LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Razumijem ja jako dobro što znači vladanje, ali isto tako razumijem i što znači laganje. Laganje je griješno, pa samim time ne bi trebalo lagati. Nego što se ne juri kupovati Lučicu za skoru dokapitalizaciju. Ako da, počistite sve do 4000 kuna.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


…kako ćete to objasniti onima koji su kupovali po 5-6000 i preko tisuća kuna.

Ne znam, što mi imamo objašnjavati nekome što je kupovao na tim razima među kojima si očito i ti!? Nepoznavanje činjeničnog stanja u kombinaciji sa pohlepom i neznanjem koštalo te u LKPC novaca. To nije naš problem, već tvoj. Pokušaj sam sebi objasniti zašto si to radio i kupovao tako visoko, možda slijedeći put budeš pametniji. Nebi se ti toliko brinuo za druge da se ovo tebi nije dogodilo o čemu pišeš!
Daviš temu sa nepotrebnim komentarima pa bi bilo dobro da prestaneš. Ako imaš nešto konkretno pisati, piši, u protivnom…

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ne znam, što mi imamo objašnjavati nekome što je kupovao na tim razima među kojima si očito i ti!? Nepoznavanje činjeničnog stanja u kombinaciji sa pohlepom i neznanjem koštalo te u LKPC novaca. To nije naš problem, već tvoj. Pokušaj sam sebi objasniti zašto si to radio i kupovao tako visoko, možda slijedeći put budeš pametniji. Nebi se ti toliko brinuo za druge da se ovo tebi nije dogodilo o čemu pišeš!

Kolega, možda djelujem tako, ali nisam kupovao po toj cijeni iz znanog nam razloga, vaši zaključci nisu valjani.
Ja sam se osvrnuo na komentar business.hr a vi na mene.

Ispričavam se g. Petrov ak sam vas uvrijedio.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine:

…kako ćete to objasniti onima koji su kupovali po 5-6000 i preko tisuća kuna.

Ne znam, što mi imamo objašnjavati nekome što je kupovao na tim razima među kojima si očito i ti!? Nepoznavanje činjeničnog stanja u kombinaciji sa pohlepom i neznanjem koštalo te u LKPC novaca. To nije naš problem, već tvoj. Pokušaj sam sebi objasniti zašto si to radio i kupovao tako visoko, možda slijedeći put budeš pametniji. Nebi se ti toliko brinuo za druge da se ovo tebi nije dogodilo o čemu pišeš!
Daviš temu sa nepotrebnim komentarima pa bi bilo dobro da prestaneš. Ako imaš nešto konkretno pisati, piši, u protivnom…

na tim razinama je bilo vezane kupovine po 2000 kom .e sad neznam baš da bi se neko igrao sa 12 M kn a da dobro nezna kaj radi.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ne znam kako vi, ali bojim se da državni tajnik nije baš bio iskren, navodno, to uopće nije bio državni tajnik, već netko tko se predstavio kao on. Treba dovesti državnog tajnika na televiziju da potvrdi jučerašnje “izjave”.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ako nekoga zanima, ja sam poslao danas na HANFU nešto materijala vezano za navodni jučerašnji intervju 15 minuta do 16 sati s državnim tajnikom. Ako ništa barem će HANFA objaviti na svojim web stranicama kako je postupak protiv navedenih u tijeku.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


na tim razinama je bilo vezane kupovine po 2000 kom .e sad neznam baš da bi se neko igrao sa 12 M kn a da dobro nezna kaj radi.

E dečko, ne samo da nije bilo kupovanja na tim razinama nego je bilo loptanja na tim razinama. Sjeti se VDKT na dan izlaska katastrofalnih rezultata, dizanje cijene ujutro sve do 4700 kuna??? i onda loše izvješće i veliki pad. Kužiš ne? Puše oni koji misle da prolaze milijuni na tim razinama, a zapravo ne prolaze već se radi o sabotaži, nešto kao Boško Buha.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

*** obrisano ***

BTW nego gdje je kupnja, sve prazno a ide se u dokapitalizaciju, čemu ta nezainteresiranost?

Kupnja – LKPC-R-A
3 3.833,10
5 3.833,00
2 3.802,00
3 3.801,00
5 3.791,01

Prodaja – LKPC-R-A
10 3.900,00
8 3.919,00
3 3.936,00
3 3.949,00
3 3.950,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dragi svi ,
već sam jednom ne tako davno napisao da je priča oko LKPC usko vezana sa privatizacijom Aluminija od strane DKLV.
Stoga ako se pozitivno riješi Aluminij i LKPC ide istim smijerom. Samo nemojte zaboravit da oni koji računaju da će sa dokapom napravit dobar posao žive u zabludi ,
I dalje stojim pri tvrdnji da je cijena izrazito dobra za razdoblje u kojem se nalazimo .
Pamet u glavu

Što sada? pljuvali me, a cijena se vratila ispod 3800 kuna

Kupnja – LKPC-R-A
3 3.791,00
3 3.782,00
10 3.757,00
5 3.750,07
8 3.750,00

Prodaja – LKPC-R-A
23 3.855,00
6 3.919,00
3 3.936,00
3 3.949,00
3 3.950,00

Zadnja 3791 kunu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dragi svi , već sam jednom ne tako davno napisao da je priča oko LKPC usko vezana sa privatizacijom Aluminija od strane DKLV. Stoga ako se pozitivno riješi Aluminij i LKPC ide istim smijerom. Samo nemojte zaboravit da oni koji računaju da će sa dokapom napravit dobar posao žive u zabludi , I dalje stojim pri tvrdnji da je cijena izrazito dobra za razdoblje u kojem se nalazimo .Pamet u glavu

Ja primjerice mislim da tu nema velike povezanosti te da će se dokap Luke dogoditi prije konačne odluke o Aluminiju. Btw, BiH vlada postavila je 8. svibnja kao konačni rok za dovršetak prodaje Aluminija.
Možete li nam kolega malo pojasniti tu vezu između Aluminija i Luke? Kakvu Vi konkretnu povezanost vidite i u čemu? [huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

@valentine

Cijeli dan pokušavam naći neki smisao tvojih postova,neku korist za ostale kolege ali nikako ne uspjevam.Sve sami šuplji izrazi sućuti nekome-neznam kome i neznam zašto.Obzirom da se sve na ovom svijetu događa s razlogom-koji je tvoj razlog[pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close