LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Haha svi smo veliki dioničari sa iskustvom i novcima a tresemo se na krize i krizice.Još ćemo doli pa…???

Ma nije to od burze – sezona je gripe pa se tresemo [rolleyes]

Znam da ste jako nestrpljivi da čujete izvješće sa sastanka u Dalmatincu iza Palače pravde u Zagrebu pa evo ukratko. Nitko nije zadužen da da cjelokupno izvješće pa će svako dati svoje mišljenje ponaosob.
Bilo nas je deset, dvije dame koje ne pišu ali prate forum, Ravovski, Barbosa, Ratus, Wunderkind, Blade, Luka, BorisM i Tramvajac. (Kod Luke i Borisa nisam siguran 100% u ime).
Dvije struje odnosno akcije su se iskritalizirale, da se sačeka posjeta sindikalista idući tjedan Vladi pa da se prema rezultatima poduzimaju akcije
ili da se odmah krene sa akcijom i pritiscima na Vladu.
Dogovoreno je da se zaduži jednog dioničara da nas službeno predstavlja na Skupštini (uz ovjerene punomoći) ili na drugim nivoima, kako bi jasnije izrazili naša stajališta.


Haha svi smo veliki dioničari sa iskustvom i novcima a tresemo se na krize i krizice.Još ćemo doli pa…???

Lako cemo mi jos doli. No samo kako cemo gori?
Sigurno necemo vise tako lako i brzo kao od 1. do 5. mjeseca 2007. Gotovo je sa takvim rastom na ZSE.

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

prije par mjeseci su me pitali zašto ne kupim lkpc,a ja sam im rekao da ću kupiti kad padne na 3500,00,onda su mi se oni smijali,i rekli da sam lud,sad je čekam na 3300,00..mislim da ispod toga ne može,pa ako ulovim-ulovim3300-3500 je u ovom trenutku realna cijena,ma što mi mislili o tome,ali to ne znači da se neće u kratkom roku,recimo do nove godine,vratiti na 5000,00,ako se kosovo mirno reintegrira,bit će sve o.k.ako ne…onda neće biti dobro,zato sada i bježe svi iz dionica..do 17.02.kad je proglašenje,sada hazarderi kupuju ili ne diraju dionice,a oni skloniji manjem riziku izlaze…no ne zadugo….

na 5000 će biti već u travnju nakon izvješća ,a ovu cijenu od 3500 si mogao pogodit jedino ako imaš kristalnu kuglu.da nije bilo ove globalne korekcije nebi je nikad vidio po ovoj cijeni

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


na 5000 će biti već u travnju nakon izvješća ,a ovu cijenu od 3500 si mogao pogodit jedino ako imaš kristalnu kuglu.da nije bilo ove globalne korekcije nebi je nikad vidio po ovoj cijeni

Hehee,bravo laser[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


na 5000 će biti već u travnju nakon izvješća ,a ovu cijenu od 3500 si mogao pogodit jedino ako imaš kristalnu kuglu.da nije bilo ove globalne korekcije nebi je nikad vidio po ovoj cijeni

A da se je vratiti dvadesetak strana unazad ili trideset,mislim da je pisano o tim razinama[rolleyes].

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

Haha svi smo veliki dioničari sa iskustvom i novcima a tresemo se na krize i krizice.Još ćemo doli pa…???

Lako cemo mi jos doli. No samo kako cemo gori?
Sigurno necemo vise tako lako i brzo kao od 1. do 5. mjeseca 2007. Gotovo je sa takvim rastom na ZSE.


Bravo,moja razmišljanja su na istom pravcu…Od 11 mjeseca pršle godine počinje prava burza a tek u drugoj polovici ove ćemo otprilike znati na čemu smo…..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Potpredsjednik Vlade Damir Polančec danas će konačno objaviti svoje viđenje razvoja Luke Ploče
Vaš link

Obratiti pažnju na doljnji dio članka!(Struje HDZ-a )

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

LKPC-R-A
3.300,00 -11,64%
LKRI-R-A
601,00 -11,53%

Ko kaže da se LP i LRi ne mogu uspoređivati

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Imali kakvih informacija o očitovanju Rumenog? Nadam se napokon nekoj pozitivnoj vijesti koja bi u ovakvim danima jako dobro došla…
Jeli negdje definirano kada će se taj sastanak održati…da znamo kada možemo očekivati neke vijesti…

New Report

Close