LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slažem se, u potpunosti

&


Sve je to lijepo, fino i krasno, ali izraz ‘moglo bi’ nema isto značenje kao i ‘će’. Bez konkretnih datuma i objave u NN, a pogotovo potvrde na glavnoj skupštini sve je to špekulacija. Jako slatka, doduše. Btw. članak je objavljen u 15:39, a do zatvaranja buze je bilo cijelih 20 minuta i niš. Bez preranog zaletavanja…

Pa ne mora se baš svaka dobra informacija odraziti na cijenu odmah može postojati i određena zadrška!Naravno da ništa nije sigurno dok se to ne odradi,ali draž burze i je zato da oni koji na vrijeme prepoznaju neke stvari dobro kapitaliziraju!

u svakom slučaju sutra će zanimljivo biti otvaranje

&

Evo da se i ja javim vezano na prijedlog našeg vrijednog Tramvajca.
Stvar je dobra, mogla bi upalit, ali bez minimalno 1-2% vlasničkog kapitala mislim da nećemo moći puno. Brojčano to iznosi cca 2000-4000 komada u udruzi.

Iako sam često glasan na forumu, po pločicama nisam jak, pa pridodajem i ja još svojih 8 komada.
Nabrzinu sam preračunao tko je podržao prijedlog za udrugu i iznio koliko ima dionica, tako da za sada dolazimo do broja od 432 dionice. Slobodno neka me netko ispravi ako je druga brojka.
PS. Gogo i Barbosa, koje je sada vaše stanje na SDA?

Što se tiče komentara na izjavu oko nove dokapitalizacije, znam neke stvari iz pouzdanih izvora pa mislim da će vam biti korisno za procjenu.

Dakle, kod prve dokapitalizacije Branko Bačić je bio izuzetno pozitivna osoba koja je bila apsolutno za podržavanje dokapa od strane države. Čak su tu izbile neke trzavice pa je dobio malo po prstima od državnog vrha i bilo kakav otpor je srezan u startu.
Uglavnom, svaka čast Bačiću, ali odluke se nažalost donose na višoj razini.

Ako sagledamo sadašnju situaciju ispada slijedeće:
1. Koncesija – ne bi smjelo biti nikakvih problema, vjerojatno izglasavanje i potvrda jako brzo.
2. Dokapitalizacija – šuška se šuška, ali šanse su realno 50%-50%, nema sigurnosti da će biti.
3. Smanjenje državnog udjela:
A) Moguće ubrzo rješavanje jednog dijela udjela u korist radnika, ili u slučaju dokapa prepuštanje određenog dijela dokapitaliziranih dionica radnicima uz njihovu direknu uplatu za iste dionice(indirektno smanjenje vlasničkog udjela države),
B) Prodaja vlasničkog udjela planski u 2010.g. ili 2011.g.

Dobivanje koncesije znači puno, bez obzira kako će se odigrati točke 2. i 3.
A ako se i u tom dijelu odrade povoljne odluke, onda je samo nebo granica za kretanje lkpc u budućnosti!

Pozdrav svima !
Pošto sam i ja u ovoj dionici sa skromnih 25 komada pa ih pridodajem vašem popisu…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


u svakom slučaju sutra će zanimljivo biti otvaranje

Nastavak trgovanja će mi biti zanimljivi. Valja biti oprezan. Možda se netko hoće dobro iskrcat?
Malo sam skeptičan jer je objavljeno neko ‘pojašnjenje’ samo u nama poznatom tisku koje nas prošli put nije baš štedjelo. Onda, hmm, tko se jednom opeče (da jednom!) puše i na hladno! [tongue]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

aLO ekipa
pa jesmo li mi to dočekali dorre vijesti????
Moderator me skino jutros, a napisao sam da sudjelujem s 24 kom i frend sa 10.
Nego ima jefan dio teksta koji mi nije sjeo””Stoga će biti potpisan ugovor s Vladom sa svim uvjetima i onda će se krenuti u dokapitalizaciju, pod uvjetom da Luka uđe u nabavu potrebne opreme. Jer da je prihvaćena dokapitalizacija, a da se ne produlji ugovor o koncesiji, ne bi se išlo u tu investiciju”, objasnio je državni tajnik ključni razlog zbog kojeg je dokapitalizacija odgođena
Pa valjda Luka misli ući u nabavku poreme ili i za to ima začkuljica ??
Sada samo strpljivo i povlačenje s prodaje.
AlT33 ti po nahođenju.
JUHUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ilirika komentar:
“Najavljena je revizija Crobexa za 20. ožujka 2008. Uvijete za ostanak u Crobexu nisu zadovoljile dionice Arenaturista i AD plastika, Badel 1862 i Riviera Poreč dok su kriterije za uvrštenje zadovoljile dionice Leda i Luke ploče.”

Evo Lučke u Krobiju!!!!!!!!!

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


blade: ” u svakom slučaju sutra će zanimljivo biti otvaranje” Nastavak trgovanja će mi biti zanimljivi. Valja biti oprezan. Možda se netko hoće dobro iskrcat? Malo sam skeptičan jer je objavljeno neko ‘pojašnjenje’ samo u nama poznatom tisku koje nas prošli put nije baš štedjelo. Onda, hmm, tko se jednom opeče (da jednom!) puše i na hladno! [tongue]

Slazem se, valja biti oprezan.

Netko je prosla dva dana prodavao sve do 3700 i to nemale kolicine.

Mea parvitas.

Lijep start na LKPC i rast od 7% u prvoj minuti. Ide to u blokadu…

@vatrenog
Sada samo strpljivo i povlačenje s prodaje.
AlT33 ti po nahođenju.

???
[shocked][huh][shocked][huh]

Zašto je on izuzetak?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close