LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

drugar daj bar neki alat nađi il zovi brokera!

3.800,00 5
3.783,00 3
3.782,00 3
3.781,00 3
3.760,00 4
3.759,00 13
3.757,00 10
3.756,00 5
3.750,06 10
3.750,05 5


drugar daj bar neki alat nađi il zovi brokera! 3.800,00 5 3.783,00 3 3.782,00 3 3.781,00 3 3.760,00 4 3.759,00 13 3.757,00 10 3.756,00 5 3.750,06 10 3.750,05 5

Ja ne koristim ova jeftina s.anja.


Možda cilo vrime dava nekom drugom, a ovom samo obećaje, rekli bi u Pločama[smiley][smiley][lol] [lol]

Točno daje drugima, kao što se i vidi. Ako ti je to gušt, samo naprijed.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

oš ti nama svima lijepo platit jegulju ak bude dokapa jednog dana? [wink]


oš ti nama svima lijepo platit jegulju ak bude dokapa jednog dana? [wink]

Ja mrzim jegulje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Da je trebalo biti dokapitalizacije, bilo bi je…

Daj sinko, za tebe bi posebno vrijedlia ona: “Ako nemaš što pametno za reći, bolje šuti!”

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Daj sinko, za tebe bi posebno vrijedlia ona: “Ako nemaš što pametno za reći, bolje šuti!”

G. Petrov nemojte se ljutiti[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

E, moj Valentine. Bilo je punu većih drukera koji su željeli srušiti Luku i stali su na ovim razinama. Dalje nisu mogli. Samo, tada su vijesti bile 10x lošije. Sad se nižu samo dobre vijesti. Što ne vidiš da si ostao usamljen. Više ti ne bi pomogao ni Polančec, osobno. Takvi likovi poput tebe na ovoj temi služe samo za naše uveseljavanje, na čemu sam ti zahvalan. Javljam se isključivo da ljudi ne prodaju bez razloga, jer je očito dosta onih koji se boje.


E, moj Valentine. Bilo je punu većih drukera koji su željeli srušiti Luku i stali su na ovim razinama. Dalje nisu mogli. Samo, tada su vijesti bile 10x lošije. Sad se nižu samo dobre vijesti. Što ne vidiš da si ostao usamljen. Više ti ne bi pomogao ni Polančec, osobno. Takvi likovi poput tebe na ovoj temi služe samo za naše uveseljavanje, na čemu sam ti zahvalan. Javljam se isključivo da ljudi ne prodaju bez razloga, jer je očito dosta onih koji se boje.

Ništa ja ne želim, najmanje utjecati na cijenu. Nakon toliko propalih dokapitalicija, vi mene nazivate drukerom, kako ćete to objasniti onima koji su kupovali po 5-6000 i preko tisuća kuna. Da se slušalo pesimiste ne bi bilo to što imamo sada, ogromni pad cijene i dalje drukanje samo s jednim ciljem, osobna korist. Niš od dokapitalizacije barem ne uskoro. Osim možda direktno pitati NAdu i Petrova oni znaju, rekao im je državni tajnik za nerad i dokolicu.

BTW stigli smo DAX po minusu, sad možemo odahnuti napokon

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

3.900,00 2 12:06:11
3.900,00 4 12:06:11
3.890,00 20 12:06:11
3.889,89 10 12:06:11
3.889,88 2 12:06:11
3.889,00 3 12:06:11

neko misli drukčije! [smiley]

Koliko je to bilo propalih dokapitalizacija? Koliko ja znam samo jedna. Čak i tada većinski vlasnik je rekao kako nema ništa protiv, kad se riješe određeni problemi. Nedoumica više nema čeka se produljenje koncesije, a predstavnik Vlade je najavio dokapizalizaciju koja bi “mogla početi već za mjesec dana”!!! Što ti još treba? Onima koji su kupovali po 5-6000 ne treba ništa govoriti. Vrlo brzo će dobiti zadovoljštinu nakon dokapitalizacije. Zbog svega zarada će biti slađa.


Koliko je to bilo propalih dokapitalizacija? Koliko ja znam samo jedna. Čak i tada većinski vlasnik je rekao kako nema ništa protiv, kad se riješe određeni problemi. Nedoumica više nema čeka se produljenje koncesije, a predstavnik Vlade je najavio dokapizalizaciju koja bi “mogla početi već za mjesec dana”!!! Što ti još treba? Onima koji su kupovali po 5-6000 ne treba ništa govoriti. Vrlo brzo će dobiti zadovoljštinu nakon dokapitalizacije. Zbog svega zarada će biti slađa.

Jedna propala, dvije skupštine, tri tobogana (uključujući članak od Petrova). Dovoljno da se sva “gamad” istjera iz te dionice kaklo bi gospoda vladali.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


“Jedna propala, dvije skupštine, tri tobogana (uključujući članak od Petrova). Dovoljno da se sva “gamad” istjera iz te dionice kaklo bi gospoda vladali.

Kolega, Vi imate samo jedan problem. Ne možete shvatiti razliku između ulaganja i vladanja. [sealed]
Mi smo tu da zaradimo, a neka gospoda i dalje vladaju, kao i uvijek dosad. [tongue]
Naime, vladanje uključuje pozu i glumu, a zarada pretpostavlja strpljenje i hladnu glavu. [thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close