LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ ratus
Bit će dobro jedino me brine što se nitko nije osvrnuo na moj post o špeku i kobasama

Šta se čeka? Petak? Pa znaš tko triba strinu zamolit za brudet od jegulje?
Barbosa, javi se, može i na PM, ako si promijenio… [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

jegulja uvijek! [thumbsup]

Kupnja polako jača,pripremite daske za surfanje.Izgleda da ćemo se opet malo pokrenuti.Ili nešto ozbilnije!?[shocked]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

vatreni:

…Još kad bude jesenas gotov autoput i prilazne ceste, pa kad ih Sanader i Bebić slavodobitno puste u promet, pa najave nova ulaganja… ”

http://www.slobodnadalmacija.hr/20080229/novosti03.asp

Nema ništa od naše dionice, sad su počeli zavlačit sa otvaranjem dionice autoputa, ko zna šta je slijedeće. Bježte ljudi iz ove dionice, već sam prije spomenuo kolika je opasnost od “političkih” dionica kao što je LKPC…nažalost.

Politika je uvijek jebena stvar pogotovo kad na nekom području radi protiv tebe.
Slažem se da su u zadnje vrijeme i previše trgovali s nama za neke svoje druge interese, ali vjerujem da će ti svi problemi bit riješeni i da će Luka Ploče d.d. doći na razine na kojima je već sada trebala biti.

Pošto smo bili zajedno u Pločama, moram priznati da me malo iznenadio ovakav komentar od tebe Homer. Koliko se sjećam tvoja rečenica je bila da je: “Luka Ploče broj 1 u tvom portfelju za 2008.g.”. Znam da nije lako gledat cijenu ovako nisko kada si ulazio na najvišim cijenama računajući na siguran dokap, ali firma i dalje puno obećava samo da joj se konačno omogući da dođe do zraka i potrebnih sredstava.
Zato, glavu gore, biti strpljiv i vratit će se sve ovo nazad. Ionako, sada da ste investirali bilo gdje drugdje, mogli bi samo gledati debelo crvenu boju.

PS. Zanima me da li si prodao lkpc, i ako da, u što si to uložio svoj ulog?

Htjel ne htjeli priznati lkpc se pretvara u raj za trejdanje,a to od nje nikako nisam očekivao.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

ljudi moji danas sam bijo u pločama nemogu da vjerujem šta ljudi rade prilazne ceste priključak na auto put u hrvatskoj ovo nije vidjeno kakvi su radovi žao mi je samo što nisam usliko da vam pokažem ali ono je LUDILOOOOOOOOO


ljudi moji danas sam bijo u pločama nemogu da vjerujem šta ljudi rade prilazne ceste priključak na auto put u hrvatskoj ovo nije vidjeno kakvi su radovi žao mi je samo što nisam usliko da vam pokažem ali ono je LUDILOOOOOOOOO

Na jednom mijestu onoliko bagera i kamiona mislim da se rijetko viđa, radovi napreduju strelovito a vidijet ćete koliko je Luka ovaj mjesec pretovarila tereta to će tek biti pravo iznenađenje a tek šta se očekuje u idućim mjesecima još veće iznenađenje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

fotkat pa drukat! [smiley]

Mi koji smo već duže vrijeme unutra znamo da to vrijedi puno više nego gdje se cijena sada nalazi.
Međutim, tržište i širi krug investitora će staviti naloge na strani kupnje kad se dogodi značajan događaj koji jamči sigurnost, razvoj i smanjenje neizvjesnosti oko pozicije Luke Ploče u budućnosti.

To prevedeno u sadašnji trenutak znači da prva odluka koja se čeka je: odobrenje produžetka koncesije na generalno 30 godina. Na dan na koji se objavi potvrda nadležnih institucija za produžetak koncesije Luci Ploče, cijena leti gore minimalno +15-20% i tu se onda uključuju jači igrači u vlasnički portfelj.
Bez koncesije neće bit velikog pomaka bez obzira na ostale dobre pokazatelje. Na našu sreću, produžetak koncesije ne bi trebao biti upitan.. [wink]

Autoput Šestanovac-Ploče bit će završen eventualno 2011 ili nešto kasnije.Razlog??Drugi prioriteti![cry][cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Na našu sreću, produžetak koncesije ne bi trebao biti upitan.. [wink]

Navodno je već dogovoreno, no, treba čekati i službenu potvrdu.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Autoput Šestanovac-Ploče bit će završen eventualno 2011 ili nešto kasnije.Razlog??Drugi prioriteti![cry][cry]

Di si to pročitao daj da i mi vidimo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close