LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ljudi moji to smo znali i prije 25.01. ….i sada …i u buduće ….amen Luka je jednostavno NEZAMJENJIVA….a te “igrice” ne mogu trajat beskonačno….jer ruju se brda oko Ploča …autocesta…koridor Vc…nova obala za terminalima ….a ROKOVI CURE….CURE [wink][wink][thumbsup][thumbsup][tongue]

Ma perspektiva LKPC je za 5, samo da politika nije toliko upletena, di bi nam bio kraj…

LKPC-R-A
3.904,80

+9,11%
Smješi nam se pozitivna blokada

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dobar dan! U slučaju dokapitalizacije da li će se određivati novi datum to kada treba posjedovati dionice da bi se steklo pravo sudjelovanja u samoj dokapitalizaciji? Unaprijed zahvaljujem!


LKPC-R-A 3.904,80 +9,11% Smješi nam se pozitivna blokada

vidiš barbosa kak se lijepo veselit i razinama ispod 4 K,

Barbosa:

LKPC-R-A 3.904,80 +9,11% Smješi nam se pozitivna blokada

vidiš barbosa kak se lijepo veselit i razinama ispod 4 K,


Očekivali smo te u petak

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Barbosa: ” LKPC-R-A 3.904,80 +9,11% Smješi nam se pozitivna blokada ” vidiš barbosa kak se lijepo veselit i razinama ispod 4 K,

Uslučaju dokapitalizacije izači će u narodnim novinama obavjest i odredit će se novi datum svega.Prati ovaj forum i bit ćes na tekučem.Ali kad izađe obavjest u n.n.teško je upasti po niskoj cijeni.[wink][smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Dobar dan! U slučaju dokapitalizacije da li će se određivati novi datum to kada treba posjedovati dionice da bi se steklo pravo sudjelovanja u samoj dokapitalizaciji? Unaprijed zahvaljujem!

cijeli proces ide ispočetka(objava poziva,dn.red, skupš.,odluka, hanfa, dokap)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Žao mi “drhtavaca” koji su prodavali po 3300(??) i slično … ali šta ćeš….u ovoj igri netko mora izaći “ošišan”…a onima koji “proriču” želim puno sreće u drugim dionicama….ja nastavljam dalje sa svojom Lučicom [wink][wink][wink][tongue]


kairos10: ” Barbosa: ” LKPC-R-A 3.904,80 +9,11% Smješi nam se pozitivna blokada ” vidiš barbosa kak se lijepo veselit i razinama ispod 4 K, ” Očekivali smo te u petak

i bolje za tebe da nisam došao bar ti je ostala koja kunica . ( nisi morao platiti izgubljenu okladu ) a budući da su teška vremena nisam ti htio dodatno pogoršat cash – ra situaciju

pozdrav kolega ,

i bolje za tebe da nisam došao bar ti je ostala koja kunica . ( nisi morao platiti izgubljenu okladu ) a budući da su teška vremena nisam ti htio dodatno pogoršat cash – ra situaciju

pozdrav kolega ,


Imaš pravo kolega,šteta novaca, ovako mi je ostalo za dokup jučer[lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Barbosa: “Očekivali smo te u petak”
i bolje za tebe da nisam došao bar ti je ostala koja kunica …

Da očekivali? Stalno zapitkivali, vino hladili… stručnjaka za pločice čekali… a njega nema.
Da ste bar svoju PR poslali, lipi naš čovik?! [huh][proud]
I kad bi samo znali što ste propustili…[smiley][lol]
Nego, imate li friške info/prognoze, kolega?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Za sada dosta pozitivan rasplet i lijepi rast dionice… 4.100,00 je trenutno…
Dakle po svemu sudeći dokapitlizacije će biti, ako ćemo vjerovati izjavama rumenog&company. Država bi trebala sudjelovati u dokapitalizaciji, međutim još je upitan model dokapitalizacije…

Čini mi se da ovo ipak vrijedi više od nedavno spomenutih 2.600kn [lol]

New Report

Close