LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji , pustite brigu na veselje

evo me po četvrti put ove godine s vama,uđoh na 3700,i sutra ću još malo po istoj cijeni,jer očito je da netko izlazi,i to pod hitno,a to je jako dobar znak..svaki put kad sam ušao,pogodio sam,nadam se i ovaj put da ću vam donijeti sreću….

podržavam te tramvajac, al’ sam svjestan i mogućih problema o čemu bi trebali ponovno uz jegulje![thumbsup]
moj brat robert i ja – 22 pločice (zasad – evo, prvi problem)!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

20 mojih.

NOVOSTI!!!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7dca16b8-b40d-45f7-b672-d050d554f78b&open=sec

[cool]

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Dokapitalizacija bi mogla početi za mjesec dana, jer Vlada se nada da će do tada potpisati Ugovor s Lučkom upravom koja predstavlja Vladu u luci Ploče. To će biti ugovor o produžetku koncesije na 25 godina, za što je potrebna suglasnost Vlade, a ako je preko 50 godina, onda i Sabora”, najavio je državni tajnik skoru dokapitalizaciju.

[thumbsup][thumbsup]

DOKUP!

ali vlada se nadaaaaaaaaaaa da ce do tada potpisat ugovor

pa i ti kupuješ dionice u nadi da će im cijena porast! [smiley]


pa i ti kupuješ dionice u nadi da će im cijena porast! [smiley]

sve mi ovo smrdi i to jako


ali vlada se nadaaaaaaaaaaa da ce do tada potpisat ugovor

pa ako ne potpiše u roku od mjesec dana (u što se oni nadaju) onda če u roku od 2-3 mjeseca…šta ima veze, glavno da su sad iznijeli istinu….a sutra LKPC polet prema gore

DOKUP!

wunderkind:

pa i ti kupuješ dionice u nadi da će im cijena porast! [smiley]

sve mi ovo smrdi i to jako

uvijek sve smrdi i smrdjet će, a pametan će pobrat pare i pobjeć – budala poduvat i thats life! [smiley]

pitam se samo jomiii dali si pročitao cijeli članak……ovdje može smrdit amo taj ugovor, ali čim se to riješi ne vidim razloga zašto bi opet napravili scenu kao i prošli put…..taj ugovor je uvjet dokapu, čim se to riješi to je gotova stvar….i njima je u interesu da se ostvari taj dokap…..
prošli put sam bio skeptičan oko dokapa……ali ovaj put sam poprilično siguran da će se ostvarit….

DOKUP!

New Report

Close