LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bok Pločičari,
čitam Vas dugo pa se sad i javljam.
Pridružujem svojih 24 komada na hrpicu od barem 2000.
Bio sam i mislima s Vama na onom brudetu i nadam se da ste uživali.
Drž’mo se skupa.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

vatreni,
dobro nam došao!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Fala na dobrodošlici Ratus,
premd sam očekivao malo “vatreniju” dobrodošlicu od više članova odlična je i ova u ovo hladno i sumorno vrijeme.
Bit će je sigurno kad se odlijepimo sa dna i krenemo…
Ma gore naravno.
Vatreni pozdrav.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

evo vatreni i ja ti želim dobrodošlicu, ovdje trenutno malo mrtvačka atmosfera kao i uostalom na svim dionicama.
pozdrav i ostalima, ekipa za očevid, dokapitaliziram vas na lkpc
u nedostatku odličnih vijesti, kidam u birtiju na pivu

&

@blento

Poštovani,

Malo poradite na tonu i izražavanju u postovima, a do onda ih neću dozvoljavati

Suricata suricatta

Narode pustimo nek se fondovi prepucavaju među sobom i nek jedni drugima spuštaju cijenu…
Ne treba biti naš problem što njima fali keš pa rasprodaju pošto poto…ne nasjedajmo na njihovu igru…
Imamo sreću pa držimo u ruci dionice firme koja se širi nezadrživo….pred kojom je sjajna budućnost…budimo strpljivi i vrlo brzo ćemo brati plodove našeg ulaganja
Pozdrav Vatrenom … uletio je baš kad je “vatreno”…drž se pajdo [thumbsup][thumbsup]

Kako su je kupovali na 6500 kuna, a vidi sad…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

prema svemu sudeći , mislim da bi povratak na te razime moguć tek 201x – te godine.
Mislim da sada svi možete vidjeti da su moji postovi o najmanjem padu u doba korekcije bili točni.
Sve u svemu ako tako nastavi dno bi trebali hvatati na razinama 2K


Narode pustimo nek se fondovi prepucavaju među sobom i nek jedni drugima spuštaju cijenu… Ne treba biti naš problem što njima fali keš pa rasprodaju pošto poto…ne nasjedajmo na njihovu igru… Imamo sreću pa držimo u ruci dionice firme koja se širi nezadrživo….pred kojom je sjajna budućnost…budimo strpljivi i vrlo brzo ćemo brati plodove našeg ulaganja Pozdrav Vatrenom … uletio je baš kad je “vatreno”…drž se pajdo [thumbsup][thumbsup]

Nema fondova u LKPC. Dionica je 2005g.vrijedila cca.1800kn.s tim da je dobit 2005g.bila također nekih 18mil.Sad je dobit tu negdje ali rade amortiziranom opremom a kad nabave novu opremu i to još na kredit bit će visoka amortizacija,kamate,više zaposlenih……..[cry][cry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ispravak datuma:Dionica je 2006.vrijedila cca.1800kn.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Quote:
nulakuna kaže: Pogledaj post

Važeći podaci za uredovni dan 08.02.2008 .
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.530 4,73 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 8.160 3,67 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.070 1,38 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 1.736 0,78 Skrb. račun +148
7. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.626 0,73 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.522 0,68 Skrb. račun
9. HPB D.D. 1.477 0,66 Skrb. račun -313
10. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 1.249 0,56 Skrb. račun -10
Ukupno: 74,41

Važeći podaci za uredovni dan 15.02.2008 .

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.862 4,88 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 8.160 3,67 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.070 1,38 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 1.687 0,76 Skrb. račun
7. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.626 0,73 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.574 0,71 Skrb. račun
9. HPB D.D. 1.386 0,62 Skrb. račun
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 1.199 0,54 Skrb. račun
Ukupno: 74,50

&


Ispravak datuma:Dionica je 2006.vrijedila cca.1800kn.

A kolike su bile cijene dionica ATPL , INGR , DLKV , BLJE , LKRI , IGH ….2006 godine?
Kolika je dobit , krediti , rizici ovih firmi (i mnogih drugih ) ….a kolika Luke Ploče ?
Značili tebi išta činjenica da je Ploče krajnja točka koridora Vc …čvorište Jadransko-jonskog auto-puta …željeznička točka …da je potpisan ugovor o proširenju Luke Ploče ….da prekrcaj tereta godišnje raste cca 30%…da željezara Zenica ulazi ponovno u igru…
Kad sam govorio o rasprodaji fondova govorio sam ne o LKPC već o ukupnom nenormalnom stanju na cijeloj ZSE ….što je zahvatilo i LKPC
Moje je mišljenje da mnogi u ovom metežu “fataju” u mutnu….prodaj danas nebi li sutra od nekog “drhtavca” kupio još jeftinije
Ovo je činjenica ne samo za LKPC nego i za mnoge druge dobre dionice koje su u ovom kaosu oborene na nerealno niske cijene

New Report

Close