanju mojih komentara. Oni su po meni totalno nebitni.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Normalno da neće biti skoka dok sve službeno ne vidimo u nn. Dobro je da je većinski vlasnik napokon iznio planove, promjeniti će malo situaciju, jer sad znamo da bi se unutar mjesec dana trebale donijeti ključne odluke [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Možda je skok nastao jer LKPC uskoro ide u CROBEX pa je OTP indexni počeo kupovati… [rolleyes]


lavgar: ” @valentine Cijeli dan pokušavam naći neki smisao tvojih postova,neku korist za ostale kolege ali nikako ne uspjevam.Sve sami šuplji izrazi sućuti nekome-neznam kome i neznam zašto.Obzirom da se sve na ovom svijetu događa s razlogom-koji je tvoj razlog[pray] ” Ja nisam bitan, previše gubiš vremena na odgonetavanju mojih komentara. Oni su po meni totalno nebitni.

Na kapital networku upravo ponovili do riječi sve što je jučer izjavio Bačić.Kolega valentine proširi tvoju istragu i na kapital network,što oni tu imaju širiti dezinformacije koje su u suprotnosti s tvojom nebitnom malenkošču.
[lol] [lol] [rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Možda je skok nastao jer LKPC uskoro ide u CROBEX pa je OTP indexni počeo kupovati… [rolleyes]

Jel to znači da će prodavati one dionice koje su ispale iz crobexa [rolleyes]
hehe pa jasno je da je business.hr krivac za ovo danas[lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Na kapital networku upravo ponovili do riječi sve što je jučer izjavio Bačić.Kolega valentine proširi tvoju istragu i na kapital network,što oni tu imaju širiti dezinformacije koje su u suprotnosti s tvojom nebitnom malenkošču. [lol] [lol] [rolleyes]

Budem kolega i njih ću staviti u pismo ponovljeno

hvala i pozdrav

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hmm, ako su ponovili sve do riječi što je jučer navodno izjavio Bačić, onda to može značiti samo jedno – prepisuju od Nade i Tomice! [smiley]
Mada, ako ćemo iskreno, ovo pojavljivanje u medijima omogućilo nam je današnji rast kada su svi bili u minusima, no to je s druge strane loš znak – tržište nam ovisno o trenutnim i bombastičnim naslovnicama?! Hirovito i prepuno drhtavaca. [cry]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Ne znam kako vi, ali bojim se da državni tajnik nije baš bio iskren, navodno, to uopće nije bio državni tajnik, već netko tko se predstavio kao on. Treba dovesti državnog tajnika na televiziju da potvrdi jučerašnje “izjave”.

da, i FBI i CIA i Interpol i Uskok su vezanu za ovu veliku zavjeru……[lol]
neki baš imaju bujnu maštu…..

DOKUP!

Imao je i Butković, pa znamo kako je završilo. Tu nisu čista posla.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Imao je i Butković, pa znamo kako je završilo. Tu nisu čista posla.

ovaj put je sve jasno…..nema nikakvih zavjera…..a vrijeme će pokazat da je tako…..do tada pustimo tu raspravu

DOKUP!

Joj, pa ako je istina što se cijena srušila.?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hoće li se ostvariti bolje gospodarske veze s Japanom?
Hrvatski predsjednik Stjepan Mesić, na kraju svoga četverodnevnog posjeta Japanu, izjavio je jučer da je japanske političare i gospodarstvenike uspio zainterseirati za poslovanje s Hrvatskom, jer im je našu zemlju predstavio kao moguća ‘’vrata u Europu’’. Poseban naglasak Mesić je stavio na korištenje luka Rijeka i Ploče, koje bi japansku robu učinile konkurentnijima na europskom tržištu.

http://www.javno.com/hr/hrvatska/clanak.php?id=130226
[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close