LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Barbosa: “Očekivali smo te u petak” i bolje za tebe da nisam došao bar ti je ostala koja kunica …
Da očekivali? Stalno zapitkivali, vino hladili… stručnjaka za pločice čekali… a njega nema. Da ste bar svoju PR poslali, lipi naš čovik?! [huh][proud] I kad bi samo znali što ste propustili…[smiley][lol] Nego, imate li friške info/prognoze, kolega?

stručnjak nisam , niti sam se takvim prozivao,
problem je uvijek bio i je da nije bitno što se govori nego tko govori , a budući da su se tvoja i Barbosina pisanja ” fundamentalna ” ostvarila mislim da je moj komentar suvišan

što sam rekao to je i bilo ( da podsjetimo 3700 i manje )

osim toga vidim da pojačavate prosjek pisanja uvijek kad cijena raste ( očito vam fundamentalne inforamcije u takvim vremenima jednostavno izviru . Da ali u vašoj mašti )

pozdrav kolege , zdravi i veseli bili


Za sada dosta pozitivan rasplet i lijepi rast dionice… 4.100,00 je trenutno… Dakle po svemu sudeći dokapitlizacije će biti, ako ćemo vjerovati izjavama rumenog&company. Država bi trebala sudjelovati u dokapitalizaciji, međutim još je upitan model dokapitalizacije… Čini mi se da ovo ipak vrijedi više od nedavno spomenutih 2.600kn [lol]

potpuno se slažem da trenutno vrijedi više od 2600 , ali osobno mislim da se nakon dokapa. vraćamo na te razine .
[thumbsup]


goran9141: ” Za sada dosta pozitivan rasplet i lijepi rast dionice… 4.100,00 je trenutno… Dakle po svemu sudeći dokapitlizacije će biti, ako ćemo vjerovati izjavama rumenog&company. Država bi trebala sudjelovati u dokapitalizaciji, međutim još je upitan model dokapitalizacije… Čini mi se da ovo ipak vrijedi više od nedavno spomenutih 2.600kn [lol] ” potpuno se slažem da trenutno vrijedi više od 2600 , ali osobno mislim da se nakon dokapa. vraćamo na te razine . [thumbsup]

Pozlatila ti se pajdo…samo ćemo tada ( ako Bog da ) imati 240% dionica u odnosu na sada[wink][wink][thumbsup][thumbsup]


goran9141: ” Za sada dosta pozitivan rasplet i lijepi rast dionice… 4.100,00 je trenutno… Dakle po svemu sudeći dokapitlizacije će biti, ako ćemo vjerovati izjavama rumenog&company. Država bi trebala sudjelovati u dokapitalizaciji, međutim još je upitan model dokapitalizacije… Čini mi se da ovo ipak vrijedi više od nedavno spomenutih 2.600kn [lol] ” potpuno se slažem da trenutno vrijedi više od 2600 , ali osobno mislim da se nakon dokapa. vraćamo na te razine . [thumbsup]

Daj kairos molim te,pa naravno da se vračamo na te razine ali količine neće biti iste.Budi fer i napiši misao do kraja,čisto radi ostalih kolega koji nemaju cijelu temu u malom prstu.[angry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


kairos10: ” goran9141: ” Za sada dosta pozitivan rasplet i lijepi rast dionice… 4.100,00 je trenutno… Dakle po svemu sudeći dokapitlizacije će biti, ako ćemo vjerovati izjavama rumenog&company. Država bi trebala sudjelovati u dokapitalizaciji, međutim još je upitan model dokapitalizacije… Čini mi se da ovo ipak vrijedi više od nedavno spomenutih 2.600kn [lol] ” potpuno se slažem da trenutno vrijedi više od 2600 , ali osobno mislim da se nakon dokapa. vraćamo na te razine . [thumbsup] ” Daj kairos molim te,pa naravno da se vračamo na te razine ali količine neće biti iste.Budi fer i napiši misao do kraja,čisto radi ostalih kolega koji nemaju cijelu temu u malom prstu.[angry]

da situacija bude potpuno jasna , stvari trebaju biti definirane ( dokap. postijeći dioničari sa 1:1,4 ) a budući da nam je ta opcija potpuno neizvjesna ne možemo tvrditi da će nam se dokap. isplatiti te da će nam cijena od 2600 poslije dokapa odgovarati . ( što također ovisi o razini ulaza u LKPC )

Osim toga nemojte biti tako presigurni da ćete moći sudjelovati u dokap. ( jedino ako niste radnik )

p.s. nitko sretniji od mene da dobijemo 1:1,4


…Osim toga nemojte biti tako presigurni da ćete moći sudjelovati u dokap. ( jedino ako niste radnik )…

Meni pak sad ništa nije jasno? Ispada ovako: da bih sudjelovao u dokapitalizaciji Luke moram biti radnik?
Njen radnik (valjda zaposlenik)?
Ne sjećam se da je ikad dosad provedena slična dokapitalizacija.
A zašto bi Hanfa ‘zažmirila’ u našem (ovom) slučaju i odobrila prijedlog, kojim bi bili oštećeni brojni mali dioničari???[huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


kairos10: ” …Osim toga nemojte biti tako presigurni da ćete moći sudjelovati u dokap. ( jedino ako niste radnik )…” Meni pak sad ništa nije jasno? Ispada ovako: da bih sudjelovao u dokapitalizaciji Luke moram biti radnik? Njen radnik (valjda zaposlenik)? Ne sjećam se da je ikad dosad provedena slična dokapitalizacija. A zašto bi Hanfa ‘zažmirila’ u našem (ovom) slučaju i odobrila prijedlog, kojim bi bili oštećeni brojni mali dioničari???[huh]

ispravlajm navod radnik, u zaposlenik

savjetujem ti malo manje naivnosti , nemoj vikat evo šume kad kad vidiš jedno drvo

Ratus
A zašto bi Hanfa ‘zažmirila’ u našem (ovom) slučaju i odobrila prijedlog, kojim bi bili oštećeni brojni mali dioničari???

A zašto bi država dopustila masi špekulanata da …….. već i sam znaš što ( bar se nadam da znaš )



kairos10:

…Osim toga nemojte biti tako presigurni da ćete moći sudjelovati u dokap. ( jedino ako niste radnik )…”

Meni pak sad ništa nije jasno? Ispada ovako: da bih sudjelovao u dokapitalizaciji Luke moram biti radnik?
Njen radnik (valjda zaposlenik)?
Ne sjećam se da je ikad dosad provedena slična dokapitalizacija.
A zašto bi Hanfa ‘zažmirila’ u našem (ovom) slučaju i odobrila prijedlog, kojim bi bili oštećeni brojni mali dioničari???[huh]


Kolega, nemoj se brinuti, kol. kairos 10 se zabunio!
Kol. kaoros, HANFA se bavi sa burzom dionica a ne burzom rada! [lol] [lol] [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Barbosa,

vidim raspoložen si , to je lijepo , očito si se prepoznao u mojoj tvrdnji o masi špekulanat

međutim nešto si zaboravio ,tko ti može vjerovat nakon onih drukerskih 5K od prije ni 10 dana

stoga , preporučam ti , smanji veselje da ne bi bilo tko se zadnji smije……….

[thumbsup]

Onima koji su bili na našem sastanku želim poručiti da je ovaj sastanak jučer tek bio uvod u novi sastanak koji će se održati do kraja 2.mjeseca ili početkom 3.
Uglavnom, ništa konkretno nije dogovoreno, samo je pokazana dobra volja svih strana da se trenutni problemi riješe(koliko je to iskreno od strane Vlade nek prosudi svatko sam za sebe).
Trenutno sve strane daju informacije na kapaljku, pa se nadam da ćemo kroz koji dan znati više.

Ali veseli me jedna izuzetno dobra stvar koja bi trebala proizići s ovih preliminarnih pregovora:
“Koncesija za luku bi trebala biti odobrena i to u prilično kratkom roku što je nama od ogromne važnosti!”
Ako se produžetak koncesije odobri na traženih 30 godina, onda još samo treba pribaviti kapital i nakon toga ne postoji više niti jedan problem koji bi mogao zaustaviti rast Luke Ploče.

Pozdrav kolege i uživajte u novom početku.
PS. Za to što su mnogi potrošili živce na prošlim događajima nadam se da ćemo sada opet moći uživati.


Ratus: A zašto bi Hanfa ‘zažmirila’ u našem (ovom) slučaju i odobrila prijedlog, kojim bi bili oštećeni brojni mali dioničari???
A zašto bi država dopustila masi špekulanata da …….. već i sam znaš što ( bar se nadam da znaš )

Uzalud se nadate jer jednostavno – ne znam!
Zašto? Zato jer nemam predrasuda. Po meni, investitori jesu špekulanti i baš zato su na burzama. Naime, mi koji kupujemo i/ili prodajemo vrijednosne papire špekuliramo hoće li im cijena porasti i u kojem vremenskom razdoblju pa investiramo svoj novac kako bi zaradili. Baš zato smo na burzi, ne da sudjelujemo na ovom Forumu (tu smo u sporednoj ulozi). Za Vas nisam siguran, posebice ako ostanete pri svom stajalištu da država treba raspolagati i našim, privatnim kapitalom.

E sad, zašto država ne bi dopustila masi špekulanata da zarade? Ako neće zaraditi, zašto bi ulagali?
Osim toga, kada zaposlenici dođu u posjed neke dionice, jesu li i oni špekulanti ili za njih postoji neki ljepši izraz? Naime, imam dojam da je riječ špekulant, za Vas kolega, nešto pogrdno čega se treba sramiti??.
[tongue]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close